Loading

Články

Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Čtvrtek - 15.8. 2019             Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky PC verze Ancestors: The Humankind Odyssey právě zveřejnilo Panache Games. Vychází 27.8. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
batman.jpg
Čtvrtek - 15.8. 2019           Jakub Hergesell

Zdá se, že po Batman Arkham Knight vznikalo další pokračování, bylo však podle spekulací zrušeno. Na internet se právě dostaly obrázky a artworky z vývoje. Jak staré jsou, není jasné.
Blair Witch.jpg
Čtvrtek - 15.8. 2019            Jakub Hergesell

Tajemný les v Blair Witch nás pohltí už za přibližně dva týdny. Chtěli byste si hru užít ve 4K na plné detaily? Potom se podívejte na nový trailer v ULTRA HD rozlišení. 
Need for Speed Heat.jpg
Čtvrtek - 15.8. 2019            Jakub Hergesell

EA s Ghost Games včera odprezentovaly první trailer čerstvě odhalených závodů Need for Speed: Heat. Video tak ukázalo některá auta, která si budeme moct ve hře pořídit. Pojďme si udělat přehled.
THQ Nordic.jpg
Čtvrtek - 15.8. 2019           Jakub Hergesell

Rakouská společnost THQ Nordic nepřestává překvapovat. I nadále pokračuje ve velkých insvesticích. Tentokrát pod svá křídla postala experty na závodní hry Milestone a Gunfire, tvůrce Darksiders.
Saints Row.jpg
Čtvrtek - 15.9. 2019           Jakub Hergesell

Společnost THQ Nordic na sebe opět upoutala příjemnou pozornost. Ne jen, že oznámili vývoj dalšího dílu série Metro, ale i bláznivé akční open-world hře Saints Row. Známe datum vydání?
Metro.jpg
Středa - 14.8. 2019          Jakub Hergesell

Není to tak dlouho, co 4A Games připravilo jednu z nejočekávanějších her letošního roku, Metro: Exodus. Vydavatelství THQ Nordic na nic nečekalo a oznámilo práce na dalším pokračování série.
Need for Speed Heat.jpg
Středa - 14.8. 2019            Jakub Hergesell

Přesně dle očekávání, EA ve slibovaný čas odhalilo Need for Speed a potvrdilo název Heat. Co už se však bohužel nepotvrdilo, je zasazení hry. Žádná 80. léta nebudou, pojedem hezky moderně.
Remedy.jpg
Středa - 14.8. 2019           Jakub Hergesell

Studio Remedy, malé a nenápadné, přesto velmi kvalitní. Má za sebou hned několik úspěšných her a díky nové finanční tiskovce jsme se dozvěděli o dalších připravovaných projektech.
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Středa - 14.8. 2019            Jakub Hergesell

Infinity Ward ukázalo další dlouhé gameplay záběry z multiplayerové části Call of Duty: Modern Warfare. A opět ve 4K rozlišení. Záznam hraní je z PlayStation 4 Pro. 
Need for Speed Heat.jpg
Středa - 14.8. 2019           Jakub Hergesell

Už dnes, za pár hodin proběhne oficiální odhalení nového dílu Need for Speed, údajně s podtitulem Heat. Kolik je na tom pravdy? Navíc možná unikly detaily, logo a další...
Predator Hunting Grounds.jpg
Středa - 14.8. 2019            Jakub Hergesell

Více než tři měsíce oznámená hra Predator: Hunting Grounds se poprvé ukáže už na festivalu Gamescom 2019, který začíná 20. srpna. Informoval o tom teaser na oficiálních stránkách.
DOPORUČENÉ
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
 
 Beta Modern Warfare odhalila loot-boxy
Pátek — 13.9. 2019
 
 
 
 
 
Teasuje Crytek nový díl
Crysis?

Sobota — 31.8. 2019


BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one