Loading

Články

Sobota - 2.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Tomb Raider 2.png
Už začátkem minulého roku jsme Vás informovali o vývoji fanouškovského remasteru stařičkého Tomb Raideru 2, který nově poběží na Unreal Engine 4. První ukázky nevypadaly nějak světoborně, každopádně hratelné demo už hovoří samo za sebe. A vy si ho můžete vyzkoušet.
Pátek - 1.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Možná Vás překvapilo, že jsme The Evil Within 2 nepřidali, jako záznam z Gamescomu 2017, on tam sice byl, ale pouze za zavřenými dveřmi pro vyvolené. Naštěstí se vždy pár dní po ukončení festivalu zveřejní všem, stejně tak to je s pěti minutama nových záběrů. 
Pátek - 1.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Čerstvě oznámená PC verze úspěšného Final Fantasy XV se ve spolupráci s NVIDIA ukazuje na bezkonkurenčních 4K a 60FPS záběrech. V necleých dvou minutách uvidíte hlavně souboje s mutanty a jedním mamutím obrem. Vše zatím vypadá perfektně, trochu se však bojíme HW nároků.
Pátek - 1.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
God of War.png
God of War jsme sice na Gamescom 2017 bohužel neviděli, což bylo mimochodem zklamáním, Sony se to ale snaží vynahradit alespoň několika artworky, ty ukážou především okolí, kde se Kratos a jeho syn budou pohybovat, zatím to vypadá v hodně vyvedené lokality, co myslíte?
Čtvrtek - 31.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wild West Online.png
HW požadavky pro akční TPS westernovku Wild West Online od 612 Games. Hra vychází v prosinci pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Čtvrtek - 31.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sea of Thieves.png
Rare studio patřící pod Microsoft právě informovalo, že jejich onlinovou akční hru na piráty, Sea of Thieves rozjedou i starší sestavy PC. Zatím co HW požadavky stále tají, netají však fakt, že hra klidně poběží v rozlišení 520p a 15FPS. Oficiální HW požadavky zatím ale prozradit nechtějí.
Čtvrtek - 31.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Frostpunk.png
Přesně před rokem tvůrci úspěšné akce This War of Mine oznámili budovatelskou strategii Frostpunk. Od tédoby neprozradili ani ťuk, tedy až do dnes, a dnes se ničeho nového stejně nedočkáme, vyšel pouze trailer, který pouze naznačil, co nás ve hře vlastně čeká. 
Čtvrtek - 31.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Divisionss.png
Ubisoft Massive Ent. právě zveřejnilo své plány s The Division do budoucna, přesněji na podzim letošního roku. Podpora zdaleka nekončí, už nyní je ve vývoje aktualizace 1.8, která zpřístupní další velkou oblast mapy a přidá hned dva nové módy. Více v traileru.
Čtvrtek - 31.8. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Warhammer.png
Studio Fatshark stojící za prvním dílem Vermintide ze světa Warhammeru oznamuje práce na druhém díle. Ten ponese stejný název jen s číslovkou dvě. Tvůrci vydali teaser trailer, který neprozradí absolutně nic, to mohli vydat pouhý gif, každopádně, pár info přeci jen máme.
Středa - 30.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
H1Z1 KOTK.png
Asi největší konkurent úspěšného Playerunknown's Battlegrounds, H1Z1: King of the Kill dostane obří aktualizaci (údajně největší v roce 2017), ta přinese novou zbraň nebo změnu bojového systému. Generální manažer hry upozorňuje, že nejde o poslední aktualizaci, ale o novou éru updatů.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one