Loading

Články

PUBG.jpg
Čtvrtek - 27.6. 2019           Jakub Hergesell

PUBG Corp. se jako dceřinná společnost Bluehole rozrůstá o další studio. Vedení firmy má velké ambice. Nové studio má za úkol připravit příběhovou hru ze světa PUBG.
Diablo IV.jpg
Středa - 26.6. 2019             Jakub Hergesell

Francozský zdroj tvrdí, že hned z několika míst zaslechl, že vývojářský tým Diabla 4 ukázal některým dalším vývojářům Blizzardu první záběry ze hry. Dočkáme se oznámení už letos?
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Středa - 26.6. 2019            Jakub Hergesell

Jedním z hlavních lákadel letošní EA Play 2019 (coby pre-E3) bylo rozhodně očekávané Star Wars Jedi: Fallen Order, které se nám ukázalo ve 14 minutách. K vidění ale bylo ještě dalších 10 minut.
The Witcher 4.jpg
Pondělí - 24.6. 2019           Jakub Hergesell

Polské studio CD Projekt RED se ve světě předvedlo jako velmi schopný tým konkurovat těm největším. Důkazem toho byl především třetí díl RPG série The Witcher. Kolik se prodalo kopií dohromady?
Epic Games.jpg
Pondělí - 24.6. 2019            Jakub Hergesell

Epic Store i po více než půl roce od spuštění některým nedá spát. Na internetu se poslední dobou objevovaly zprávy o tom, že Epic Games lže v prodejních číslech kopií, tvůrci to popírají.
Square Enix.jpg
Pondělí - 24.6. 2019            Jakub Hergesell

Generální ředitel Square Enix, Yosuke Matsudy se v rozhovoru pro zahraniční server Game Informer pochlubil, jakou vydavatelství vidí svou budoucnost se starými tituly, jsme mile překvapeni.
Halo.jpg
Pondělí - 24.6. 2019            Jakub Hergesell

Na internet se dostala naprosto šokující zpráva. Microsoft údajně plánoval vydat Halo: The Master Chief Collection na konkurenční konzoli PlayStation 4. S informací přišel důvěryhodný zdroj.
Chivalry 2.jpg
Neděle - 23.6. 2019             Jakub Hergesell

Multiplayerová středověká FPS akce Chivalry 2 byla mimo dalších oznámena během konání E3 2019. Moc informací v tu chvíli nebylo, my však pomalu sbírali střípky informací a tady je vše, co víme.
Cyberpunk 2077.jpg
Neděle - 23.6. 2019           Jakub Hergesell

Cyberpunk 2077 téměř všemi informacemi, trailery a gameplayi hráče neustále mile překvapuje. Přesto se našli tací, kteří hru kritizují kvůli reklamám s transsexuálkou, ta se objevuje i na plakátech.
PUBG.jpg
Sobota - 22.6. 2019           Jakub Hergesell

Upravené lezení v PUBG bylo přidáno už přes dlouhými dvěma lety. Od té doby až do teď se tvůrci soustředili především na vylepšování hry. Teď ale přichází velká změna ve skákání a lezení.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one