Neděle - 13.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
coffie.png
Před několika dny byl oznámen nový horor Caffeine pro PC a konzole next-gen gerenace. Dnes můžeme vidět jeden z prvních gameplay trailerů, který se ukazuje v krásném Unreal Engine 4. Sci-fi adventura se Vám ukazuje v necelých 4. minutách na PC platformě.
Neděle - 13.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tw3.png
Nové záběry ukazují několik minut pobíhání po vesničce, která ve finále nemusí ve hře vůbec být. Vše je z editoru vývojářů, ale i taková ukázka za něco stojí. I když The Witcher 3 vychází až příští rok, tak můžeme vidět alespoň krátké uryvky.
Čtvrtek - 10.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Ubisoft ukazuje nové video, kde zvýhodňuje hru (graficky) Nvidia kartami, samozřejmě těmi novějšími. Co vlastně PC verze s technologií pro NVIDIA ukáže nového? Hezčí textury a detaily. Realističtější bude například i počasí nebo voda. Vše uvidíte v novém videu od Ubisoftu.
Úterý - 8.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
sur.png
Survarium již tvůrci legendárního STALKERA představili v roce 2012, minimálně rok už probíhá občas uzavřená BETA verze pro několik maloučko šťastlivců. Jeden ale takový šťastlivec natočil hned několik málo minut z hraní uzavřené beta verze. Vše je z verze 2.0.
Úterý - 8.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
the crew.png
Ubisofťácké závody v otevřeném světě The Crew právě ukazují nový gameplay trailer. Uvidíte průjezd například Los Angeles  nebo Texasem, gameplay záběry vypadají rozhodně lépe, než poslední ukázka, kterou Ubisoft ukázal někdy před několika měsíci.
Úterý - 8.4. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
hl3.png
Na YouTube se objevil velmi zajímavé video, Half-Life 3 Vám hned střískne do očí a musíme to zkrátka vidět ať už půjde o cokoliv. Tentokrát šlo o fanouškovský trailer od Deviant Pictures Films, kteří udělali trailer na spekulacích, že třetí díl parádní série Half-Life má být v promrzlém prostředí, mrkejte!
Pondělí - 7.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
spider.png
Druhý díl série The Amazing: Spider-Man vychází ke konci tohoto měsíce, tvůrci proto nezahálí a zveřejňují další zajímavý trailer. Nový trailer se jmenuje Kingpin, kterého zajisté všichni dobře známe, že nevíte kdo Kingpin je? My Vám ho rádi připomenem obrázkem i novým trailerem.
Středa - 2.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
middle.png
Je to sotva pár měsíců, co Warner Bros oznámil novou akční adventuru ze světa Pána Prstenů. A už teď oznámili i datum vydání. Vidět také můžeme dnes (2.4. 2014) nový gameplay trailer. Vše je prý pořízeno z alpha verze a video je přímo z enginu ve hře.
Neděle - 30.3. 2014        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
watch dogs.png
Ubisoft před několika dny ukázal další gameplay trailer v kterém představil město, "Vítejte v Chicagu". Uvidíte několik zcela nových záběrů ze hry a grafika, která v minulých videích byla "nic moc" je zde zase parádní. Video pochází z PlayStation 4 konzole, řekl samotný tvůrce Watch Dogs.
Sobota - 29.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
bf4.png
Jak už možná víte, DICE si s Battlefield 4 vyhrálo o trošku do detailů. Když pomineme občasné bugy, jsou tu stále věcí, které vlastně do hry nepatří, ale skrytě tam stejně jsou. Tentokrát došlo na Yetiho, kterého uvidíte (uslyšíte) na vrcholcích Golmund Railway.
Sobota - 29.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
spiderman.png
Minulý týden v neděli jsme Vám ukazovali neoficiální gameplay trailer z již brzy přicházejícího Spidermana serie The Amazing. Dnes tu ovšem máme oficiální gameplay video, které nám ukáže co všechno budem moct dělat v novém díle, překvapivě to vypadá docela dobře.
Čtvrtek - 27.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
alien.png
Tvůrci projektu Alien: Isolation se rozpovídali v novém Traileru a mluví o strachu a dalších prvcích, kterí nás už na konci roku čekají. Ve videu uvidíte i několik málo nových záběrů ze hry. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one