Loading

Články

Cyberpunk 2077.jpg
Čtvrtek - 24.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Poslední týdny se o Blizzardu bavíme spíše negativmě, studio opoušteli letitý vývojáři velmi důležití pro vývoj AAA her. Teď tu máme pro změnu jednu dobrou zprávu, dobrou pro Blizzard.
Anno 1800.jpg
Čtvrtek - 24.1. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Hned po zveřejnění příběhového traileru pro Far Cry, Ubisoft přišel ještě s jednou zprávou, bohužel odkládají očekávanou strategii Anno 1800, vyjde o dva měsíce později.
Far Cry New Dawn.jpg
Čtvrtek - 24.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft před malou chvílí vydal nový příběhový trailer pro post-apokalyptické pokračování Far Cry. Vše se odehrává 17 let po ukončení děje Far Cry 5 z minulého roku. 
New AAA game by Crytek.jpg
Čtvrtek - 24.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Neměcká společnost Crytek (tvůrci Crysis nebo Hunt: Showdown) právě oznámili práce na velké multiplayerové AAA hře ve spolupráci se SpatialOS. Na co se asi můžeme těšit?
XBOX.jpg
Středa - 23.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Že Microsoft a konkureční Sony plánují své next-gen konzole není žádným tajemstvím. Do oficiálního představení konzol je asi ještě daleko, přesto se na internet dostaly důvěryhodné informace ohledně HW spec.
The Initiative.png
Středa - 23.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Velmi nadějné studio The Initiative založil Microsoft stím, že jde o tvůrce, které vytvoří obrovské AAA hry. Dnes bylo oficiálně oznámeno, že se do týmu přidal další uznávaný vývojář Chriss O'Neill.
Fallout 76.jpg
Středa - 23.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Poslední dny se na internetu dost spekulovalo o tom, že Betheada plánuje předělávku z Fallout 76 na free-to-play model. Hráči byli naštvaní a dost to tvůrcům vyčítali, nemusejí se však ničeho bát.
Anthem.jpg
Středa - 23.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

EA právě oznámilo, že je již možné stahovat DEMO verze hry Anthem od BioWare. Hrát ji však zatím nebude možné, budeme si muset ještě pár dnů počkat, pre-load je dostupný na všech oznámených platformách.
Resident Evil 2.jpg
Úterý - 22.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Remake hororového Resident Evil 2 dostane DLC, prozradil výrobce Capcom. Vyjde až po vydání hry a ponese název The Ghost Survivors, nabídne například in-game shop a další novinky.
Mad Box.jpg
Úterý - 22.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Slighly Mad Studios asi nemusíme dlouze představovat, už před lety připravilo tituly jako Need for Speed: Shift nebo parádní dvoudílný Project CARS. Nyní představili svoji vlastní konzoli Mad Box.
Star Wars EA.jpg
Úterý - 22.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Už v roce 2013, což je dlouhých šest let, získalo EA exkluzivní licenci na tvorbu Star Wars her. Za 6 let jsme se jich dočkali pouze dvou. Disney nebude nadšené, EA totiž zbývá už jen pár let, co nás ještě čeká?
Mtr.jpg
Pondělí - 21.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Jak již víme od oznámení nového Metra, Exodus se nebude odehrávat pouze v metru a chvílemi na povrchu. Tentokrát se na povrch podíváme mnohem více. Podívejte na pouštní lokaci.
Layers of Fear 2.jpg
Pondělí - 21.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Koncem minulého roku oznámilo studie Bloober Team druhý díl hororovky Layers of Fear. Dodnes jsme toho moc neviděli, to se dnes ale mění a my můžeme vidět nový, parádní trailer. Video ve článku.
Star Wars EA.jpg
Neděle - 20.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Hry Star Wars jako by byly zakleté, kolik že už za posledních několik let bylo zrušeno titulů? Víme o třech, kolik doopravdy nikdo neví. Každopádně aktuálně zrušené Star Wars od EA prý vypadalo fantasticky.
Overkills The Walking Dead.jpg
Neděle - 20.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

PC verze je venku přibližně tři měsíce a úspěchu moc nesklidila. Optimalizace na prd, celkové zpracování - nuda. A do toho, si ještě konzolisté počkají déle, než asi mysleli. Tvůrci hru opět odložili.
The Division 2.jpg
Neděle - 20.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste hráli první díl The Division v roce 2016, možná Vás zklamalo velmi málo obsahu pro příběh jednoho hráče, člověk hru dohrál na 100% za pár hodin. To by se v případě dvojky nemělo opakovat.
KDC 2.jpg
Sobota - 19.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Daniel Vávra, šéf českého studia Warhrose pravděpodobně zveřejnil něco, co nechtěl. Nebo šlo o úmysl? Na jeho nové fotografii z přehlídky můžeme v pozadí vidět KDC2 - 1506, že by se připravoval druhý díl?
Fallout 76.jpg
Pátek - 18.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Bethesda opět v problémech, hráči se totiž dostali do místnosti, ke které se nikdy neměli dostat, jde totiž o "vývojářskou místnost", kde najdeme všechny top zbraně atd, včetně věcí, které ještě ani ve hře nejsou.
Power Rangers.jpg
Pátek - 18.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Společnost nWay právě oznámila bojovku Power Rangers: Battle for the Grid pro PC a konzole. Může konkurovat například skvěle vypadajícímu Mortal Kombat 11? Na to se už podívejte sami.
Days Gone.jpg
Čtvrtek - 17.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Věřím, že jsme právě potěšili všechny PlayStation 4 hráče, protože exkluzivita Days Gone vyjde s českou lokalizací, dočkáme se titulek hned při vydání. Ve článku ještě nejnovější dvou minutový trailer.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one