Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Články

PSPlus Titanfall 2.jpg
Středa - 27.11. 2019         Jakub Hergesell

Prosinec už ťuká na dveře a tak Sony zveřejnilo hry, kterých se dočkají PlayStation 4 hráči. Nabídka Vás rozhodně potěší. Dočkají se jak fanoušci FPS stříleček, tak motocyklových závodů.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Středa - 27.11. 2019           Jakub Hergesell

Očekávané Star Wars Jedi: Fallen Order je venku po dlouhých letech teprve jedenáct dnů a šéf studia Respawn se vyjádřil k úspěchu ohledně projede hry. Má jít o nejpopulárnější Star Wars hru od EA.
Facebook Beat Saber.png
Středa - 27.11. 2019            Jakub Hergesell

Je to téměř tři roky, co tři čeští vývojáři oznámili fantastickou VR hru Beat Saber, která sklízí úspěch po celém světě. Studio právě koupila společnost Facebook. Dočkáme se exkluzivních her pro Oculus Rift.
Rockstar Games.jpg
Úterý - 26.11. 2019          Jakub Hergesell
       
Rockstar Games, u kterého se v současnosti řeší pouze pokračování Grand Theft Auto a nedavno vydané Red Dead 2 má podle spekulací připravovat i "něco" ze středověku. 
Tony Hawk 2.jpg
Úterý - 26.11. 2019           Jakub Hergesell

Herní průmysl je plný akčních FPS, TPS, RPG, MMO nebo strategických her, každý rok jich vyjde spousty. Dokonce fotbalové hry jsou hned dvě. Zapomíná se ale na skateové hry. 
Battleborn.jpg
Úterý - 26.11. 2019          Jakub Hergesell

Teprvě tři roky staré multiplayerové Battleborn končí, studio 2K Games děkuje hráčům za podporu a oznamuje zastavení serverů. Ty poběží už jen následujících 14 měsíců.
eRepre.jpg
Úterý - 26.11. 2019           PR

Fotbalová asociace České republiky se rozhodla vkročit do světa esportu a založila vlastní efotbalovou reprezentaci - eRepre.
CD Projekt RED.jpg
Úterý - 26.11. 2019          Jakub Hergesell

CD Projekt RED koncem roku 2017 potěšil snad každého fanouška, když oznámili, že v Cyberpunk 2077 nebudou žádné mikrotransakce. Podle finanční zprávy to ale vypadá, že o mikrotransakcích přemýšlejí.
Life Beyond.jpg
Úterý - 26.11. 2019         Jakub Hergesell

Riot Games v polovině října oslavilo 10. výročí MOBA hry League of Legends pořádnou dávkou oznámení nových her. Jednou z nich byl Project C. Ten má nyní finální název a první gameplay záběry.
Kojima+Productions.jpg
Pondělí - 25.11. 2019          Jakub Hergesell

Kojima Productions má za sebou svoji první úspěšně vydanou hru pod Sony a jak se zdá, Hideo Kojima na nic nečeká a připravuje další titul. Půjde o horor? Možná, alespoň to naznačuje v novém Tweetu.
Half Life Alyx.jpg
Neděle - 24.11. 2019          Jakub Hergesell

Valve nyní připravuje dlouho vyvíjený Half-Life: Alyx, bohužel však exkluzivně pro virtuální realitu. Podle oficiálního vyjádření Davida Speyrera z Valve se ale připravuje více, než jen Alyx.
Tesla Cybertruck Cyberpunk 2077.jpg
Neděle - 24.11. 2019          Jakub Hergesell

Elon Musk před pár dny představil nový pick-up společnosti Tesla s názvem Cybertruck. Názory na automobil jsou různé, nicméně hodně zajímavý komentář přidali CD Projekt RED.
MAFIA 4.jpg
Sobota - 23.11. 2019          Jakub Hergesell

Před zhruba 14-dny jsme Vám přinesly nejnovější spekulace o pokračování série MAFIA. Podle nich bychom se měli těšit na život v Las Vegas v roce 1970. Dnes tu máme detaily ohledně inovací.
PS and XBOX.png
Sobota - 23.11. 2019         Jakub Hergesell

Už to pomalu začíná, konzole další generace se pomalu blíží a tak se na internetu začínají objevovat nejrůznější spekulace, tentokrát došlo na výkon devkitů. PlayStation 5 má být prozatím výkonější než nový Xbox.
Resident Evil 3.jpg
Sobota - 23.11. 2019          Jakub Hergesell

Dá se říct, že důvěryhodný zdroj právě oznámil, že Capcom během příštího roku vydá dlouho opěvovaný remake Resident Evil 3. Oznámení by nemuselo být daleko!
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one