TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy
Středa - 15.6. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Forza Horizon 3.png
Oznámené arkádové závody Forza Horizon 3 od Microsoftu se ukazují na dalších záběrech, tentokrát se k nám dostaly čistě pouze gameplay. Otevřený svět v Australii vypadá naprosto fantasticky. Zapomenout nesmíme upozornit také na PC (Windows 10) verzi.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Halo Wars 2.png
Realtime strategie Halo Wars 2 od tvůrců série Total War dostala první gameplay záběry z PC verze - zároveň tak byla oznámena i Windows 10 platforma. Známe také datum vydání. K dispozici by měla již být otevřená BETA verze, najdete ji zatim pouze pro Xbox One.
Úterý - 14.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PES 17.png
I hlavní konkurent fotbalové série FIFA, Pro Evolution Soccer se ukazuje na E3 2016, zatím pouze v teaser traileru, který toho moc neukáže, vidět jsou však první gameplay záběry a nové screeny londýnského Arsenalu FC.
Úterý - 14.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Horizon Zero Dawn.png
Robotická akce Horizon: Zero Dawn byla oznámena před rokem na E3 2015, dokázala ohromit, po pýr měsících si však lidé všimli downgradu, ten byl pravděpodobně opět upgradován, hra vypadá fantasticky, podívejte na 9 minutové demo.
Úterý - 14.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Duty Infinite Warfare.png
Vesmírné Call of Duty: Infinite Warfare se očekávaně představilo s dalšími záběry na konferenci Sony. Prezentováno bylo 6 minutové vývojářské demo, klasicky už jsme mohli vidět souboje ve vesmíru, nás však zaujala část od 4:43, po té už to nevypadalo špatně.
Úterý - 14.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Detroit.png
Ambiciózní adventura Detroit se ukazuje v dalším nabušeném gameplay traileru. Ukazuje bohaté možnosti rozmýšlení se a postupování v ději. Bude pouze na nás, jak se rozhodneme a že výběr možností bude velký. Podívejte, jak vyřešit například tento problém, kdy malá holčička má namále.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Ubisoft samozřejmě nezapoměl propagovat svoje velké lákadlo v podobně hackerské akce Watch Dogs 2. K ukázce tvůrci použili další, doposud neviděné záběry z dalšího vývojářského dema, má 11 minut a ukáže Vám prakticky vše, odpoví na veškeré otázky. Máme i datum vydání.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
For Honor.jpg
For Honor Ubisoft prezentuje už dlouhé měsíce, vlastně tuhle rubačku ukázali po prvé na minulé E3, kde se představila jako multiplayerová hra. Časem byl ale oznámen také singleplayer, který můžete vidět v právě čerstvých gameplay záběrech.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Star Trek.png
Ubisoft před několika dny oznámil svou další hru pro virtuální realitu. Je to vesmírný Star Trek s podtitulem Bridge Crew. Ve hře se spojít s dalšími 3 hráči (co-op pro 4 hráče), kteří dostanou jinou úlohu než vy, důležitá tak bude spolupráce. Podívejte na první záběry.
Pondělí - 13.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vampyr.png
Tvůrci úspěšné adventury Life is Strange a méně úspěšnějšího Remember Me oznámili RPG s upíry. O té už základní informace máme, dokonce jsme viděli jeden trailer. Dnes tu však máme několika sekundovou ukázku, moc toho neřekne, jako pohled na věc ale stačí.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gears of War 4.png
První hrou, kterou Microsoft ukázal a odprezentoval na Xbox One byl očekávaný a již oznámený Gears of War 4. V tom již proběhla také beta verze, která se hráčům graficky abslutně nelíbila. Tvůrci si tak s hrou pohráli a nyní vypadá dost k světu.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
ReCore.png
ReCore se po prvé ukazuje v gameplay záběrech. Doposud jsme mohli vidět pouze jediný a to oznamovací trailer + uniklé screenshoty ze včera. Nových informací jsme se také nedočkali, každopádně nás hra po prvních záběrech zklamala.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Forza Horizon 3.png
Microsoft dle očekávání oznámili Forza Horizon 3. V té se podíváme do Austrálie v otevřeném světě na nejrůznějších cestách, dinamickém počasí a s největším výběrem aut, které kdy série Forza měla. Arkádové závody dorazí jak na Windows 10, tak Xbox One ještě letos.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pátek 13..png
Zajímavá akční hra Friday the 13th (pátek 13.) se ukazuje prvně v takhle dlouhém gameplay videu. Záznam ukáže hraní jak za zabijáka Jasona, tak za přeživší z tábora, kteří musejí utéct popřípadě se zabijákovi s mačetou schovat. Více ve videu.
Pondělí - 13.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Prey.png
Už dlouhé měsíce, možná roky se mluví o Prey 2, které bylo nakonec bohužel zrušeno. Později však přišla zpráva, že na hře může od začátku pracovat studio Arkane (tvrci Dishonored). A výsledek? Zatím jsme mohli vidět pouze renderovaný filmeček, který prozradí jen odlišnost.
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one