TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
Předobjednat
Cyberpunk 2077
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Středa - 22.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Ghost Recon: Wildlands bylo velkou hrou Ubisoftu během konference E3 2016, kde sami tvůrci ukázali 9 minut ze hry. Tu samou mapu si mohli zkusit také novináři a návštěvnici stánku Ubi na E3. Tady je jeden ze záznamů, vypadá mnohem lépe než ten ze streamu.
Středa - 22.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Battlefield 1.png
Včera se na YouTube objevily zajímavé gameplay záběry z Battlefield 1 ve 4K. Záběry vypadají mnohem lépe, než ukázalo samotné EA před pár dny na E3 2016. A je tu rovnou 22 minut z multiplayeru, uvidíte jak klasické přestřelky, tak boje s tankem či letadlem.
Středa - 22.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Titanfall 2.png
Titanfall 2 se pořádně ukázal už na E3 2016, tam jsme nějaké ty gameplay záběry viděli, beztak šlo ale o upravené video, dobře sestříhané a ozvučené. V dnešních 4 minutách z multiplayeru uvidíte čisté hraní, jako by jste to hráli vy. Čekujte také skill, který hráč předvádí.
Pondělí - 20.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Inside.png
Tvůrci naprosto parádní logické plošinovky Limbo, která vyšla před několika lety, udělali další hodně podobnou hru, jmenuje se Inside a jejich 10 minut ze hry nás nyní opravdu dostalo. Zahraniční herní magazín měl tu šanci zkusit si vývojářské demo, mrkněte se.
Pondělí - 20.6. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Spider Man.png
Sledovali jste naše stránky v průběhu E3 2016 nebo živě konferenci Sony? Potom jste určitě nepřišli o parádní trailer, ve skutečnosti tedy gameplay trailer na exkluzivní PS4 hru Spider-Man od Insomniac studia. Podle nových informací šlo o záběry přímo ze hry, nikoliv o filmeček.
Pondělí - 20.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Vampyr.png
Upírem se staneme v nově připravovaném RPG Vampyr od tvůrců Remember Me a Life is Strange. Moc ukázek zatím nebylo, pouze jedna z E3 2016, kde bylo jen pár sekund. Dnes se nám podařil sehnat zbytek videa, přesněji celých 15 minut také z E3 2016.
Pondělí - 20.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Watch Dogs 2 gameplay trailer jste pravděpodobně asi viděli všichni. Jenže kolik z Vás umí opravdu dobře anglicky natolik, aby si přeložil vše, o čem hacker a vývojáři mluví? Naštěstí tu byl kanál ConQuest, který nechal video přeložit. Tak si video včetně CZ titulek užijte znovu.
Neděle - 19.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Na letošní E3 2016 festivalu nechyběla ani česká RPG od Varhorse studia - Kingdom Come: Deliverance. Tvůrci si připravili hned několika minutové demo, které ukazuje nové lokace a možnosti a že se záběry opravdu povedly. Hra bude více survival, než bylo pravděpodobně v plánu.
Neděle - 19.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steep.png
Během E3 2016 konference Ubisoftu došlo na překvapení, oznámili sportovní hru s otevřeným světem Steep. Ta nás vezme do Alpských hor, kde si neomezeně vyzkoušíme extrémní sjezdy na snowboardu, lyžích nebo pomocí oblíbeného wingsuitu. Podívejte na nových 15 minut.
Pátek - 17.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
we+happy+few.png
Zajímavá adventura se objevila na E3 2016 konferenci Microsoftu, tam jsme mohli vidět první pořádné gameplay záběry. Doposud dost divná hra ale nevypadá vůbec špatně, hlavně jsme se dozvěděli, že podporuje funkci Xbox Play Anywhere.
Čtvrtek - 16.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Robinson The Journey.jpg
Přesně před rokem na E3 2015 společnost Crytek oznámila zajímavou hru s dinosaury Robinson: The Journey, která byla od začátku plánována pouze pro virtuální realitu, to se ale ještě spekulovalo i o PC. Teď už 100% víme, že jde o exkluzivní PS4 PSVR hru.
Čtvrtek - 16.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
Všichni dobře známe Čínu, jejich rychlost v kopírování jiných originálních věcí je úctyhodná. Jednou je to fake telefon, po druhý stoje po třetí oblečení. Výjimkou však nejsou ani hry, tentokrát se dostalo na Overwatch, kterou okopírovali na 100% a vydali ji jako Legend of Titan. 
Čtvrtek - 16.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Injustice 2.png
Bojovka Injustice 2 se ukazuje na nových záběrech z E3 2016. Uvidíte souboj například Super-Girl vs. Atrocitus, bojové Gorilla Grodd vs. Super-Man nebo Aquamana vs. Batmana. Nakonci se ještě utká super žena a Batman. Podívejte na 15 minut záběrů.
Čtvrtek - 16.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battlefield 1.png
Battlefield 1 byl rozhodně jedním z největších lákadel letošního E3 2016. A EA mile překvapili, na svém EA PLAY totiž přitáhli PC, kde si mohli po skončení konference zkusit hru jak zahraniční YouTubeři/Twitcheři, tak známé celebrity, jako Zac Efron či Snoop Dogg.
Čtvrtek - 16.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sniper Elite 4.png
Přesně jak jsme předpokládaly, screeny, které jsme Vám ukazovali před pár dny z E3 2016 byly opravdu z traileru, přesněji z vývojářské demo verze, kterou si vyzkoušel zahraniční Eurogamer a natočil přitom 27 minut ze hry. Skill pan novinář trošku postrádá, ale alespoň něco nám ukázal.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one