Slavíme 1. narozeniny

1.png
16.2. 2012 - Dnes je den, kdy jsme tu s Vámi náš první rok. Za ten rok se toho moc nezměnilo, jen popularita stránek, návštěvnost a pár změn vzhledů stránky. Ovšem s rokem 2012 přinášíme něco víc. Projekty a soutěže Čtěte více..

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Redakce
3.png
Naše začátky...
První spuštění webu přišlo 16.2. 2011. Vzhled stránky byl skoro čistě bílý a obsah webu měl být pouze pro věcičky online. Mohli jste zde najít TV online, ICQ online nebo stahování z YouTube a radia. Návštěvnost se nezvedala a tak jsem web překopali na filmový. Běžel skoro měsíc a 14.3. 2011 jsme to museli ukončit, nebot návštěvnost se absolutně nezměnila. 

Přišla změna...
15.3. 2011 přišlo totální smazání webu od filmového obsahu a rohodli jsme se ve dvou lidech udělat herní web. Doména a název stránky zůstaly a my jsme začali se vzhledem a nahazování her. Náš cíl byl jasně ten, aby jsme nic nevybírali od Vás, žádné peníze a za druhé, aby jsme Vás neotravovali reklamami, které jsou dnes všude a jsou velmi otravné.

Stránka na facebooku...
16.3. 2011 přišla také stránka na Facebooku pro naše fanoušky, které jsme chtěli informovat o důležitých downloadech, nových hrách nebo informacích, které přicházejí z herního světa. Bohužel návštěvnost v tu dobu byla na minimu, bylo to pár desítek denně. Hned za pár dní se objevil první fanoušek na stránce a my byli nadšení. Postupem času se tam naskládalo několik lidí a nás to popohánělo dále. Naše facebook stránka je zde - přidej se a pomoz rozšířit herní komunitu spite.cz.

Počas roku...
Po pár měsích práce se nám začali lidé ozívat na email, na fb byla asi stovka lidí a návštěvnost se zvedala vzhůru. Bylo to skvělé a začali jsme makat na plno. Za ten rok jsme vystřídali hned 6 designů. Ty jsou zde uplně dole

Jak to vypadá dnes...
Právě dnes je 16.2. 2012, rok po tom co jsme založili stránku a můžeme s přehledem říct, že návštěvnost se zvedá každý týden o pár lidí více. Články stále přibívají, hry aktualizujeme a vše, co Vás od prvních herních dnů zajímá. Návštěvnost denně je nyní cca 1.800 +. Registrovaných uživatelů - více jak 700 (registrace nebyla spuštěna součastně s webem, ale o pár měsíců později). Právě dnes máme na webu více jak 430 her. Partnery máme rovnou 3. Také jsme museli dát největší reklamu na horní stranu webu - důvod je jasný, bude potřebova zakoupit server. Po zakoupení reklama zmizí.


Co plánujeme...

1. projekt - Poslední týdny, jsme se začali informovat o hackerském týmu Anonymous. Jejich novinky zde vypisujeme a vše co se uděje (většího), tak zde bude na stránkách. Odkaz na tyto novinky najdete v pravém panelu - Anonymous.

2. projekt - Založili jsme stránku pro E3 2012, je to herní festival, na kterém se představují uplně nové hry, které vyjdou v dalsích týdnech, měsících atd. Všechny důležité novinky najdete právě tam. E3 najdete s odkazem na pravé straně webu - E3 - 2012

3. projekt - seznam her pro rok 2012, brali jsme to jako samozřemost, když už je ten nový rok. Lidé by měli vědět, jaké hry vyjdou, na co se těšit atd.

4. projekt - Tipovačka - od prvního března budeme každý den přidávat jeden obrázek z připravované hry a vy budete hádat z jaké je. Pokud se tato soutěž uchytí a bude vždy tipovat alepson 10 lidí (podle počtu fanoušků), tak se do pár měsíců najde někdo, kdo by za uhádnuté obrázky, například za 20 uhádnutých dostal nějakou cenu.

5. projekt - FunPic.cz, založili jsme tuto stránku, aby Vás pobavila, videa FAIL atd + obrázky dle výběru kategorie. Denně nové obrázky (od tvůrců SPITE.cz)

6. projekt - GTA-V.cz, protože jsem velký fanoušek serie GTA, založil jsem fanouškovskou stránku GTA 5. Najdete tam vše podle officiálních informací, žádné vymysli, nic než od vydavatele a výrobce hry! (od tvůrců SPITE.cz)

7. projekt - Filmy, od dnešního dne začneme přidávat všechny film, které budou v HD od roku 2012. Pokračovat budeme dle toho, jak bude stahování úspěšné. 


Jako majitel stránky bych chtěl poděkovat všem, kteří nás navštěvují, kteří nás někdy doporučili někomu nebo jsou spokojení. Také děkuji za ty skvělé komentáře, které nám davali sílu do dalších dnů a měsíců. Hodně jsme váhali, zda prodloužit doménu (.cz) na další měsíce, ale díky Vám a vašemu přístupu k nám jsme jasně uvedli, že je to nutné a zahodit takový web po roce by byla škoda. Také bych chtěl poděkovat, že dodržujete v 95% pravidla slušného chování. Není zrovna hezké, když se přijde někam na web a vidíte jen nadávky a žádnou pomoc. Také bych poděkoval lidem, kteří se snažili pomoct druhým, s návodem, nebo spuštěním hry. 

Doufám, že nás budete navštěvovat dále, my totiž zdaleka nekončíme!

SPITE.cz
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7314"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
chat obnoven uplně dole v pravo - pište prosím mimo téma tam nebo do fora, děkuji.
Hlavní Administrator
chat obnoven uplně dole v pravo - pište prosím mimo téma tam nebo do fora, děkuji.
Hlavní Administrator
Nevíte někdo kde stáhnout crack do Flatout 3?? Byl bych moc rád kdy by mě někdo poradil.
Ahoj, nahoru do vyhpedavace napis The Sims 3, najdi si tam odkaz ke stažení. Pokud s Torrenty neumíš vubec. Navštiv sekci novinky - návody a popisy a tam si klikni jak pracovat s torrentem. Mysllim že je tam vše napsané. Až hru stáhneš, budes jit muset nainstalovat, to je opet v návodu jak instalovat ISO. Až hru nainstaluješ, budes potřebovat crack, ten je opet v návodech, jak cracknout hru.
Hlavní Administrator
Zdravím.Chtěla bych si stáhnout the Sims 3 ale vůbec nevím jak na to a hlavně to nechci kupovat ale moc bych to chtěl ve svém pc-můžete tu někdo prosím poradit? díky...
Zdravím.Chtěla bych si stáhnout the Sims 3 ale vůbec nevím jak na to a hlavně to nechci kupovat ale moc bych to chtěl ve svém pc-můžete tu někdo prosím poradit? díky...
Zdravím všechny nejde chat proto se zeptám tady, stáhnul sem si flatout 3 potřebuju to cracknout ale nemůžu nikde ten crack najést nevíte na jaký stránce bych ho našel?Předem děkuji zta odpověď.
Dobrý den, děkuji - mám 22 let.
Maš pěkné stránky kolik ti je
Maš pěkné stránky kolik ti je
Děkujeme moc!:)
Jste nejlepší stránka..:))
17.02.2012 01:50:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one