TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy
Neděle - 23.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Nedavno oznámené pokračování The Evil Within je stále plné záhad, takže každý nový trailer je vítaný. Jak jistě už víte, i ve dvojce se objeví detektiv Sebastian Castellanos, který se zde setká s mnoha novými demony, hra vychází už za 2 měsíce.
Pátek - 21.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Wildlands.jpg
Tvůrci Ghost Recon: Wildlans na hře neustále pracují a hráči si poslední aktualizace jen pochvalují. A není divu, hra zkrátka funguje skvěle a Ubisoft plánuje podporu i dál. Například nyní upravili celkem obtížné ovládání vrtulníku, na které si stěžoval ne jeden hráč. Aktualizace doprovází trailer.
Čtvrtek - 20.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
nazi.jpg
Zombíky z Call of Duty: WW II jsme mohli vidět už před pár týdny, kdy na internet uniklo hned několik záběrů z nedodělaných trailerů. Sledgehammer studio to okomentovalo tak, že si máme počkat na pořádnou kvalitu. A ta vyšla právě nyní. Mrkněte na to.
Středa - 19.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak jistě víte, Destiny 2 se včera dostalo do otevřené BETA verze pro PS4. A tak pokud máte čas a chuť zapojit se, můžete. My Vám v tomto článku ukážeme, jak beta vypadá a podíváme se na průchod celou BETA singleplayerovou misí. V článku už 26 minut z PS4 verze.
Neděle - 16.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Spider Man.png
Spider-man byl jednoznačně jedním z nejočekávanějších titulů Sony pro letošní, maximálně příští rok. Oznámen však byl už na minulé E3 2016, po té jsme o něm dlouhý rok, až do E3 2017 neslyšeli a neviděli. Teď když se podíváme na oba trailery, můžeme posoudit, zda-li byl downgrade.
Neděle - 15.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
zombies.jpg
Jediné, co jsme z očekávaného Call of Duty: WW II ještě neviděli je zombie mód, ten chce Activision pravděpodobně ukázat až později. Dříve, než to však bude oficiálně, už nyní můžete vidět pár záběrů z nedodělaného zombie traileru. První pohled vypadá rozhodně zajímavě.
Úterý - 11.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Crackdown 3.png
Bláznivá akce Microsoftu, Crackdown 3 se po dlouhé době ukazuje na oficiálních záběrech v pořádné kvalitě. Po E3 2017 traileru tu máme hned 10 minut z vývojářského dema. Ten ukazuje prakticky všechno, velkou a obsáhlou destrukci nebo sci-fi souboje.
Pondělí - 10.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wild West Online.png
Konečně jsme se dočkali, dost často jsme v poslední době zmiňovali akční indie hru Wild West Online, která ve světě vzbudila velké nadšení i očekávání. Až do dnes jsme však neviděli jediné gameplay video. No, a je to tady, tvůrci ukázali rovnou 6. minutový gameplay trailer.
Pátek - 7.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
Zahraniční obchod s hrami, GAME.co.uk se dostal k oficiální vývojářské demo verzi, kterou zaznamenal ve 20 minutovém gameplay videu. Vše se podařilo nahrát na Xbox One X, záběry jsou ve 4K při 60FPS. Video Vám ukáže nejhlavnější prvky hry, jako potápění, boj nebo zmapování prostředí.
Pondělí - 3.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Tvůrci z Monolith studia ukázali nové gameplay záběry z očekávané akce Middle-earth: Shadow of War, tentokrát však z PC verze a rovnou na ULTRA nastavení, při 4K rozlišení a 60FPS. Každopádně, aby jste utáhli takovou sílu, potřebujete grafickou kartu GTX Titan X.
Pondělí - 26.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
sub zero.jpg
Začátkem minulého měsíce Warner Bros oznámili brzký příchod dalšího bojovníka do Injustice 2. Legendární Sub-zero dokáže, že stále nepatří do starého železa, tyto gameplay záběry Vás přesvědčí. DLC se Sub-zerem dorazí už příští měsíc.
Pondělí - 26.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hellblade.png
Senua Vám dost přesvědčivě ukáže, jak vypadá opravdová noční můra. V nejnovějším traileru si totiž tvůrci vyhráli opravdu bravůrně, z démona, který po hlavní hrdince vystartuje Vás prostě dostane. Škoda, že půjde o celkem krátkou hru, to však kompenzuje cena 30€.
Neděle - 25.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Prey.png
Na světě je další rekord. Jeden z hráčů dokázal proběhnout celou kampaň za pouhých sedm minut. Je to vůbec možné? Je, šlo ale samozřejmě o využívání chyb ve hře, které zde najdeme i po spoustě opravných patchů. na celý průchod se můžete podívat v článku.
Sobota - 24.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Už minulý rok na Gamescom 2016 to vypadalo, že Final Fantasy: XV konečně vyjde také na PC. Bohužel se tak nestalo. Druhou šanci by hra mohla dostat nyní, Square Enix opět láká na PC verzi, kde hra údajně běží na GTX 1080 Ti kartě od NVIDIA. Podívejte na trailer.
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Agents of Mayhem.png
Tvůrci bláznivé série Saints Row ukázali svoji novou značku Agents of Mayhem hned ve 40 minutách ještě na E3 2017. Jde vůbec o první pořádné záběry, které prozatím ukázali. 
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one