Loading

Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Homefront 2.png
Před několika hodinami se na oficiálním kanále Homefront na YouTube objevil nový příběhový trailer. O několik hodin později přispěchal také zahraniční eurogamer s dlouhými 12 minutami z online co-operace, která nyní vchází do uzavřeného beta testu.
Pondělí - 25.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pokemon.png
Jedna z největších značek, Pokémon dnes slaví velkých 20 let svého působení. Připomíná to také parádní trailer, s kterým se zároveň spouští stránka www.Pokemon20.com. Pojďme společně zavzpomínat na Pokémony, a co nám v herním průmyslu z Poke chybí?
Čtvrtek - 21.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Paragon.png
MOBA sci-fi Paragon od Epic Games se ukazuje v novém videu, kde zároveň představuje další 4 postavy. Už jsme se lekli, že hra nabídne pouze 5 hratelných postav. Video Vám trošku přiblíží, co každá z nich nabídne + udělejte kontrolu emailů, choděj pozvánky do bety.
Středa - 20.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Ubisoft před několika hodinami zveřejnili další skvělý trailer, zaměřený na příběh. V něm už neuvidíte poklidný život kmenů a zvířat, ale krutý a brutální život, plný mučení, vražd a krve. 
Úterý - 19.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft nečekaně nabídl další skvělá videa z The Division. Tentokrát nejde o nic konkrétně ze hry či jiné informace. Dnes se podíváme na live akční filmečky, které jasně ukazují, jaký svět nás v The Division čeká a jak důležitý je tým agentů.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
BETA verze The Division běží na plné obrátky, jde o dost sledovanou hru a nás potěší každá nová minuta ze hry. Teď tu máme více jak 50 dlouhých minut. Vše je zaznamenáno z Xbox One verze. Ukázka na nás působí dost chaoticky.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Cave.png
Dnes se na stránkách Ubisoftu, v podrubrice Far Cry: Primal objevila dost zajímavá soutěž. Myslíte, že máte na to přežít v jeskyni daleko v horách? Pojďte si o soutěži přečíst více + je k dispozici promo video.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Očekávané Far Cry: Primal z doby kamenné se pomalu blíží, za několik týdnů vycházejí konzolové verze a tak není divu, že tu máme další informace. Tentokrát tu máme poklidný trailer, který Vám ukáže svět doby kamenné od zvířat, po krásy lesů nebo relaxujících kmenů.
Neděle - 17.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
The Division BETA se pomalu blíží na všechny platformy, někteří už mají i šanci BETU hrát - jsou to spíše zahraniční novináři. Ovšem jeden z nich nám ukázal, jak vypad hra na LOW, co všechno si lze na PC nastavit a připsal, na jaké sestavě to hrál.
Sobota - 16.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Před několika dny vypluly na povrch informace o možných mikrotransakcích, které uváděl PlayStation: Store. Byly to však pouze domněnky, na které dnes odpověděli Ubisoft. Dozvěděli jsme se také nějaké novinky ohledně BETA verze nebo craftingu, nechybí nová gameplay videa.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one