Loading

Neděle - 5.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtf.jpg
Zajímalo Vás někdy, jak by vypadalo Grand Theft Auto ve světě Team Fortress? Pokud ano nebo jste zvědaví, jak by to asi vypadalo, tak se mrkněte na krátký fanouškovský filmeček, který Vám možná zkrátí i čekání na Grand Theft Auto: V, které dorazí už za 9 dní.
Neděle - 5.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Goro.jpg
Kvalitně zatím vypadající bojovka s next-gen prvky - Mortal Kombat 10 se pomalu blíží k vydání a dnes nám tvůrci ukazují další velkou a oblíbenou postavičku - GORO! Pokud si nemůžete vzpomenout, o jakou postavu jde, tak Vám ji rádi ukážeme v následujícím videu.
Čtvrtek - 2.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
gtav.jpg
Už dlouho čekáme na nějaké video z Grand Theft Auto: V pro PC verzi, která vychází už za 14 dní, bohužel jsme se nějakého plynulého gameplay videa opět nedočkali, no stačit nám musí parádní trailer v 1080p na 60FPS. 
Úterý - 31.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
r6s.jpg
Ubisoft včera vydal nový gameplay trailer, který pochází se zatím uzavřené alpha verze pro vývojáře (grafika se zdá být horší asi právě kvůli alphě). Uvidíte v rychlosti vše, co nás v dalším pokračování Rainbow Six čeká + oficiálně oznámený přibližný datum vydání.
Pátek - 20.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
HoloLens.png
Brýle pro virtuální realitu dnes sestavuje kde kdo, každý má ale jiné ambice, cíle nebo prostředky. Jedním z těch lepších by mohl být právě Microsoft, který před 2 měsíci představil HoloLens brýle, které vypadají opravdu skvěle, dnes tu máme video, jak by taková virtuální realita vypadala.
Pátek - 20.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
gta v.jpg
Jak jistě nějakou dobu dobře víte, našlo se pár nadšenců, kteří překládají celé Grand Theft Auto: V a připravují tak dlouhé měsíce překlad do PC verze, která přijde u za měsíc. Čeština by v tyto chvíle měla být zcela dokončena, pracuje se na korektuře. Podívejte na dlouhou ukázku v překladu.
Úterý - 17.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
goat simulator dota 2.jpg
Když před přibližně rokem vyšel simulátor kozy (Goat Simulator 2014), všichni si říkali, jaká to bude strašná kravina, blbost a jak to nemůže mít úspěch, všichni tihle lidé byli ale sakra vedle. Goat Simualtor ne že je jen populární, možna se ale objeví i jako postavička ve hře Dota 2.
Úterý - 17.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
everybodys.jpg
O Everybody's Gone to the Rapture jsme toho zatím moc neslyšeli, víme, že půjde o trpělivost hráčů, průzkum otevřeného světa na CryEngine 4 a že půjde o foto-realistickou grafiku. Vše zatím napovídá tomu, že půjde o skvělou hru, to také chtějí tvůrci dokázat v prvním gameplay videu.
Sobota - 14.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
bf hardline.jpg
Říkáte si, co za nesmysl píšeme v nadpise? Tak Vám oznamujeme, že tohle nesmysl není, v jedné z map Battlefield: Hardline se dal najít první Easter Egg. Jmenuje se The American Dream a co dokáže, to by jste asi opravdu nečekali, veškeré info a video o prvním easter eggu v článku.
Pátek - 13.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
pa 13.jpg
Pátek třináctého přinesl jednu zajímavou zprávu, vzpomínáte na známého zabijáka Jasona Voorheese? Pokud ano, tak právě on bude jednou z postav připravované bojovky Mortal Kombat: X. V článku už video, které Vám postavu přiblíží trošku blíže.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one