Středa - 11.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
cod.png
Xbox One předvedl na své přehlídce i Call of Duty: Advanced Warfare, které se odehrává v roce 2054. Sci-fi prvky jsou znatelné na první pohled a určitě je to zajímavá změna. Sice podle prvního videa není Call of Duty nějak extra next-genová hra, ale za zkouší asi stojí.
Úterý - 10.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
rss.png
Tak tohle bylo opravdu překvapení ze strany Ubisoftu. Na konci přehlídky totiž ukázali dlouhé gameplay záběry z údajně zrušeného Rainbow Six. Očividně zrušené nebylo a vy máte jedinečnou možnost vidět necelých 7 minut gameplay záběrů ze hry a vypadají parádně!
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dai.png
Dragon Age: Inquisition toho co se týče videí moc neukázal, dokonce ani na E3 2014 neukázal delší ukázku než 1 krátkou minutu. Za to ale uvidíte souboj s bossem, s obrovským drakem, který kdyby zkrátka chtěl, tak Vás usmaží, více ve videu.
Úterý - 10.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
di2.png
Hodně se spekulovalo, jestli právě Dead Island: 2 bude na E3, Techland měl v zásobě nějaké hry pro oznámení, ještě, když se zaregistrovaly nové domény Dead Island. Hra se právě stává skutečností a vy se můžete podívat na první trailer.
Úterý - 10.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
division.png
Pokračování série Tom Clancy's pokračuje podtitulem The Division, The Division bylo jedním z hlavních překvapení minulého ročníku E3 2013, kde Ubisoft hru představil. Až do dnešního dne jsme ale další videa neviděli, teď se můžete podívat alespoň na cinematic trailer.
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
acu.png
Podívejte na očekávané demo z výstavy E3 2014 pro Assassin's Creed: Unity. Uvidíte více jak 4. minutovou ukázku a průchod hlavního hrdiny městem. Uvidíte samozřejmě souboje a pěkně vymodelované ulice, Unity by měl být nejlepším dílem posledních let.
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
me2.png
Parkourovka Mirror's Edge, která vyšla před několika lety se dočká svého pokračování. Poběží na Frostbite 3 enginu a my se dnes můžeme podívat na jedno z vůbec prvních videí. Tvůrci upozorňují, že nejde o finální vzhled a fyziku.
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
uncharted4.png
To, že se na Uncharted 4 pracuje víme už nějakou dobu, v Listopadu 2013 to oficiálně oznámilo Sony. Teď díky hernímu festivalu E3 2014 můžeme vidět hlavního hrdinu v prvním oficiálním traileru, hra opět samozřejmě vyjde pouze pro PlayStation 4 konzole.
Úterý - 10.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
tr.png
Pamatujete na ten skvělý Tomb Raider, kde se v roce 2013 Lara Croft procházela, objevovala a učila se novým věcem v otevřeném světě na tajemném ostrově? Tak právě tohle pokračování vyjde už v roce 2015 pro PC a next-gen verze, podívejte na první Trailer ke hře.
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
fc4.png
Ubisoft na své konferenci ukázal první trailer z očekávaného Far Cry 4, který se bude odehrávat v Himalájích. Dřívější spekulace o jízdě na sloně se tak potvrdily. Dnešní 6. minutový trailer ukáže hlavního záporáka, jízdu autobusem a bohatou přestřelku mezi vojáky.
Neděle - 8.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
se3.png
Tvůrci série Sniper Elite ukazují další gameplay trailer z právě připravovaného třetího dílu, tentokrát z multiplayeru, kde samozřejmě nebude chybět skvělý kill-cam. V dnešním videu uvidíte opět rozstřílené hlavy, praskající kosti a další vychytávky, jak zabít nepřítele.
Úterý - 3.6. 2014        Autor: Redakce        Číst a komentovat
bh.png
Před 5. dny uniklo přímo z dílen video, které odhalilo nový titul ze světa Battlefield s podtitulem Hardline. Po té jej sámo EA potvrdilo na Originu. O hře toho moc nevíme, DICE s EA čekají na E3 2014, kde chtějí ukázat gameplay, ovšem nyní uniklo 13 minut dlouhé video z BETA verze.
Pondělí - 2.6. 2014        Autor: Tomáš Panenka        Číst a komentovat »
ut14.jpg
Možná si vzpomínáte na 8.5. 2014, kdy jsme Vám psali článek o tom, že se začalo pracovat na Unreal Tournament (2014). Dnes nám jeho hlavní tvůrci ukáží vůbec první video ze hry, má to být deathmatch zápas. Máme také několik dalších zajímavých informací, více v článku.
Neděle - 1.6. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Je na Vás Watch Dogs až moc náročné a přesto by jste chtěli mít alespoň malý pocit z toho, že si hackerské pobíhání po městě užíváte a hackujete auta v podobě hlavní postavy Aidena Pearce z Watch Dogs? Jeden takový mód pro GTA IV je a my jej máme pro Vás ke stažení.
Sobota - 31.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
sims4.png
EA speciálně pro Českou Republiku připravilo video z The Sims 4 v českém dabignu, které nám předvede velmi chytré stavění domů, proč chytré? Sami uvidíte, jak jednoduché je udělat epické postavení pokojů nebo přesouvání oken po zdech přesně tak, jak se bude líbit Vám. Mrkejte na nové video.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one