Loading

Sobota - 14.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Syberia 3.png
Zdá se, že Nintendo nebude mít nouzy sehnat spousty zajímavých značek pro konzoli Switch. Po překvapivě potvrzeném Skyrimu, FIFA hře či dokonce STEEP je tu také třetí díl Syberia, který již byl několikrát odložen, očekávaný datum vydání je březen 2017.
Pátek - 13.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Bomberman.png
Klasika v podobě Bombermana je zpět, tedy ještě ne, až v Březnu letošního roku. Konami právě oznámilo Nintendo Switch verzi, která by měla být jednou ze starterů této konzole. Detaily o hře nikdo nezveřejnil, ono asi není co zveřejňovat, Bombermana asi všichni dobře známe.
Pátek - 13.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA.png
EA před několika měsíci veřejně tvrdilo, že konzoli Nintendo Switch nějak extra nevěří a s vývojem her na tuhle platformu bude opatrné. Přesto je tu první oznámená hra ze strany EA pro Switch, je to fotbalový titul FIFA od tvůrců dlouhé série EA SPORTS.
Pátek - 13.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ubisoft Games.png
Už nějakou dobu víme, že Nintendo začalo blíže spolupracovat s Ubisoftem a dalšími studii, které přinesou své kvalitní značky také pro Switch. A jelikož dnes proběhlo oficiální představení konzole, Ubisoft na nic nečekal a zveřejnil line-up her, která postupně vydá pro Switch. 
Pátek - 13.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konečně jsme se dočkali, uběhly téměř čtyři měsíce od oficiálního oznámení konzole Nintendo Switch. Až do včera jsme věděli pouze jak konzole vypadá. Dnes už jsme o něco chytřejší, více jak hodinová Nintendo konference prozradila cenu, datum vydání a pár specifikací.
Čtvrtek - 12.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
DiRT Showdown.png
Častokrát jste se pozastavili na DiRT Showdown, jako u malé odbočky od klasické série DiRT a nekoupili jste si ji, protože jste se báli? Tak teď pro Vás máme skvělou zprávu. Stránka Humble Bundle totiž nabízí hru zcela zdarma ke stažení, máte na to však pouze den.
Čtvrtek - 12.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Half Life 3.png
Každou chvíli se objeví něco o Half Life 3, které vlastně neexistuje, nikdo ho nikdy neviděl a jak to vypadá, asi nikdy nebude. Něco takového nyní řekl jeden z vývojářů aktuálního týmu Valve. Podle něj Half Life 3 nikdy neexistovalo, co možná, byly to pouze koncepty externích studií.
Čtvrtek - 12.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Mass Effect: Andromeda je jednoznačně jednou z nejočekávanějších her letošního roku, není tak divu, že se z pomalu každé informace dělá takové haló. Tentokrát nás ale BioWare potěšilo, nejde o nic revolučního, ale super zprávou je podpora hry NVIDIA Ansel službou.
Čtvrtek - 12.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
LEGO Worlds.png
Celkem překvapivě k nám dorazila zpráva, že český distributor her CENEGA zajistila, aby u nás LEGO: Worlds vyšlo s českou lokalizací (české titulky + rozhraní). Je to vůbec po prvé, co LEGO hra od Warner Bros dostane českou lokalizaci.
Úterý - 10.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Razer.png
Tak tohle je síla, na očekávané tech konferenci, která proběhla před několika dny (CES 2017) se objevila také společnost Razer, premiový výrobce PC a příslušenství, aby oznámili a představili revoluční notebook se třemi monitory. Celkem měli tři kusy, někdo však dva ukradl. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one