Loading

Články

Úterý - 6.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Letos během E3 2016 konference Microsoftu jsme se dočkali parádního oznámení i celkem neočekávaného pokračování zombie hry State of Decay. Za posledních šest měsíců jsme však o hře neslyšeli prakticky ani slovo. Teď, v nejnovějším rozhovoru ale konečně tvůrci něco prozradili.
Pondělí - 5.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pokud Vás zamrzelo, že demo verze hororovky Resident Evil 7 vyšla pouze pro PlayStation 4, tak pro Vás máme skvělé zprávy, PC hráči se dočkají také a to ještě před samotném vydání hry. Přesně 19.12. 2016 by se demo mělo objevit na Steamu, v den vydání budeme informovat.
Pondělí - 5.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Let it Die.png
Sony ještě o víkendu na PlayStation Experience 2016 oznámilo, že hru Let it Die dávají všem hráčům zcela zdarma. Najdete ji již nyní v sekci free-to-play. Let it Die je survival akční a brutálná rubačka od Japonského studia Grasshopper Manufacture. 
Pondělí - 5.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bulletstorm.png
Je to pár dní i týdnů, co studio Gearbox Software lákali na nějakou novou hru, dost se mluvilo o možném oznámení Borderlands 3 nebo Brothers in Arms. Nakonec však došlo na oznámení remasterovaného Bulletstormu z roku 2011 pro PC a konzole současné generace.
Pondělí - 5.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
MechWarrior 5.png
Na uplynulém Mech Conu 2016 byl oficiálně představen a oznámen nový díl do série MechWarrior, který oproti minulému dílu nabídne singleplayer. O hře jsme se zatím toho moc neodzvěděli, každopádně se můžete podívat na sedmi minutový gameplay, screeny a máme i datum vydání.
Neděle - 4.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Death Stranding.png
Před nějakou dobou jsme Vás informovali o cestách po celém světě, které udělal Hideo Kojima, šéf studio Kojima Productions, které pracuje na Death Stranding s tím, že údajně hledal vhodný herní engine. Zdá se, že už jej našel, leta se používal a jmenuje se Decima.
Sobota - 3.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ace Combat 7.png
Téměř rok oznámené stihací stroje Ace Combat 7 dostaly konečně nový trailer věnovaný PlayStation Experience. Letadla jsou skoro jako dělaná na PlayStation VR, které také budou podporovat. Co však stále nevíme je datum vydání, každopádně to vypadá na rok 2017.
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Last of Us 2.png
Spekulace ohledně možného oznámení The Last of Us 2 jsou skutečností. Už v neděli minulého týdne o tom informoval známí uživatel pod přezdívkou Shinobi602, který přerdčil, že druhý díl bude oznámen na PSX 2016. No, a je to tady. Mrkněte na první trailer.
Sobota - 3.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Knack 2.png
V roce 2013 vyšel první díl Knack, který nevypadal špatně, nehrál se zase tak špatně, přesto prodeje nebyly tak vysoké, jak Sony plánovalo. Druhý díl tak v očekávání nebyl, každopádně, Knack 2 byl právě oficiálně oznámen na PlayStation Experience.
Sobota - 3.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Uncharted.png
Sony celkem překvapivě oznamuje něco, co jsme absolutně nečekali. Na právě probíhajícím PlayStation Experience byla oznámena nová akční hra série Unchrated. Zatím není jasné, zda-li jde o nový díl, DLC ke čtvrtému dílu nebo jen nějaký malý přídavek do série. Koukněte na gameplay.
Sobota - 3.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Prey.png
Letošní předávání cen video her The Game Awards 2016 před několika hodinami skončilo a ještě pomalu doznívají poslední videa a informace o hrách, které se tam ukázaly. Jednou z nich bylo Prey, které se představilo v traileru a vývojářském gameplay videu. To můžete vidět až nyní.
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Pamatujete na pár dní starý článek, kde jsme citovali Ubisoft při výroku, kdy se údajně vrátil do The Division stejný počet hráčů, jako při samotném launchi hry v Dubnu? Nám i očividně Vám to přišlo dost divné, neexistuje snad hra, kam by se vrátil stejný počet hráčů jako při vydání.
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS Experience.png
Sony si na konec letošního roku připravilo ještě jednu konferenci, která se bude týkat jak konzolí PlayStation 4, tak her, které nás čekají. V posledních dnech se také dost mluvilo o několika oznámení, které by se na konferenci měly ukázat. Sledujte živě.
Čtvrtek - 1.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Game Awards 2016.png
Letošní The Game Awards 2016 (udělování cen a rozdávání herních "oskarů") bylo hodně očekávané. Ani ne tak kvůli vyhodnocení všech žánrů, jako o oznámení nových her nebo očekávaných gameplay záběrů, jako třeba z Mass Effect: Andromeda. Stálo to ale opravdu za to?
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
overwatch.jpg
Během včerejšího dne se na The Game Awards 2016 oficiálně udělovali herní "oskary". Konkurence byla letos celkem na vysoké úrovni, přesto dokázal Blizzard se svou zcela novou IP - Overwatch ovládnout ceny a získat hned několik ocenění, a to i to nejcennější - hra roku.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one