Loading

Úterý - 7.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
cpk.jpg
Square Enix během dní 6.4. až 9.4. 2015 streamuje živě na Twitchi podivný projekt Can't Kill Progress (CKP), kde je zajatý muž v místnosti je neustále vyslýchán - má to všechno něco společného s hrou, kterou se chystají oznámit, bude to nový Hitman nebo Deus Ex? Podívejte na videa.
Pondělí - 6.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
witcher 3.jpg
IGN mělo možnost vyzkoušet si prvních 15 minut ze hry The Witcher 3: Wild Hunt, který dorazí na prodejny až za měsíc. Jak začíná Geralt a jeho dobrodružství už nyní můžete vidět v článku. Rádi si poslechneme i Váš názor, co na čtvrthodinovou ukázku říkáte.
Pondělí - 6.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
siege.jpg
Rainbow Six: Siege se opět připomíná několika minutami, které prostě musíte vidět ať už jste fanoušci série Rainbow Six nebo ne. Všechny záběry pocházejí z uzavřené alpha verze a vše je natočené v 1080p při 60 FPS, mrkněte na video v článku.
Pondělí - 6.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
GTA V.jpg
Trevorova "Muscle" kára s pořádnou várkou pancíře láká ne jednoho hráče v online světě Grand Theft Auto: V. Toto auto totiž dostali pouze hráči, kteří měli starou konzolovou verzi pro PS3 a X360 a upgradovali na next-gen verze PS4 a XONE. Ostatní se auto snaží nacheatovat, ale co je čeká?
Neděle - 5.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtf.jpg
Zajímalo Vás někdy, jak by vypadalo Grand Theft Auto ve světě Team Fortress? Pokud ano nebo jste zvědaví, jak by to asi vypadalo, tak se mrkněte na krátký fanouškovský filmeček, který Vám možná zkrátí i čekání na Grand Theft Auto: V, které dorazí už za 9 dní.
Neděle - 5.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Goro.jpg
Kvalitně zatím vypadající bojovka s next-gen prvky - Mortal Kombat 10 se pomalu blíží k vydání a dnes nám tvůrci ukazují další velkou a oblíbenou postavičku - GORO! Pokud si nemůžete vzpomenout, o jakou postavu jde, tak Vám ji rádi ukážeme v následujícím videu.
Čtvrtek - 2.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
gtav.jpg
Už dlouho čekáme na nějaké video z Grand Theft Auto: V pro PC verzi, která vychází už za 14 dní, bohužel jsme se nějakého plynulého gameplay videa opět nedočkali, no stačit nám musí parádní trailer v 1080p na 60FPS. 
Úterý - 31.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
r6s.jpg
Ubisoft včera vydal nový gameplay trailer, který pochází se zatím uzavřené alpha verze pro vývojáře (grafika se zdá být horší asi právě kvůli alphě). Uvidíte v rychlosti vše, co nás v dalším pokračování Rainbow Six čeká + oficiálně oznámený přibližný datum vydání.
Pátek - 20.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
HoloLens.png
Brýle pro virtuální realitu dnes sestavuje kde kdo, každý má ale jiné ambice, cíle nebo prostředky. Jedním z těch lepších by mohl být právě Microsoft, který před 2 měsíci představil HoloLens brýle, které vypadají opravdu skvěle, dnes tu máme video, jak by taková virtuální realita vypadala.
Pátek - 20.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
gta v.jpg
Jak jistě nějakou dobu dobře víte, našlo se pár nadšenců, kteří překládají celé Grand Theft Auto: V a připravují tak dlouhé měsíce překlad do PC verze, která přijde u za měsíc. Čeština by v tyto chvíle měla být zcela dokončena, pracuje se na korektuře. Podívejte na dlouhou ukázku v překladu.
DOPORUČENÉ
 
 
 


Přehled:
Vše z výstavy X019
Pátek — 15.11. 2019
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one