Loading

Středa - 17.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Get Even.png
Get Even bylo oznámeno už v roce 2013, kdy ohromilo téměř každého hráče svou realistickou grafickou stránkou, studio totiž využívalo jako jedno u prvních technologie na fotorealismus. Teď, po dlouhém více než roce se k nám dostal nový trailer a informace, mrkejte.
Středa - 17.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Battlefield 1.png
O střílečce Battlefield 1 toho už víme poměrně hodně, každopádně jsme až do dnes mohli vidět záběry ze zatím pořád jedné a té samé mapy v alpha verzi. Nyní se můžete podívat na více jak 60 minut z multiplayerové mapy Sinai Desert, kterou jsme až do dnes neviděli.
Středa - 17.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FFXV.png
Desetiletý vývoj Final Fantasy XV se pomalu blíží svému vydání. Ač byl sice opět odložen, naštěstí pouze o pár týdnů. Dnes máme šanci nahlédnout na skoro hodinový záznam z úvodu hry. Za necelých 60 minut uvidíte několik spoilerů, pokud se na hru tedy těšíte, nekoukejte na to.
Úterý - 16.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Harry Potter GO.png
Přibližně před 2 týdny jsme Vás informovali, že tvůrci Pokémon GO, Ninatic studio, pravděpodobně pracuje na další hře, ta by se mohla odehrávat ve světě Harryho Pottera. Název by klidně hra mohla nést Harry Potter GO. Teď fanoušci mobilní hry Pokémon GO udělali trailer pro HP GO.
Pondělí - 15.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battlefield 1.png
EA společně s DICE vyslali do éteru další teaser trailer, který má lákat na další trailer. Ten by se měl objevit už někdy během dneška. Teaser tak trochu naznačuje, čeho by jsme se mohli dočkat. Bude to přehled zbraní či klasický singleplayerový trailer?
Neděle - 14.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Už od samotného počátku víme, že veškeré dění v očekávané Mafia 3 se odehraje v Americkém městě New Bordeaux - místo, kde mafia řádila opravdu ve velkém stylu. Pokud ale nevíte, jaká specifická místa tohle město nabízí, tak Vám to poví vývojáři v novém traileru.
Úterý - 9.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PlayStation VR.png
Na oficiálním YouTube kanálu PlayStation se objevilo nové video, které ukazuje všechny hry pro rok 2016 určené především pro PlayStation VR od Sony. Nechybí zde například Robinson: The Journey od Cryteku, EVE: Valkyrie, BattleZone, Farpoint nebo Rigs.
Pátek - 5.8. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
BM.png
Před několika dny EA SPORTS představilo detailně italský Juventus, který bude jedním z hlavních partnerů FIFA 17. Dalším je německý Bayern Mnichov, který se stejně jako Juventus dočká dokonalého vymodelování a to včetně detailního 3D stadiónu Alianz Arény.
Čtvrtek - 4.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Paragon.png
MOBA hra Paragon od Epic Games se každou chvíli rozrůstá o nové hrdiny, tou poslední je díky last updatu víla Fey. Tu už si můžete všichni, kteří máte přístup zkusit. Podívejte na nové video, které Vám ji dostatečně představí. 
Neděle - 31.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Sea of Thieves.png
Multiplayerová multiplatformní pirátská hra Sea of Thieves byla oznámena na letošním E3 2016 Microsoftem, o hře jsme se toho moc nedozvěděli, vidět jsme mohli snad jen pár minut záběrů ze hry. Dnes tu máme další vývojářské demo zaznamenané na videu. Tady je necelých 8 minut.
DOPORUČENÉ
 
 
 


Přehled:
Vše z výstavy X019
Pátek — 15.11. 2019
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one