GTA: San Andreas - ULTRA HD MOD (ke stažení zdarma)

images (1).jpg
Transale this text to: ENGLISH or GERMANY

Již dnes jsme měli tu možnost vyzkoušet nový dodatek do GTA: San Andreas. Dodatek je zdarma, takže se nemusíte bát jakého koliv porušení práv nebo pirátství. Dnes vyšla verze v_2 a funguje báječně. 1 verze byla s chybami. Dodatek se jmenuje HD MOD, proč hd mod? To už v pokračování.
Co je to ULTRA HD MOD
I přesto, že je San Andreas staré, tak přesto vycházejí stále nové modely, nové verze jako je sníh, budování vlastního města nebo postav. Nyní vyšla asi nejlepší verze a to ULTRA HD MOD. Mod Vám předělá staré moc negrafické San Andreas do detailů GTA IV, které je na vysoké úrovni. I přesně nebude uplně stejné jako IV. První videa a fotky jsou přesvědčující. Pohyb aut, osob nebo detailů mapy jasně ukazují, že to je San Andreas v novém kabátu.
Ultra HD mod V_1
Ultra HD mod V_2
První verze se testovala několik dní. Velký počet hráčů ji zkoušel několik dní a chyby, padání hry nebo blikající textury nebyly výjimkou. Nyní přišla verze 2.Druhá verze je o něco lepší. První chyby byly vychytány, grafika o něco vylepšena a přidaly se modely aut. Lesklá zem, lesklé auta nebo vychytané detaily na dlažbě či vodě a vůbec přírody. Jedna z novinek je také postavy. Nové obleky a hlášky. Jedna z hned viditelných změn je práve silnice. 
OBRÁZKY ZE HRY
Už na první pohled můžete vidět, že to není klasický starý mod.
GAMEPLAY - v_2 MOD
Předem upozorňujeme, veškeré informace jsou z YouTube nebo blogspotu. Soubory jsou uložené na MEGAupload.com. Hru jsme netestovali z důvodu, že nemáme nainstalované GTA SA. Proto prosíme člověka, který to odzkouší, ať dá vědět do komentu zda to rozjel. Každopádně k instalování potřebujete Deamon. Aby jste GTA rozjeli, musíte mít pochopitelně nainstalovanou ifficiální hru.

Velikost: 1 GB
Kategorie: Akční
Upload: www.demonid.me

Jazyk: EN
Platforma: PC (Windows)

Jak hodnotíte tuto hru ?

Výborná (194 | 87%)
Průměrná (10 | 5%)
Špatná (18 | 8%)
02.11.2011 19:43:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one