Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Čtvrtek - 14.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Catalyst.png
Mirror's Edge: Catalyst láká už dlouhé měsíce na možnost zahrát si uzavřenou beta verzi. Nám ani našim známým bohužel pozvání nepřišlo a tak nám nezbývá nic, než sledovat gameplay záběry od jiných hráčů. Dnes beta verze začala, tady je 20 minut, uvidíte všechny 3 dostupné levely.
Čtvrtek - 14.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sherlock.png
Londýnské detektivní případy s Sherlockem Holmesem dorazí bohužel později, než bylo plánováno. Prozradil to dnes vydaný nový trailer PlayStation 4 verze. Naštěstí ale na The Devil's Daughter nebudeme čekat dlouho, datum se posunul pouze o pár týdnů.
Středa - 13.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gears of War 4.png
Očekávaný Gears of War 4 nabídne už za 5 dnů uzavřenou beta verzi multiplayeru. Někdo se ale do bety dostal trochu dřív a vše samozřejmě nahrál, na YouTube přes kanál GearsofWar France uniklo 13 minutové video.
Středa - 13.4. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Homefront The Revolution.png
Homefront: The Revolution již brzy spustí mutliplayerovou otevřenou beta verzi, kam nahlédneme všichni, co nás ale přesně čeká v singleplayerové části, která vypadá o poznání mnohem lépe, na to se můžete podívat v novém traileru Hearts and Minds 101.
Úterý - 12.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Očekávaná velká aktualizace Incursions 1.1 pro The Division je konečně tady, všichni už by jste ji měli mít připravenou ve svých účtech. Co aktualizace nabídne už víme, dnes nám to ale Ubisoft ještě shrnul do samostatného videa. 
Úterý - 12.4. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
No Mans Sky.png
No Man's Sky je ve vývoji už nějakou tu dobu, studio Hello Games si však dávají na čas a moc toho neukazují přesto, že tahle zajímavá adventura s milióny různými planetami vychází už za 2 měsíce. Podívejte, jak se žije v téhle adventuře na nejrůznějších planetách.
Pondělí - 11.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sherlock.png
Nové případy Sherlocka Holmese na nás čekají už za několik týdnů. Včera jsme Vám ukazovali první gameplay dlouhý 7 minut, dnes tu máme něco delšího, hned dalších 17 minut. Video prozradí, jak budeme sledovat objekty kolem, jak budeme vyslýchat lidi kolem atd.
Pondělí - 11.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gears of War 4.png
O Gears of War 4 slyšíme celý víkend, Microsoft se snažil lákat krátkými teasery na včerejší noc. Očekávaný trailer je tady, má sice pouze jen minutu, je ale stejně parádní, jako všechny ostatní trailery celé série Gears of War. Tady je trailer jmenující se Tomorrow.
Neděle - 10.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
BeST.png
Tvůrci vyspustili do světa nové video, které okomentovali, nový trailer Vám vysloveně představí hru do detailů. Hlavním hrdinou je brutální zabiják Aarbron, který jakmile dostane svobodu, popraví každého, kdo se mu postaví do cesty. A na co vsází tvůrci?
Neděle - 10.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
FPS animovaná střílečka Overwatch od Blizzardu se ukazuje v 8 minutovém traileru komentovaným týmem PlayStation Access. Vše je tedy logicky zaznamenané na PlayStation 4 verzi. Za osm minut se stačí vystřídat hned 4 hratelné postavy.
Sobota - 9.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Homefront The Revolution.png
O Homefront: The Revolution toho víme prakticky už dost, víme, co nás čeká v singleplayeru, co v multiplayeru - jak multiplayer vypadá a další a další. Čeho ale bylo málo, jsou záběry ze singleplayerové části, no teď jich tu máme hned ve 13 minutách až dost.
Sobota - 9.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sherlock.png
Včera večer jsme mohli vidět několik screenshotů z připravovaného, už 8 dílu Sherlocka Holmese s podtitulem The Devil's Daughter. Na první pohled bylo jasné, že jsou vystřížené z připravovaného traileru a také, že ano. První gameplay trailer je tady.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one