Loading

Úterý - 12.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
homefront.png
Deel Silver nám předvádí město, kde se celá revoluce bude odehrávat - město Philadelphia. Takhle podle vývojářů by mohla vypadat v roce 2029, pokud by však byla utlačována jako v druhém Homefrontu. V ukázce uvidíte několik nových záběrů, spíše však jde o představení města.
Pondělí - 11.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
dl t f.png
Masivní příběhové DLC čeká na parkour-zombie hru Dying Light. Nějaké informace jsme Vám dříve poskytli, dokonce i cca 11 minutový gameplay. Dnes tu máme díky IGN další video, které ukáže více jak čtvrt hodinu. A vypadá to sakra dobře!
Pondělí - 11.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
AC CH I.png
Zahraniční Eurogamer natočili přibližně 16 minut z blížící se 2.5D plošinovky Assassin's Creed Chronicles: India. Něco podobného jsme mohli vidět už loni, kde se vše odehrávalo v Číně. Vše je zkrátka stejné, jako v klasickém AAA Assassin's Creed, jen převedeno do plošinovky.
Neděle - 10.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
From kharak.png
Homeworld: Deserts of Kharak se pomalu blíží svému vydání. Ve verzi PC se ji dočkáme už 20.1. 2016, zkouknout můžete hw požadavky i základní informace o hře. Teď už ale nový trailer, kde by snad nikdo na první pohled neřekl, že jde o real-time strategii.
Sobota - 9.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Paragon.png
Paragon od tvůrců Unreal Tournamentu ukazují dalších několik minut ze hry. Vše je stále z ALPHA verze a přihlášení do beta testu je stále aktivní, tak na nic nečekejte, tahle MOBA hra vypadá zatím opravdu skvěle. 
Pátek - 8.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Ubisoft nabídl 2 dlouhé hodiny stream z Far Cry: Primal. Za takovou dobu určitě uvidíte vše, na co jste se možná ptali nebo Vás mohlo zajímat, například vůbec po prvé jsme si všimli, že půjdou vystřelit z luku až 2 šípy (je možné, že později i více).
Pátek - 1.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Just Cause 3.png
Avalanche studio, tvůrci série Just Cause neznámo proč ignorují multiplayer ve svých hrách, přitom takový Mad Max nebo Just Cause by mohli mít dost dobré multiplayery. Co si ale neuděláme sami, to nemáme, módeři se na to vrhli a ukázali první verzi multiplayeru Just Cause 3.
Pondělí - 28.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Kingdom Come: Deliverance běží na skvělém CryEngine 4. Ten má stovky různého nastavování, možností nebo nasvicování a v tom je to kouzlo. Chcete lepší nasvěcení okolí? Potom zkuste zapnout funkci SVOTI. Co přesně s Vaší hrou udělá se můžete podívat v článku.
Čtvrtek - 24.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
tarkov.png
Před necelým měsícem oznámilo neznámé studio Battlestate fps akční online simulator Escape from Tarkov. Ohlasy hra měla perfektní přesto, že šlo o první a ještě pre-alpha verze záběry. Dlouho jsme čekat nemuseli a máme tu další nové 4 minuty.
Úterý - 22.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu) ukázali na YouTube jeden z dalších testů, tentokrát tu máme necelých 5 minut komentovaných vývojáři. V dnešní ukázce se nám opět představí jeden z 5 hlavních hrdinů - jmenuje se Steel a tady jsou jeho schopnosti.
DOPORUČENÉ
 
 
 

 
Seriál The Witcher dostane i český dabing
Neděle — 18.8. 2019
 
 
 
 

 
První in-game záběry Need for Speed: Heat
Neděle — 18.8. 2019
 
 
 
 

 
Stahujte zdarma Mutant Year Zero
Pátek — 16.8. 2019
Gamescom 2019 right Ads.pngBLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one