Loading

Články

Vavra.jpg
Pondělí - 12.8. 2019           Jakub Hergesell

Internetový pořad REAL TALK vyzpovídal aktuálně asi nejslavnějšího českého vývojáře a zakladatele studia Warhorse (tvůrce Kingdom Come: Deliverance). Daniel prozradil spousty zajímavostí ne jen o sobě.
Batman Arkham.jpg
Pondělí - 12.8. 2019             Jakub Hergesell

Jak dlouho, že se spekuluje o nové hře Batman Arkham? No už pěkných pár let. Přes všechny možné, i důvěryhodné zdroje se stále nic neděje, ovšem nyní svitla naděje. Že by už na Gamescomu?
NFS 2019.jpg
Pondělí - 12.8. 2019            Jakub Hergesell

Konečně se to blíží, EA si po dlouhém čekání naplánovalo datum odhalení nových závodů Need for Speed. Budete s překvapením dříve, než na Gamescomu, což se díky nedavné zprávě předpokládalo.
FIFA 20 VOLTA.jpg
Neděle - 11.8. 2019            Jakub Hergesell

EA sports nesmí zapomínat také na nový mód FIFA VOLTA - alias FIFA Street, která nás vezme k pouličnímu fotbálku, ale i do sportovních hal. Podívejte na nový dvou minutový trailer.
Caliber.jpg
Neděle - 11.8. 2019           Jakub Hergesell

Studio Wargaming proslavené především díky populární free-to-play hře World of Tanks připravuje další projekt zdarma. Tentokrát se dočkají fanoušci stříleček. Podívejte na první trailer a info.
Gamescom 2019 (1).jpg
Čtvrtek - 8.8. 2019            Jakub Hergesell

Německo a celé vedení festivalu Gamescom 2019 se pomalu chystá k oficiálnímu zahájení. A jako lákadlo na tuhle velmi očekávanou akci můžeme vidět první potvrzená studia. Na koho se můžeme těšit?
Death Stranding.jpg
Středa - 7.8. 2019            Jakub Hergesell

Bylo to padesát na padesát. Přesto jsme věřili, že se dílo Death Stranding objeví mimo PS4 také na PC, již při oznámení to Kojima oznámil, přesto Sony hru označovalo jako "exkluzivní". 
Bully.jpg
Středa - 7.8. 2019          Jakub Hergesell

O pokračování originální hry Bully se poslední měsíce píše stále častěji. Jednou přijde zpráva o brzkém oznámení, po druhé zase o nedavno zrušeném vývoji. Kde je pravda? Čtěte zprávy od insidera.
Trump.jpg
Středa - 7.8. 2019            Jakub Hergesell

Jako na denním pořádku. V Americe se neustále řeší další a další případy střelby na veřejnosti, za kterou často mohou narušení jedinci. Podle prezidenta USA, Donalda Trumpa za to mohou videohry.
Apex Legends.jpg
Středa - 7.8. 2019            Jakub Hergesell

Už na nikom nebudeme závislí. Respawn už nějakou dobu připravuje režim solo, který ve hře chybí vlastně od začátku vydání. Kdy se režimu pro solisty dočkáme?
Chernobylite.jpg
Středa - 7.8. 2019           Jakub Hergesell

Jednou z potvrzených her Gamescom 2019 festivalu je nyní slibně vypadající hororový survival Chernobylite od Farm 51 studia. Ve článku půl minutový teaser trailer.
Rocket League.jpg
Středa - 7.8. 2019            Jakub Hergesell

Možná jste v květnu postřehli zprávu ohledně další zajímavé insvestice Epic Games. Společnost koupila herní studio Psyonix, které stojí za Rocket League. A nyní se dočkáme prvních, příjemných změn.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one