Loading

1.png
10.2. 2012 - A je tu první officiální zpráva o tom, že další díl Call of Duty bude už tento rok. Zatím se stále neví název, ani jiné podrobnosti. O čem se ale spekuluje by Vás mohlo zajímat. Takovou změnu v Call of Duty by byla opravdu obrovská.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
2.png
4.2. 2012 Již sedm let je držen rekord, kdy hrálo na jednom serveru online 700 hráčů. Říkáte si, že to nejde? Teď přichází rekord a to o dost větší počet. V jednu chvíli hralo 1000 hřáců na jednom server (500 vs 500). Podívejte se na video.

4.png
31.1. 2012 První měsíc je za námi a poslední týdny nevyšla žádná extra hra, která by stála za to koupit nebo alespoň hrát. Teď se blíží konecně dny, které přinesou první herní pecky! Pojďme se detailně podívat.

megaupload logo.png
30.1. 2012 Před pár dny se objevila stránka, která měla v obsahu pouze jednu větu. MegaUpload bude zpět na této adrese. Zatím máme pouze IP. To, co si všichni mysleli, že je nerealné se stalo skutečností, ale není to fake?

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
1.png
29.1. 2012 Tak jsme se přece jen dočkali. Ti, kteří si chtěli zahrát Multiplayer v Modern Warfare 3 si hru museli koupit. Žádný MP crack nebyl k sehnání. Ovšem teď je tu něco, co nám dovolí hrát online i se staženou verzí.

1.png
28.1. 2012 Od roku 2011 se hodně spekulovalo o novém dílu série Assassin's Creed. Ačkoliv výrobce prohlásil, že Revelations je poslední, máme nyní skvělé informace o tom, zda další díl bude. Více informací v pokračování.

2.png
26.1. 2012  Protože se náš web zapojil do veřejné demonstrace, dostáváme nyní email od officiální petiční stránky informaci. Zákony SOPA a PIPA jednoznačně poraženy! Jak vše bude pokrčovat si můžete přečíst dále.

se1.png
24.1. 2012  Tvůrce hry Sniper Elite V2 zveřejnil nové informace o tom, jak těžká bude hra a poradí nám, co v jaké situaci dělat. Hra bude stavěna na Vaší inteligenci a přemýšlení. Vžít se do role Snipera je důležité.

megaupload logo.png
23.1. 2012 Podívejte se, jak si dopřál zakladatel a majitel největšího serveru na světě pro sdílení souborů www.MegaUpload.com. Pokud sledujete dnešní novinky a vše co se dělo, víte o čem bude dnes další článek. 

anonymous logo.png
20.1. 2012 Dnes Vám přináším bohužel velmi špatnou zprávu. To, co většina považovala za nereálné a nepřispůsobivé se stalo skutečností. SOPA tvrdě zaútočila na stránky a bylo jich smazáno přes 100.000. My však víme více...

BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one