Články

Gods & Monsters.jpg
Pondělí - 7.10. 2019          Jakub Hergesell

Ubisoft během své E3 2019 konference oznámil nadějně vypadající RPG hru Gods & Monsters. Moc k tomu však neřekli, první detaily se tak dozvídáme z aktulizované oficiální stránky.
Marvel's Avengers.jpg
Pondělí - 7.10. 2019          Jakub Hergesell

Očekávaná akce Marvel's Avengers nebude tak dlouhá a velká, jak se možná na první pohled zdálo. Délka příběhové kampaně zabere asi 10 až 12 hodin, prozradili sami tvůrci.
Ghost Recon Breakpoint.jpg
Pondělí - 7.10. 2019         Jakub Hergesell

Ubisoft před několika dny vydalo další díl kooperační příběhové série Ghost Recon s podtitulem Breakpoint. Na řadu tak přišly první recenze a ty bohužel nedopadly dobře. Série se nikam neposunula.
Marvel's Avengers.jpg
Neděle - 6.10. 2019         Jakub Hergesell

Square Enix nám včera představili další hrdinku, kterou bude Ms. Marvel alias Kamala Khan, i tu můžeme vidět v nejnovějším traileru, který ukazuje doražení nepřátel nebo možnosti změny skinů.
GRID 2019.jpg
Neděle - 6.10. 2019          Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky PC verze GRID právě zveřejnilo Codemasters. Vychází 11.10. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou vyšší na poměry roku 2019.
Call of Duty Mobile.jpg
Neděle - 6.10. 2019          Jakub Hergesell

Začátkem tohoto týdne se již dříve vydané Call of Duty: Mobile podívalo také do evropy. A asi dobře udělalo, Activision si pochvaluje statistiky za poslední dobu, jde o aktuálně nejstahovanější hru.
Dead of House.jpg
Sobota - 5.10. 2019         Jakub Hergesell

Mladší hráči o The House of the Dead určitě uslyší poprvé, původní první díl vyšel už v roce 1996, druhý pak o dva roky déle. A právě obě tyto FPS střílečky dostanou své remaky, oznámila to SEGA.
Khan.jpg
Sobota - 5.10. 2019         Jakub Hergesell

Marvel's Avengers se předvedlo v novém gameplay traileru a představilo další hrdinku, tou je "gumová" Khamala Khan. V traileru samozřejmě nechybí ani další již oznámené hlavní postavy.
Red Dead Redemption 2.jpg
Sobota - 5.10. 2019          Jakub Hergesell

Včerejší oznámení PC verze Red Dead Redemption 2 bylo dost chudé, žádné detaily, pouze oznámení s datem vydání. Dnes Rockstar Games prozradilo první informace, nadšení nebudete.
Red Dead Redemption 2.jpg
Sobota - 5.10. 2019        Jakub Hergesell

No konečně! Rockstar Games oznámilo PC verzi Red Dead Redemption 2. Westernovka z minulého roku vyjde už 5. listopadu 2019. Kdy začnou předobjednávky + další informace.
BFV.jpg
Pátek - 4.10. 2019        Jakub Hergesell

Včera jsem Vás informovali o nové mapě pro Battlefield V, kterou si nyní mohou vyzkoušet všichni majitelé originální kopie. Podívejte, jak se hraje novinka Operation Undergroud, nástupce Operation Metro.
BFV.jpg
Čtvrtek - 3.10. 2019          Jakub Hergesell

EA právě informovalo a vydalo nový trailer s názvem Operation Underground. Právě to je nová mapa, která nás už podle názvu vezme do podzemí metra. Mapa se inspiruje Battlefieldem 3.BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one