Dead Island: recenze by spite.cz

dead island logo.png
Dnes jsme si připravili recenzi hry Dead Island. U nás má vyjít až 16.9. ale my jsme si ji sehnali dříve a tak pro Vás přinášíme jako první dlouhou recenzi. Nafotili jsme zajímavé obrázky a popíšeme Vám první misi + jak se hra ovláda a zda je opravdu TOP.
Instalace hry
Jak vlastně hru nainstalovat a cracknout. Ano již do dnešního dne nebyl funkční crack, ale my JAKO první dokazali poskládat složky do cracky a hry k sobě a máme funkční crack pro hru Dead Island. Jak vše udělat se dočtete hned teď.

- Jako první musíte mít staženou tuto verzi. - Stáhnout
- Za druhé musíte mít tento náš Crack - Stáhnout

Jak instalovat:

1) Stažený soubor obsahuje ISO soubor. Takže pokud nevíte jak instalovat ISO použijte náš detailný návod ve foru jak Instalovat ISO.

2) Hru máme nainstalovaou, my například na D:/Games/Dead Island

3) Otevřeme hru a vedle Crack, který jsme již stáhli.

4) Vše z Cracku vložíme do složky, kde Island máme nainstalovaný (vše vložíme!)

5) Teď mezi soubory vidim DeadIslandGame

To je naše ikona, neboli aplikace, která hru rozjede. Doporučuji si jí nakopírovat na plochu pro rychlé spuštění hry. (odzkoušeno)
První mise
První mise začíná po vašem probrání se v jednom z pokojích v hotelu na tropickém ostrově. Chodíte, hledáme coby. Hned na pokoji nacházíte lékarničku, vemte ji! Bude se hodit to mi věřte. Potom začne ta nudnější část. Chodíte po chodbách vidíte všude naházené kufry. Každý z nich doporučuji vybrat, jsou vnich peníze, mobily a jinné cennosti, které se budou později hodit.

Opravdu nuda je, že jeden kufr má například jen 3 dolary. Kdyby udělali v jednom kufru 100 dolarů a v ostatních nic, možná by to bylo všechno jednodušší, ale možná o to právě jde, aby jsme se snažili a vybírali vše a věřte, že důvod sbírat všechny peníze se vyplatí, hlavně později v nákupu zbraní.

Po pár minutách zjisťujeme první funkce a ovládání postavy kterou jsme si vybrali - to je Logan. Silný, vysoký, pokérovaný a s čírem (hehe). Jdeme pomalu hotelem, v jednom z pokojích vidíme mrtví pár, necháme je být a vybereme skříně - jsou tam peníze. Každou skřnín i kuft doporučuji sbírat. Jdeme chodbou a klidně můžeme běžet - L Shift. Doběhneme na balkon s krásným výhledem na moře a ostrov. Tam uvidíme rozbitý výtah. Jdeme blíže a všimneme si poklopu, zamíříme na něj myší a klikneme na F, tak otevřeme poklop. Skočíme do otevřeného poklopu a výtah začne padat (tomu neporučíte). Malá ukázka jak letíte dolu, naštěstí přežijete a jdeme dále.
Q - Později výběr zbraní
W - Postup vpřed
A - Chod vlevo
S - Chod vzad
D - Chod v pravo
E - Kopnutí nohou
R - Přebíjení zbraně (později)
T - Baterka
F - Otvírání předmětu/dvěří/poklopů
C - Přikčení
L Shift - Sprint
Mezerník - Skok
První dojmy
Určitě překvapivě náročná grafika. Zkusili jsme všechny možnosti od LOW až po HIGH a nějak velké změny to nebyly. Určitě pochvaluji běh hráče, kopnutí přesně tam, kam míříte nebo dobře provedené osvětlení. Podle toho jak se otáčíte u oken, světel a dalších. Uplně první pohled na hru byl velmi dobrý a proto bych oznámkoval hru Dead Island následovně.

(první dojem, ne celkově) Dead Island - 9/10

Vyzkoušíte ji ?

Ano (26 | 96%)
Ne (1 | 4%)
07.09.2011 10:29:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one