TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři
Úterý - 11.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
evolve.png
Tvůrci Left 4 Dead před několik týdny oznámili co-operační Evolve pro PC a next-gen konzole. Již několikrát jsme Vám psali, ukazovali různé obrázky ze hry, dnes je tu ovše více jak 5. minutové video s úplně čerstvými záběry ze hry a několika obrázky. 
Úterý - 11.2. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
deliverance.jpg
Warhorse vydali již 4. video, které Vám představí detailně hru. Nejdřív jsme Vám dali k dispozici Preview, který by Vás měl nalákat na hru a její velmi očekávané možnosti ohledně všech funkcí atd. Dnes se podíváme na šerm, na který tvůrci lákají především, než na cokoliv ostatní. Tady je 11. minutové video.
Neděle - 9.2. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
eso.png
Před několika desítkami hodin tvůrci ESO spustili další testy a rozeslali dalších tisíce BETA klíčů, který mohl klidně přijít i Vám do emailové schránky. Podívat se můžete na 12 minut ze hry, které měl možnost natočit zahraniční magazín VG247. 
Sobota - 8.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
goat.png
Je až neuvěřitelné, co se kolikrát vytvoří za hry a to jen pro srandu. Jedním takovým je Goat Simulator 2014, zkrátka simulator kozy, která si prostě jen tak pobíhá po městě, občas do něčeho kopne, někoho zraní nebo jen tak běhá a skáče. No podívejte se sami, my se dlouho takhle nezasmáli.
Úterý - 4.2. 2014      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
murdered.jpg
Po delší době se připomenula také akční adventura Murdered: Soul Suspect. Ukazuje nové záběry ze hry a hlásí, že vyjde i pro next-gen konzole. Video, které uvidíte bylo hrané na Xbox One konzoli. Tvůrci také dodali konečně datum vydání, nechte se překvapit.
Úterý - 4.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
thief 4.png
Nový Thief je podle oficiálních informací zcela hotov a připravej dorazit do obchodů. Nově nám také tvůrci představili hru v nejnovějším Gameplay Traileru, které se jmenuje "Vše, co potřebujete vědět o Thief 4". Detailně se Vám hra předvede v 9. minutách.
Úterý - 4.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
kingdom.png
Daniel Vávra - šéfik Warhorse ukazuje, jak bude možné upravovat si naše hlavní postavy. Ve hře ale nepůjde jen o úpravě oblečení, ale také o čistotě a poškození. Pokud si Váš ohoz ušpiníte od krve, zkrátka musíte vyhledat něco, čím si to očistíte. Podívejte na nové video přímo z dílen.
Pondělí - 3.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tew.png
Nový Trailer pro horor The Evil Within od tvůrců Resident Evil 4 opět dokazuje, že je na co se těšit a že to bude pravá hororovka, jak s lekačkami, tak brutalitou. Nový trailer nabídne i několik nových ukázek přímo ze hry, které byly natočeny na konzole PlayStation 4.
Pátek - 31.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
KI.png
O Killer Instinct jste určitě už slyšeli, vyšel před měsícem pro konzoli Xbox One, o bojovce se zatím moc nemluvilo, ovšem to má změnit například nový charakter, který tvůrci přidají již brzy do hry. Jmenuje se Spinal a bude opravdu nepříjemný, podívejte na jeho schopnosti.
Čtvrtek - 30.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
gtav.png
Přinášíme Vám špatné zprávy ze světa Grand Theft Auto: V, celé město Los Santos bylo totiž zatopeno velkou tsunami, která zatopila kompletně celou městskou část, podívejte se na hned několik záběrů ze hry.
Čtvrtek - 30.1. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
sherlock.png
Sherlock Holmes: Crime & Punishments se ukazuje v nových záběrech a to rovnou v 15. minutách gameplaye. Nová adventura Sherlocka Holmese poběží na aktualizovaném Unreal Engine 3 a půjde o pravé vyšetřování s největšími detaily okolí a postav kolem Vás.
Pátek - 24.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
thief4.png
Dnes na PlayStation channelu YouTube se objevilo nové video se zcela novými záběry ze hry zloděje Garretta, který dokonale předvede, jak se hrade, hezky potichu s profesionální praxí zabíjení a plánování. Více jak 9 minut z PlayStation 4 verze v článku.
Pátek - 24.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
snow.png
O SNOW: The Game, které nabídne otevřené prostředí na krásném CryEngine3 jsme Vám již několikrát psali. Před nějakou dobou začala i alpha verze za 13€, ovšem před několika hodinami tvůrci ukazují video včetně nového updatu. Ovšem o nějakém finálním vydání se stále nepíše.
Čtvrtek - 23.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
evil.png
Horor The Evil Within od tvůrců Resident Evil byl oznámen před několika měsíci - přesněji v dubnu 2013, ukázal také první obrázky, kde můžeme vidět obludu, která má hned dva páry rukou a jak se točil trailer s toutu příšerou? To už můžete vidět v novém videu.
Čtvrtek - 23.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
middle.png
Vůbec po prvé můžeme vidět gameplay z připravovaného a očekávaného světa Pána prstenů - Shadow of mordor a to rovnou v  8. minutách. Video vypadá velmi dobře i když můžeme vidět pre-alpha verzi, každopádně i tak si z této ukázky můžeme mnohé vzít.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one