Loading

Články

Středa - 4.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Nová konzole od Microsoftu – Xbox Project Scorpio, která byla oznámena během loňské E3 2016 má vyjít už za několik měsíců, přesto ještě vývojáři nedostali ani žádný testovací dev-kit. Zatím to tedy vypadá tak, že blížící se hry na Scorpio nevyjdou.
Středa - 4.1. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Alien.png
Do kin se pomalu blíží očekávaný film Alien: Covenant, který dostane svou premiéru už 19.5. 2017. Premiéru by však nemusel mít pouze film, studio Fox Innovation dnes oznámilo VR hru se stejným jménem, jako film. Očekáváme vydání ve stejné dny.
Úterý - 3.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LC.png
Už Vás pomalu singleplayer v Grand Theft Auto: V nebaví a není už absolutně co dělat? Potom pravděpodobně budeme moct poděkovat móderů, kteří oznámili masivní rozšíření o další město, má jím být Liberty City ze čtvrtého dílu a datum vydání? Prý už brzy. Koukněte na trailer.
Úterý - 3.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
statistics.png
Zajímalo Vás někdy, jaký operační systém, grafickou kartu, jaký procesor nebo jaké VR zařízení nyní hráči nejčastěji vlastní? To zjistil gigant Valve prostřednictvím Steamu, kde hráči dobrovolně, přesto anonymně vyplnili dotazníky. Valve nyní vše zveřejnilo.
Úterý - 3.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
2017 COD.png
Už včera jsme Vás informovali o zajímavém obrázku/přáníčku k novému roku od jednoho z tvůrců letošního roku (listopad 2017), kde se neobjevilo pouze přání, ale také zbraň, která měla něco naznačit. Stejně tak nám chce celé studio Sledgehammer Games něco naznačit tímto trailerem.
Pondělí - 2.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GTA ONLINE.png
Zdá se, že Rockstar Games nehodlá přijít o hráče ani v roce 2017 a hned s novým rokem je tu nový mód, super motorka z filmu TRON nebo double XP + GTA$ event, který musí potěšit každého. Všechny tyto nabídky jsou ale samozřejmě pouze dočasné, tak si pospěšte.
Pondělí - 2.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
COD 2017.png
Call of Duty letos (2017) určitě vyjde, otázkou je, zda-li nás Activision "překvapí" a udělá sci-fi střílečku nebo opravdu překvapí a udělá něco z minulosti - nejčastěji se mluví o válce ve Vietnamu či zkrátka druhé světové válce. Nasvědčuje tomu i nový obrázek od tvůrce Call of Duty.
Pondělí - 2.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Prey.png
Už jsme asi všichni postřehli problémy posledních her, které se na PC zkrátka nepovedly, optimalizace hrůza, bugy, zkrátka pořád něco. O to více nás zklamalo Dishonored 2 od Arkane Studios, které se za problémy omluvilo a hru opravilo. Letos to prý bude jiné, Prey bude bezproblémové.
Neděle - 1.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Stalker.png
Pojďme se společně poohlédnout za rokem 2016, v minulých článcích jste mohli vidět nejlépe a nejhůře hodnocené hry 2016 nebo TOP 100 nejprodávanějších her na Steamu. Zapomenout však nesmíme ani na módy z největší moderské stránky ModDB. Vyhlásili hned 3 nejlepší módy 2016.
Neděle - 1.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam.png
Rok 2016 je už opravdu za námi a tak se v prvním dni 2017 mrkneme na přehled a statistiky loňska, tentokrát ohledně nejprodávanějších her. Největší digitální distributor Steam ukázal 100 nejprodávaněiších her a rozdělil je na Platinum, Gold a další, mrkněte se.
Pátek - 30.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Cyberpunk 2077.png
Připravované RPG Cyberpunk 2077 od tvůrců série The Witcher je pořád a stále velkým tajemstvím. O hře víme naprosté minimum. Teď ale vůbec po prvé známe nějaké detaily, jsou oficiální a podle nich to vypadá, že si ve sci-fi světě Cyberpunk 2077 zalétáme vozidly.
Čtvrtek - 29.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Remedy.png
Remedy studio, tvůrci zatím pouze dvou velkých her, Alan Wake a sci-fi Quantum Break nabídl první informaci ohledně jejich připravované hry, která bohužel nebude Alan Wake 2. Remedy se vůbec po prvé zkusí zapojit do onlinu a vůbec po prvé zkusí otevřený svět.
Čtvrtek - 29.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
PS PLUS.png
 Majitelé konzole PlayStation a služby PlayStation Plus se mohou nyní podívat na hry, které v rámci PS+ dostanou. Dočkáte se například Day of the Tentacle Remastered na PS4 a Vita nebo akční závody Blazerush pro PS3. Vypadá to, že první měsíc v roce 2017 bude slabý. 
Čtvrtek - 29.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
windows 10.png
Microsoft už při samotném vydání svého doposud posledního operačního systému Windows 10 sliboval, že půjde o nejlepší herní místo. Zdá se, že to pravé "herní" místo dorazí teprve nyní. První soubory pro "Game Mode" se objevily už v poslední aktualizaci systému.
Středa - 28.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steam winter.png
Vánoční/zimní slevy na Steamu jsou téměř ve své polovině, doposud Steam nabídl zajímavé kousky i zklamání, každopádně dnes by jste si mohli vybrat asi všichni. Mezi slevy na nacpala série Far Cry od Ubisoftu nebo Call of Duty. 80% slevu nabízí i Portal 2 od Valve.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one