Neděle - 17.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
juracis.png
Hodně lidí mezi námi by si jednou chtělo udělat vlastní hru. Bohužel na to nemá buď dost zkušeností nebo možností. To by Vám všem měl Nabídnout vývojářský CryEngine 3, který je zdarma. Toho využil i tento fanoušek a udělal hru Jurský Park.
Čtvrtek - 14.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
lost planet 3.png
Do dnes jsme viděli pouze krátké trailery nebo záběry ze hry, jako například E3, kde vývojáři ukázali krátké video z více lokalit, ukázala možnosti hry, vozidla a tak dále. Teď tu máme něco více. Máme pro Vás prvních 30 minut ze hry, na nic nečekejte, pojďte na to.
Čtrvtek - 14.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
scbl.png
Na Youtube channelu se Ubisoftu objevilo nové video, které nám předvede pohyb v před ve tmě. K dispozici máme samozřejmě brýle s nočním viděním a Sam Fischer nám ukáže pěknou stealth akci, která je pro Splinter Cell specifická.
Pondělí - 11.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
dayz.png
Dean Hall, člověk, který má na starosti samotný Dayz mod a plnohodnotný titul Dayz: Standalone ukazuje na svém video-blogu další video, ve kterém uvidíte pohyby postav, interier budov nebo střelbu. Co vývojáři slibili, to opravdu splnili. Vidět můžeme větší výběr hadrů na postavy  nové město z kterého je celé video. Více informací v dlouhém dev. videu.
Sobota - 9.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
sniper.png
Výrobce nyní vypouští poslední trailer pro Sniper Ghost Warrior 2. Vychází jižza pár dní.
Čtvrtek - 7.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
arma3.png
Na Steamu právě začala ALPHA verze, kterou je bohužel nutné si zakoupit. Kdo nechce platit, může se podívat na první video (preview) video, kde je nastavení hry úsplně na HIGH a ULTRA nastavení. Nutno podotknout, že se jedná o ALPHA verzi, některé nedostatky například v grafice budou (možná) i změněny. 
Neděle - 3.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
unreal.png
Na tiskové konferenci Playstation 4 se objevila i společnost Epic Games, která předvedla technickou rea-time ukázku Unreal Engine 4 na Playstationu 4. Vypadá to úžasně, máme video.
Neděle - 3.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
ac4.png
A je to tady, první Trailer pro Assassin's Creed IV: Black Flag je tady. Nový hrdina je Edward, děda Connora z Assassin's Creed®: III. Každý trailer ukáže něco, co nás čeká ve finálním vydání. Někdy třeba nemají stejnou kvalitu, ovšem prvky jsou vždy zachovány, co jsme viděli zde?
Sobota - 2.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
bullet.png
Sniper: Ghost Warrior 2 se konečně po těch všech odkladech blíží a výrobce na hru upozorňuje dalším Trailerem, kde uvidíme pouze headshoty. Již brzy se také dočkáme prvních recenzí. Sniper: Ghost Warrior 2 poběží na CryENIGNE 3 a vychází již 22.3. 2013.
Čtvrtek - 28.2. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
nazy.png
Právě vychází samostatně vydaný titul Sniper Elite. Přivchází závěrečná bitva, kterou vyvolal Hitler. Z hrobů se zvednou největší elitní zabijáci a půjdou po Vás. Je to brané jako DLC, které nevyžaduje hru Sniper Elite: V2.
Středa - 27.2. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
dd.png
Lara Croft má za sebou první velmi úspěšné recenze a my pro Vás v tuto chvíli máme HW nároky hry, PREVIEW, několik epizod a mnoho informací o hře. Kouknout se také můžete na 20 minut ze hry z hraní XBOX 360. 
Úterý - 26.2. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
prorok in prague.png
ŠOK! Lidé v různých částech města Praha viděli procházet se hlavního hrdinu z Crysis - Proroka. Co u nás vlastně chtěl, hrozí Praze nebezpečí proti Cephům? Více v článku.
Pondělí - 25.2. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
wjd.png
Tvůrci akčně závodní hry FlatOut dělají na nové hře. Zatím to vypadá, že bude exkluzivně pro PC. Projekt se jmenuje se Next Car Game a nejspíše vyjde ještě tento rok. Výrobce Bugbear Ent. zveřejnil také první Trailer Teaser, kde ukázal oco půjde. 
Sobota - 23.2. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tr13.png
Mladičká Lara Croft se Vám ukáže ve 3 videích, které Vám ukážou co vše je možné ve hře udělat. Vypadá to rozhodně na nějlepší díl této dlouhé serie. Pro pokročilé angličtináře bude dobrý komentář, který videa doprovází.
Čtvrtek - 21.2. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
watchdogs.png
Podívejte se na zcela nové gameplay záběry ze hry z Playstation Meetingu. Nové video opět oslnilo snad každého, kdo toto video viděl. Je dost možné, že se blíží jedna z TOP her všech dob. Vývojáři nám nyní ukázali i několik akcí, musíte vidět!
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one