Loading

Články

Neděle - 2.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Bluma.jpg
Modeři to s The Elder Scrolls V: Skyrim stále nevzdávají, i po letech od vydání se na hře pracuje. Tentokrát Vám představíme další obrovský mód, který přidá region z Oblivionu, přesněji část Cyrodiil, která nabídne spousty questů, desítky NPC postav a tisíce řádků dabingu.
Neděle - 2.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LawBreakers.png
Pokud Vás studio Boss Key nevybralo do uzavřené BETA verze LawBreakers, nevadí, na Steamu se před pár hodinami spustily servery otevřeného testování, kam se může přidat kdokoliv z Vás. Navíc pro nás mají tvůrci nějaké ty novinky + přidali informaci, proč hra nevyšla pro Xbox One.
Sobota - 1.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Vavra.jpg
Zdá se, že nejsme jediní, komu investice Evropské Únie skrze dotace přišla zvláštní. Kreativní šéf studia Warhorse (tvůrci Kingdom Come: Deliverance), Daniel Vávra, se tvrdě pustil do studia Bohemia Interactive. Ty nařknul a rozčiloval se, jak mohlo něco takového být zaplaceno z dotací?
Pátek - 30.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Že nejnovější Far Cry nedostane běžnou minimapu ani už klasické radiové věže víme vlastně od začátku, Ubisoft však právě prozradil, proč tomu tak je. A zdá se, že jde o rozumný krok. Vždyť kdykoliv předtím stačilo obsadit věž a kus mapy se Vám odhalil sám....
Pátek - 30.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Steam.png
Popravdě jsme si v letošních letních slevách na Steamu ještě nic pořádného nevyhlédli. Jenže teď už možná vyhlédneme, co takhle úžasný Portal 2 za pouhé 2€ nebo vcelku vydařený Sniper: Ghost Warrior 2 za 2€ nebo Insurgency z roku 2014 za pouhé 1.59€. Více v článku.
Pátek - 30.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Past Cure.jpg
Malé nezávislé studio o pár lidech, Phantom 8 právě představilo svůj nový projekt, sci-fi thriller Past Cure, kde hlavním hrdinou bude lehce narušený Ian, který nedokáže rozeznat realitu od představivosti a snů. Taková situace je dost frustrující a deprese jsou pro zločiny jak dělané.
Čtvrtek - 29.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Microsoft a Bluehole studio právě přišly se skvělou zprávou. Po vydání hry Playerunknown's Battlegrounds spojí servery s platformou PC a Xbox One. To znamená více hráčů, lepší optimalizce PC verze, neboť vyladit systém pro prakticky nenáročnou konzoli hraje do karet.
Čtvrtek - 29.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Dragon Age Inuqisition.jpg
Studio BioWare patřící pod EA oficiálně potvrdilo práce na pokračování nového Dragon Age, hurá. Prozradili to kvůli neustálým dotazům fanoušků, kteří se neustála ptali na pokračování Jade Empire ještě z Dubna roku 2005. Bůh ví, jeslti se sním vůbec na někdy počítá.
Čtvrtek - 29.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
TF2.jpg
Team Fortress 2 z roku 2007 právě dostal nový update, řeknete si, paráda, Valve stále myslí na své staré hry. Jenže, tenhle update se Vám líbit určitě nebude. Zatím co se upravilo spousty věcí, na které si komunita stěžuje, byly změněny, downgradovány textury i efekty ve hře.
Čtvrtek - 29.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Ubisoft právě vydal novou bezplatnou aktualizaci, kterou opravuje spousty nahlášených a známých bugů, přidává však i Tier 1 mód, který přinese především novou obtížnost pro hráče, kteří již dosáhli maximálního levelu 30. A to není vše, detailněji si nový mód Tier 1 představíme v článku.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one