Úterý - 31.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
r6s.jpg
Ubisoft včera vydal nový gameplay trailer, který pochází se zatím uzavřené alpha verze pro vývojáře (grafika se zdá být horší asi právě kvůli alphě). Uvidíte v rychlosti vše, co nás v dalším pokračování Rainbow Six čeká + oficiálně oznámený přibližný datum vydání.
Pátek - 20.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
HoloLens.png
Brýle pro virtuální realitu dnes sestavuje kde kdo, každý má ale jiné ambice, cíle nebo prostředky. Jedním z těch lepších by mohl být právě Microsoft, který před 2 měsíci představil HoloLens brýle, které vypadají opravdu skvěle, dnes tu máme video, jak by taková virtuální realita vypadala.
Pátek - 20.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
gta v.jpg
Jak jistě nějakou dobu dobře víte, našlo se pár nadšenců, kteří překládají celé Grand Theft Auto: V a připravují tak dlouhé měsíce překlad do PC verze, která přijde u za měsíc. Čeština by v tyto chvíle měla být zcela dokončena, pracuje se na korektuře. Podívejte na dlouhou ukázku v překladu.
Úterý - 17.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
goat simulator dota 2.jpg
Když před přibližně rokem vyšel simulátor kozy (Goat Simulator 2014), všichni si říkali, jaká to bude strašná kravina, blbost a jak to nemůže mít úspěch, všichni tihle lidé byli ale sakra vedle. Goat Simualtor ne že je jen populární, možna se ale objeví i jako postavička ve hře Dota 2.
Úterý - 17.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
everybodys.jpg
O Everybody's Gone to the Rapture jsme toho zatím moc neslyšeli, víme, že půjde o trpělivost hráčů, průzkum otevřeného světa na CryEngine 4 a že půjde o foto-realistickou grafiku. Vše zatím napovídá tomu, že půjde o skvělou hru, to také chtějí tvůrci dokázat v prvním gameplay videu.
Sobota - 14.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
bf hardline.jpg
Říkáte si, co za nesmysl píšeme v nadpise? Tak Vám oznamujeme, že tohle nesmysl není, v jedné z map Battlefield: Hardline se dal najít první Easter Egg. Jmenuje se The American Dream a co dokáže, to by jste asi opravdu nečekali, veškeré info a video o prvním easter eggu v článku.
Pátek - 13.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
pa 13.jpg
Pátek třináctého přinesl jednu zajímavou zprávu, vzpomínáte na známého zabijáka Jasona Voorheese? Pokud ano, tak právě on bude jednou z postav připravované bojovky Mortal Kombat: X. V článku už video, které Vám postavu přiblíží trošku blíže.
Úterý - 10.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Project Bluestreak.jpg
Před několika dny jsme Vám přinesli záběry z dost špatné kvality nového projektu od ex-tvůrců z Epic Games, kteří pracovali například na Unreal Tournamentu nebo Gears of War. Teď tu máme delší záběry a tentokrát v 1080p. Co nám video vlastně o hře chce říct?
Pondělí - 9.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
Wolf.jpg
Před několika dny jsme Vás informovali o z ničeho nic oznámeném pokračování v plnohodnotném DLC pro Wolfensten: The New Order. Vidět jsme zatím mohli pouze jeden trailer, který toho moc neřekl, teď tu ale máme rovnou více jak 20 minut gameplay záběrů.
Sobota - 7.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
witcher 3.jpg
Na právě probíhajícím GDC 2015 v San Francisku bylo také Polské studio stojící za tvorbou obrovského Zaklínače 3. Vidět tak můžeme opavdu nádherné grafické sedmi minutové demo. Video je v perfektní kvalitě a vidět jej můžete v 1080p rozlišení při 60 snímcích za sekundu.
Čtvrtek - 5.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
UT2015.jpg
Nový Unreal Tournament (2015) se tvoří minimálně od roku 2013 jako free-to-play akce bez nějakých mikrotransakcí. Vidět ani slyšet o hře zatím moc nebylo, tedy až do teď. Hra dostala velkou aktualizaci, kteřá hře přidala efekty a HD textury, které krásně vystihují Unreal Engine 4.
Úterý - 3.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Unreal Engine 4.jpg
Epic Games dnes zveřejnili video, kde ukazují hry, které poběží na jejich parádním Unreal Engine 4. Uvidíte desítky připravovaných AAA i indie her, některé vyjdou i ještě v letošním roce především na PC. Video dlouhé 2 a půl minuty už nyní v článku ve full HD.BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one