Loading

Články

Čtvrtek - 29.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Splinter Cell.png
Možná jste byli překvapeni tím, že Ubisoft zanevřel na svoji sérii Tom Clancy's: Splinter Cell počas očekávané konference E3 2017. Popravdě, i my v redakci jsme čekali alespoň malý teaser. Ten však nepřišel. Plánuje se vůbec nějaké pokračování? Ubisoft jišťuje, že ano.
Středa - 28.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox One X.png
Společnosti, které se nabývají analýzami se podívaly také na konzoli Xbox One X od Microsoftu, která vyjde už v Listopadu tohoto roku. A díky přibližnému číslu prodeje televizí ve 4K se dá poměrně snadno odhadnout, kolik by Microsoft mohl prodat kusů do roku 2021.
Středa - 28.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Argo.png
Na internet se veřejně dostala informace o údajné částce, kterou české studio Bohemia Interactive dostalo od Evropské Únie na akční hardcore free-to-play střílečku Argo, která vyšla teprve včera. Jde o částku, bezmála 40.000.000 Kč, což není zrovna málo, velké kunkurence to však schopné není.
Úterý - 27.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Sniper 3.png
CI Games, tvůrci série Sniper: Ghost Warrior se veřejně omluvili hráčům s poznámkou, že s AAA hrami končí, další Sniper v otevřeném světě se konat nebude. Studio si prý vzalo na čas, který dostalo příliž velké sousto, které nebylo schopno nabídnout. 
Úterý - 27.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Titanfall 2.png
Tak tohle by jste asi nečekali, čerstvě oznámená konzole Xbox One X nabídne téměř nativní rozlišení 4K, o které se pokusí většina herních společností, pro Micrososft je to prioritou. Jenže teď se ozvalo EA stím, že Titanfall 2 nabíden až 6K rozlišení, je to vůbec možné?
Úterý - 27.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
expo.jpg
E3 2017 je definitivně u konce, vše potřebné jsme viděli a tak nezbýbá, než vyhlásit nejlepší hry, které ročník 2017 nabídl. Nominací je spousty, každopádně tento rok to ovládly akční hry Middle-earth: Shadow of War a Wolfenstein 2: The New Colossus. Více v článku.
Pondělí - 26.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PUBGGG.jpg
Hráči Playerunknown's Battlegrounds, těšte se, do hry pomalu přichází další měsíční update, který toho sice nepřinese tolik co jindy, upraví však celkem důležité prvky hry nebo přidá novou zbraň na blízko, samopal Groza. Změny se týkají i lootu z air-dropů nebo vlastni zbraní.
Pondělí - 26.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
sub zero.jpg
Začátkem minulého měsíce Warner Bros oznámili brzký příchod dalšího bojovníka do Injustice 2. Legendární Sub-zero dokáže, že stále nepatří do starého železa, tyto gameplay záběry Vás přesvědčí. DLC se Sub-zerem dorazí už příští měsíc.
Pondělí - 26.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hellblade.png
Senua Vám dost přesvědčivě ukáže, jak vypadá opravdová noční můra. V nejnovějším traileru si totiž tvůrci vyhráli opravdu bravůrně, z démona, který po hlavní hrdince vystartuje Vás prostě dostane. Škoda, že půjde o celkem krátkou hru, to však kompenzuje cena 30€.
Úterý - 20.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
E3.jpg
Minulý týden jsme se společně podívali na přehled oznámených her během E3 2017. V dnešním speciálu se mrkneme rozsáhle na to nejlepší, co letošní é trojka nabídla. A že toho není málo. Mile nás překvapilo například Far Cry 5, Hunt: Showdown, Spider-man nebo Anthem.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one