Loading

Čtvrtek - 25.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
AC 2017.jpg
Na fanouškovském YouTube kanále Assassin's Creed Universe se před pár dny objevilo video, které vypadá tak profesionálně, že působí jak kdyby jej vydal samotný Ubisoft. Video připomíná významné události celé série Assassin's Creed. Nakonci už oficiální logo letošního dílu.
Pondělí - 22.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Far Cry 5.png
"Vítejte v Hope County", říká hned několik teaser videí, které právě Ubisoft oficiálně umístili na svůj YouTube kanál. Ty ukazují nádhernou přírodu jako vegetaci nebo široké vodní plochy. Nejprve se hodně mluvilo o westernové akci, dle teaseru to ale na čistý western nevypadá. 
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak jste pravděpodobně už postřehli, na dnešek si Bungie naplánovali oficiální představení MMO akční hry Destiny 2. Více jak hodinový live stream toho prozradil hodně, vidět jsme mohli spousty záběrů ze hry a dozvěděli jsme se, jaké novinky nás vlastně čekají.
Úterý - 16.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
NFL.jpg
EA Sports právě vydalo první oficiální teaser trailer na letošní americký fotbal Madden NFL 18, který prozradil hodně příjemné změny. Tou první a zásadní je přechod série na nový Frostbite 3 engine, který slibuje nejvíce fotorealistickou grafickou stránku, kterou EA Sports udělalo.
Pondělí - 15.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Die Young.png
Akční survival hru Die Young od studia Indie Gala jsme Vám představovali už před pár měsíci. Dlouhou dobu se o hře nemluvilo, nyní však někteří streameři dostali exkluzivní demo, které mohli zaznamenat. My jsme si vybrali GameEdged, kteří natočili rovnou dvě hodiny ze hry.
Úterý - 9.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Zombies Chronicles.jpg
Před čtyřmi dny Activision oficiálně oznámili velké DLC pro dva roky staré Call of Duty: Black Ops 3. Studio Treyarch slibovalo, že hru bude podporovat i v roce 2017. A že tohle DLC není nic malého, prozradí i vůbec první příběhový trailer balíčku Zombies Chronicles.
Sobota - 6.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Darksiders 3.jpg
Kdo by to byl čekal, před pár dny nečekané oznámení Darksiders 3, které nabídlo informace, screeny nebo trailer a hned den na to, se objevily další screeny ze hry. Počítali jsme stím, že se o hře teď nic nedozvíme, naopak tu však máme 12 minutový gameplay.
Sobota - 29.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Joker.jpg
Bojovka Injustice 2 stále představuje další a další hrdiny. Před pár dny se však začalo spekulovat i o oblíbené postavě Joker, a to díky uniklému gameplayi. Warner Brosu tak nezbývalo nic, než postavu potvrdit už oficiálním trailerem. Na Jokera se podívejte sami.
Pátek - 28.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
COD WW II MP.jpg
Singleplayerová část letošního Call of Duty: WW II již představena byla, ne plnohodnotné představení mutliplayeru si však ještě nějaký ten měsíc počkáme, Activision jej plánuje ukázat až na E3 2017. Beztak se ale na internet dostal pár sekundový teaser, který zachycuje 48 hráčů.
Čtvrtek - 27.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dex.jpg
České kyberpunkové RPG od studia Dreadlocks vyšlo už v roce 2015, přesto se tvůrci rozhodli o hru se stále starat a to celkem obdivuhodně. Už nějakou dobu připravují český dabing, který musí potěšit snad každého českého hráče. V článku můžete slyšet ukázku.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one