Loading

The Avengers Project.jpg
Pátek - 30.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Už začátkem minulého roku tvůrci úspěšné série Tomb Raider oznámili práce na The Avengers, jsou to pomalu dva roky, teď to ale vypadá, že bychom se odhalení mohli dočkat už na The Game Awards 2018.
Sony PlayStation Vita 2.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Sony si právě nechala patentovat novinky, které by mohly souviset s připravovaným handheldem, že bychom se mohli těšit na PlayStation Vita 2? Více detailů ve článku.
Superman.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Už dlouhé tři roky se mluví o tom, že by Rocksteady studio (tvůrci trilogie Batman Arkham) mělo pracovat na AAA hře Superman. Nyní možná unikl dokonce název hry, Superman: World’s Finest.
DiRT Rally.jpg
Úterý - 25.9. 2018          Autor: Jakub Hergesell

Codemasters a FIA World RallyCross včera přidali naprosto identické tweety, kde napsali jednoduše jen "2.0". Co může číslovka naznačovat? Pravděpodobně pokračování simulatoru DiRT Rally z roku 2015.
BF V.png
Pátek - 2.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Na internet se dostaly velmi důvěryhodné informace, které přinesl zahraniční web VentureBeat. Údajně mají první zásadní informace o letošním Battlefield V.
Black Ops 4.png
Úterý - 6.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Údajný Insider a redaktor Marcus Sellars tvrdí, že letošní díl populární série Call of Duty, přijde se čtvrtým dílem Black Ops. Prý by mělo dorazit i na Nintendo Switch.
Forza.png
Středa - 10.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Doposud neoznámené závody Forza Horizon 4 jsme měli v merku už minulý týden, kdy vyšly najevo první údajně pravé informace. Teď máme možná datum vydání.
GTA 6.jpg
Úterý - 9.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Na internetu se objevily spekulace ohledně vývoje Grand Theft Auto: VI, "někdo" údajně ví, jak si GTA 6 vede, kdy by mohlo vyjít nebo kde se odehraje děj. 
Forza Horizon 4.png
Čtvrtek - 4.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Hodně zajímavé informace se podařily získat uživateli Klobrille, který na Redditu zveřejnil pár vět o tom, že nás další díl Forzy vezme do Japonska, nebo že se připravuje nový Fable.
Burnout Paradise.png
Čtvrtek - 14.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Fanoušci a milovníci závodních her, EA Vás možná brzy potěší, poslední hodiny se mluvé o remasteru Burnoutu z roku 2008. Prozradil to zahraniční magazín GamePress.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one