TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21
Pátek - 21.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
black ops 3.png
Připravované Call of Duty: Black Ops 3 právě pomalu vstupuje do BETA verze, kde jako první dostala možnost spuštění konzole PlayStation 4. Xbox One a PC ji budou za několik dní následovat. PS4 má exkluzivní dočasnou přednost a tak tu máme první dlouhé gameplaye.
Středa - 19.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
GRIP.png
GRIP, duchovní nástupce starého, parádního Rollcage se ukazuje v novém gameplay traileru, který se zaměřuje na destrukci ve hře. Nebude kdo ví jaká, každopádně v té rychlosti většinu "nedostatků" lehce přehlédneme. Podíváme se také, jak na tom je na KickStarteru.
Úterý - 18.8. 2015      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
mortal kmbat.png
Mortal Kombat jistě všichni dobře známe, tahle dlouhá série je tu s námi už pěknou řádku let i generací konzolí. Když ale někdo udělá herní předelávku do realného života a povede se, tak to stojí za to. Tenhle souboj o několika zvratech se opravdu povedl. 
Sobota - 15.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
mad max.jpg
Avalanche Studio přináší další gameplay trailer, který bude pokračovat podle Vašich rozhodnutí. Vy si sice přímo nezahrajete, ale můžete rozhodovat, jak bude trailer pokračovat. Co by jste udělali vy? Radši někoho sestřelili na dálku nebo si tam dojedete a všechny doděláte?
Pátek - 14.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
mad max.png
Šílený Max v herní podobě je rozhodně jednou z nejočekávanějších her letošního roku. Tvůrci z Avalanche studia jsou si toho vědomi a poslední dny nám servírují další a další záběry. Teď tu ale máme jednu parádičku. Více jak hodinový gameplay v kuse.
Pátek - 14.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Solus.png
Začátkem roku 2014 jsme Vám představovali hru sci-fi survival Solus, kde navštívíme neznámou planetu, na které již lidský život neexistuje. Počasí se zde mění tak často, že normální život to nepřežije. O hře jsme od té doby ale neslyšeli, až jsme mysleli, že je out. Teď tu máme 8 minut.
Pondělí - 10.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
ROTRR.png
Informace, screeny nebo videa z očekávaného Rise of the Tomb Raider tu máme za poslední dobu opravdu často. Vidět jsme mohli ukázky z především zimního prostředí, kde se Lara brodila sněhem a lezla po ledovcích. Teď je tu ale opačné prostředí, písek a horko - Sýrie. Podívejte na 13 minut ze hry.
Úterý - 4.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
mad max.jpg
Mad Max je rozhodně jednou z nejočekávanější her letošního roku. Dobrou zprávou je, že vychází už za několik málo týdnů a jeho kvality na videu vypadají snad stále lépe a lépe. Důkazem je toho i další gameplay trailer, který ukázal Warner Bros Gaming včera.
Úterý - 4.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
mirrors edge catalyst.png
Gamescom 2015 pomalu, ale jistě začíná. Proto se můžeme těšit ještě před zahájením na první teasery, které by měly nalákat všechny hráče na nejrůznější konference. Například jako zde, kde EA ukazuje kousek záběrů ze hry Mirror's Edge: Catalyst. Těšit se můžeme na další gameplay.
Pondělí - 3.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands play.png
Ubisoft na letošním E3 2015 oznámili nečekaně další pokračování série Ghost Recon s podtitulem Wildlands. Tentokrát s otevřeným světem! Hra klasicky, jako každé překvapení od Ubisoftu na E3 dostala desítky ocenění. Ty nám nyní Ubi připomíná v novém traileru.
Pátek - 24.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Triad Wars video.png
Tvůrci Sleeping Dogs už nějakou dobu pracují na jejím "nepřímém" pokračování. Jmenuje se Triad Wars a půjde o multiplayerový free-to-play model. Dnes se na internet oficiálně dostaly delší gameplay záběry, vypadá to, že hra proběhla nějakou změnou, vypadá o něco lépe.
Středa - 22.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
SGW3.png
Sniper: Ghost Warrior 3 byl oznámený už před mnoha měsíci, každopádně první hratelnou ukázku jsme mohli vidět až letos na E3 2015, kde ale bohužel bylo jen několik málo minutek. Dnešní gameplay, který si ukážeme je dlouhý 25 minut a také pochází z E3, jen byl odpublikován až dnes.
Středa - 22.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
wow ue3.png
World of Warcraft je tu s námi už pěknou řádku let. Poslední roky jsme se však konečně dočkali několika grafických vylepšení, což určitě potěšilo většinu hráčů. Teď si ale představte, kdyby celý svět ve WoW běžel na Unreal Engine 4, menší taková ukázka už teď v článku.
Středa - 22.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Warcraft.png
Pokud Vám nestačila minulá, několika minutová ukázka, tak pro Vás máme další! Je tedy pouze několika sekundová, každopádně jako utěšení to musí stačit, my už chceme další! Video uniklo z Comic Conu 2015, kdy to jeden z návštěvníků nahrál již klasicky na telefon.
Úterý - 21.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 15.png
FIFA 16 se poslední roky může pyšnit skvělou grafickou stránkou včetně 3D obličeji hráčů. Jedni z těch jsou třeba hráči z Realu Madrid a dalších týmů. EA se tentokrát zaměřili na zmiňovaný Real Madrid. Ve videu uvidíte skenování hráčů jako Ronaldo, Benzema nebo Rodriguéz.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one