Čtvrtek - 30.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
p1.png
V traileru uvidíte, jak se čtveřice lupičů rozdělí, dva to vezmou zadem, kde vyřídí nic netušící policisty. Potom svědka, který se snaží utéct a hopa, banka je Vaše, teď co nejrychleji sebrat peníze a hurá pryč.
Čtvrtek - 30.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
wolf.png
Neni to ani měsíc, co jsme Vás informovali o nově oznámeném dílu Wolfenstein: The New Order. Sepsali jsme Vám několik informací, ukázali několik super screenů a teď tu máme pořádný gameplay. Ve videu uvidíte celkem velkou magořinu, roboty, různě bláznivé zbaně a další.
Neděle - 26.5. 2013     Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Pokud už se nemůžete dočkat dost očekávané závodní hry GRID 2, zkrátit čas si můžete zhlédnutím 50. minutového preview záznamu. Video je česky, takže se snad i něco co by Vás mohlo zajímat dozvíte. 
Pátek - 24.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
need1.png
A je to tady. EA dnes officiálně potvrdilo vývoj nového dílu Need for Seed s podtitulem Rivals. K oznámení připojili první teaser trailer, který láká nejspíše na první trailer který uvidíme na E3. Máme první informace o hře, čtěte.
Čtrvtek - 23.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
wamasu.png
Producent hry nám prostrednictvím videa představuje hodně obávaného netvora Wamasu. Ten se ukrývá v bažínách na uzemí Black Marsh. Je obrovský, silný a po jeho těle se objevují blesky, které i chrlí ze své huby. Více v novém gameplay videu.
Pondělí - 20.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
c1.png
Nový Call of  Juarez se pomalu blíží a co pro nás hráče může být lepší, než pořádný gameplay? Většinou jsou to minuty, které nám beztak nic neřeknou, ovšem gameplay, který trvá déle než hodinu? Ten už by mohl. Podívejte se na úvodních 80 minut.
Pondělí - 20.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
ps4.png
Doposud vše byly pouze spekulace, stejně jako nedavné video, které mělo jakoby uniknout SONY. Ale nene, Playstation channel na youtube před malou chvíli zveřejnil Teaser video, které zachycuje první záběry očekávané next-gen konzole Playstation 4.
Pátek - 17.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
el1.png
Ve videu ředitel Paul Sage mluví o tom, jak se vlastně budou sbírat předměty. Předměty najdete skoro všude, můžete rybařit, prohlédavat sudy, krabice nebo craftit. Vše bude o tom, jak dobře budete prozkoumávat svět.
Sobota - 11.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
pay day 2.png
Před několik měsíci jsme Vám představili další díl PayDay s číslovkou 2. I tentokrát budeme hrát za 4 maskované zloděje s možností co-op. Podívejte se na záznam mise, kde vykrádáte zlatnitctví. 
Sobota - 11.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
lost planet.png
Poslední měsíce se hodně mluvilo o tom, že Lost Planet 3 postrádá kvalitu a nemůže prodat plánovaných 1.2 milionů kusů. Možná i proto se několikrát odložila. Ovšem aby se dokázalo, že hra má svou kvalitu a nebude vycházet jedno DLC za druhým, tak natočili hodinu ze hry.
Pátek - 10.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
watch dpgs.png
Watch_Dogs vypadá pořád lépe a lépe. Dnes tu máme další gameplay video, kde uvidíme zaběry z další mise + se dozvíme nové poznatky. Dost kecání, pojďte se podívat!
Čtvrtek - 9.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
saints row 4.png
Není to stále tak dlouho, co byla oznámena bláznivá rubačka v otevřeném světě Saints Row 4. Před pár dny jsme Vám poslali trailer Prezident a teď tu máme rovnou 7 minut ze hry. Saints Row 4 opět potvrdil, že pobaví, bude brutální a prostě skvělý!
Středa - 8.5. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
tomb raider 2013.png
Mladičká Lara Croft k nám zavítala již v březnu, odnesla si jedno z nejlepších hodnocení co mohla. Jako jedna z mála her nevydává další a další DLC, i když děj byl tak krátký. Teď tady máme 10 úryvků těch nejlepších momentů z Tomb Raideru.
Úterý - 7.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
sr4.png
Magořina Saints Row 4 se připomíná novým trailerem, kde uvidíte opět věci zcela možné jen a pouze v tomto světě. Na Saints Row se můžeme těšit o letní prázdininy.
Úterý - 7.5. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
metro.png
GameSpot měl jedinečnou šanci zkusit si očekávanou střílečku Metro: Last Light. Hra byla celkem dlouho odkládána, ovšem my se jí dočkáme už tento měsíc - za pár dní. Podívejte se na 28 minut ze hry.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one