Loading

Sobota - 7.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.jpg
7. Listopadu, den, který si fanoušci každý rok zapišují do diáře. V tyto dny totiž BioWare informuje o všem, na čem zrovna pracují. Před několika dny jsme se dozvěděli, že 7.11. 2015 se všichni fanoušci dočkají překvapení. Bylo více než jisté, že půjde o trailer k připravovanému Mass Effect: Andromeda.
Sobota - 7.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
LOTV.png
Na BlizzCon 2015 toho bylo k vidění opravdu hodně, jednou z hlavních novinek je také poslední epizoda oblíbené strategické série StarCraft 2 s podtitulem Legacy of the Void. Podívejte na startovací trailer. Tím ale StarCraft 2 neskončí, plánujou se další věci na rok 2016.
Sobota - 7.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Assassins Creed Syndicate.png
NVIDIA už dlouhá léta pomáhá svým věrným uživatelům / majitelům GeForce dělat ještě lepší zážitky z her, než hra nabídne při vydání. Nechybí ani letošní Assassin's Creed: Syndicate, kterému ovladače pro NVIDIU opravdu pomohly. Podívejte na video.
Pátek - 6.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft Film.png
Konečně jsme se dočkali, filmový Warcraft se konečně veřejně ukazuje celému světu. Podívejte na očekávaný první trailer z filmu Warcraft, je dlouhý 2 minuty a akčností a krásou opravdu nešetří. Jak říká oficiální titulek videa, "dva světy, jeden domov".
Pátek - 6.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
sw.png
O tomhle Star Wars jste možná ještě nikdy neslyšeli, no není divu. Jeho vývoj netrval dlouho, v roce 2012 byla hra od LucasArts zrušena, důvody nevíme, každopádně v tom má prsty asi Disney. Dnes se můžeme podívat na zatím nezveřejněné gameplay záběry.
Čtvrtek - 5.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Star Wars: Battlefront vychází už za několik dnů, čehož si jsou  vědomi samozřejmě nejvíce v EA a proto tady máme další, naprosto úchvatný trailer, který Vám ukáže krásy map, které na Vás čekají už od samotného začátku, co si hru zakoupíte.
Čtvrtek - 5.11. 2015      Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Fallout 4.png
Fallout 4 se den co den blíží a informace díky ukradeným kopiím jen rostou. Dnes jsme se díky videu dozvěděli, že celou mapu napříč proběheme za slabých 11 minutek. Bethesda přitom tvrdili, že mapa bude dokonce větší než v The Elder Scrolls V: Skyrim.
Středa - 4.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Battle of Jakku.png
Star Wars: Battlefront toho pořád skrývá ještě hodně, dříve jsme Vám psali, že ve hře toho bude mnohem více, než DICE oznámili. Dnes se vůbec po prvé můžeme podívat na Battle of Jakku, na které si v DICE tolik zakládají. Podívejte na teaser trailer.
Úterý - 3.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Warcraft Film.png
Dnes jsme Vám psali, že vydavatelský dům pro očekávaný film Warcraft uvolní už za několik dní první trailer. To jsme ale ještě nečekali, že se první ukázky na trailer, tedy teaseru dočkáme už dnes. Podívejte na 15 sekundovou ukázku, která láká už na pátek.
Pátek - 30.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Alienation.png
Nic Vám tahle top-down střílečka neříká? Není divu, zrovna mockrát se o ní nepsalo/nemluvilo. Každopádně Sony dnes ukázalo nový gameplay trailer a vypadá suprově, je zkrátka bláznivý, rychlý a plný výbuchů. Bohužel je však exkluzivní pro PlayStation 4 konzoli.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one