Loading

Články

Bez názvu.png
Pátek - 3.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Že je málo kvalitních westernovek? Je a toho se snaží využít další studio, tentokrát GameLabs (spolu-tvůrci třeba World of Tanks) a dalších větších značek.
Super Mario.png
Pátek - 3.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Není těch Mario her v posledních letech nějak moc? Je, ovšem ta poslední za minimálně zmíňku rozhodně stojí, je nejrychleji prodávanou Mario hrou v historii značky.
Escape from Tarkov.png
Čtvrtek - 2.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Skvělé zprávy dnes přineslo Ukrajinské studio Battlestate Games, nejen, že oznámili otevřenou Beta verzi na konec letošního roku, dočkáme se i českého překladu.
Razer Phone.png
Čtvrtek - 2.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Společnost Razer už nějakou dobu pracuje na vlastním chytrém mobilním telefonu, který by měl nabídnout plnohodnotný optimalizovaný zážitek. Tady je v plné parádě.
The Last of Us 2.jpg
Čtvrtek - 2.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Před pár dny Sony ukázalo zcela nový trailer na očekávaný thriller The Last of Us 2, byl celkem nečekaně brutální a to se nelíbilo spouště lidem. Co odpověděli vývojáři?
Star Wars Battlefront 2.png
Středa - 1.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Star Wars: Battlefront 2 sice vychází až za 14 dní, DICE / EA se však rozhodli v trošku předčasné odhalení oficiálního Launch Traileru. Tady je téměř minutový. 
SGL.png
Středa - 1.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Že jste ještě o české hře Shadowgun Legends, která vzniká v Brně na Unity enginu neslyšeli? Tak to je velká škoda, určitě si totiž zaslouží mnohem více pozornosti.
PUBG XONE.png
Úterý - 31.10. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Pro všechny netrpělivé majitele Xbox One konzole máme skvělé zprávy, Bluehole společně s Microsoftem konečně oznámili datum vydání v preview verzi. Co zahrne?
Neville.png
Úterý - 31.10. 2017            Autor: Jakub Hergesell

V dubnu letošního roku EA oznámilo příchod nové noční mapy Nivelle Nights, kterou si však prozatím užívají pouze majitelé Premium Passu. Teď bude pro všechny.
sdsd.png
Úterý - 31.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell

Call of Duty: WW II vychází už za pár dní a tak Activision nelení a odhaluje první detaily o první expanzi. Podle reklamního videa by jsme se mohli podívat do Československa.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one