Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Schopnosti exoskeletonu Call of Duty: Black Ops 3

Call of Duty Black Ops 3.png
Další díl do série Call of Duty se pomalu blíží a tak tvůrci na nic nečekají a ukazují další videa, tentokrát uvidíte schopnosti, které nám nabízí exoskeleton, je jich hned šest a video nám je všechny detailně předvede. Takové zvracení nepřátel je dost vtipné.
Jedním z šesti dáte nepříteli elektrický šok, ze kterého se už neprobere, je to však "zbraň" na blízko, takže asi místo kudly? Každopádně to vypadá, že lze použít několikrát za sebou, takže asi opravdu místo nože. Druhá možnost je výbušnina, na dálka si zameříte jednoho z nepřátel a pomocí obleku na něj umístíte bombu, která samozřejmě vyhodí do povětří vše kolem sebe, takže pokud bude někdo poblíž, odse*e to taky. 

Třetí možnost je vypuštění roje (asi robotické včely či co), které nepadnou hned celou skupinku lidí, ti začnou hořet a vy je buď doděláte nebo prostře proběhnete. A co takhle udělat špatně celýmu týmu nepřátel? Ano, to je další z možností exoskeletonu, stačí použít možnost ENHANCED SONIC, zamířit a ihned všichni začnou zvracet, vy už pak máte cestu volnou. 

Více už uvidíte v samotném videu.07.10.2015 23:23:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one