Koupit v obchodě JRC.cz
Pondělí - 26.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
autosport.jpg
Hned čtyři nová videa ukazují oficiálně tvůrci z Codemasters. Zatím jsou všechny videa zaznamenána z pre-alpha verze, graficky a celkově se vše může změnit (očekáváme spíše zlepšit). Ve videích uvidíte například vytrvalostní závod, závody F 3000, uvidíte jak se driftuje nebo klasický závod.
Neděle - 25.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
risen.png
Německý Gronkh měl tu šanci zahrát si vývojářskou BETA verzi, kterou zaznamenal v 30. minutách na svůj YouTube channel. Dabing je sice opravdu německý, ale pro pohled na hru ta půl hodinka bohatě stačí. Video ukáže komunikaci, mapu, boj a svět z Risen 3.
Pátek - 23.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
order.png
Sony právě oznámilo, že se dnes večer dočkáme živého přesnosu z The Order: 1886, přes Twitch a to už ve 21:00. Žádné čekání na E3 2014, Sony si věří a říká, že uvidíme naprosto revoluční záběry ze hry, spousty informací o hře a vše podstatné se už nyní dočtete v článku včetně Streamu.
Pátek - 23.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs u nás vychází oficiálně už za 4 dny a Ubisoft samozřejmě nezapomíná na Launch Trailery, jeden takový tu máme v plné parádě. Launch Trailer již nyní v článku.
Čtvrtek - 21.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gogs.jpg
Určitě se většina z Vás už těší na Watch Dogs a hackerské možnosti Aidena Pearce, který se bude prohánět Chicagem. Těší se ale i jiní a ti rovnou vytvoří takovéhle parádní filmečky, které by klidně mohly konkurovat AAA filmům, mrkněte na to, stojí to za to.
Středa - 21.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
arkham.png
Jak jistě víte, Batman dostane další díl do série Arkham, tentokrát s podtitulem Knight. Dnes jsme měli tu šanci, vidět vůbec první gameplay trailer přímo od vydavatele Warner Bros. Celá ukázka má něco málo přes dvě minuty, každopádně vypadá parádně, řekněte sami.
Čtvrtek - 15.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
zumba.png
O DriveClub se toho poslední týdny dozvídáme pochopitelně více a více, dnes nám Sony ukázalo auto Pagani Zonda, nebo auto, super auto, které udělá problémy ostatním závodníkům. Mrkněte se na další 3 minut ze hry v prašné cestě v Indii.
Středa - 15.5. 2014          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs vychází už za několik dní a jeho marketing samozřejmě stále nekončí, přichází totiž další trailer, tentokrát je to reklama pro TV, zrenderovaná reklama, Ubisoft ujišťuje, že nejde o gameplay, plus Ubisoft dnes přes Twitter oznámil, že hra oficiálně dokončena a poveze se do obchodů.
Středa - 15.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
enemy front.png
Enemy Front konečně po několika letech vychází a to už za měsíc. V novém videu tvůrců uvidíte, že ve hře můžete využít díky parádnímu CRYENGINU i stealth akci a zneškodnit své nepřátele hezky potichu ať už nožem nebo pistolí s tlumičem. Enemy Front už v červnu.
Úterý - 13.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs se pomalu, ale jistě blíží ke svému vydání, jedna z nejočekávanějších her letošního roku nabírá stále větší obrátky a Ubisoft právě zveřejnil i další věci ohledně Watch Dogs. Video Vám představí například hackování, hlavní postavy zlé i dobré, multiplayer, mobilní podporu, řízení vozidel a indie hry.
Úterý - 13.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
nfs.png
Need for Speed série oslavila 20 let svého působení na tomto světě. Vše završil film, který před několika měsíci byl v kinech, to ostatně ukáže i nové oficiální video od EA. A kdy že se dočkáme dalšího dílu? A jaký byl nejoblíbenější díl ten Vás? Hlasujte, komentujte!
Sobota - 10.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
murdered.jpg
Duchařská detektivní akce Murdered: Souls Suspect vychází už za měsíc a redaktoři z VideoGameru měli šanci zahrát si a udělat skoro 20. minutový záznam. Uvidíte tam i věci, o kterých zatím tvůrci mlčeli. 
Sobota - 10.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
aw.png
Již od začátku představení zatím posledního dílu Call of Duty: Advanced Warfare se mluví o velké spojitosti v parádní sérií Crysis od Cryteku, která vždy využívala technologie, které se pokusí dát do hry i nové Call of Duty. A jak to vypadá, když tyto dvě hry spojít? Nám se to moc líbí, čekněte video.
Čtvrtek - 8.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs vychází už za 19 dní a tak je na čase představit všechny hlavní postavy, ať už ty dobré, tak špatné. 
Čtvrtek - 8.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
deliverance.png
Warhorse studio stejně jako v případě představování šermu nebo tvorby postavy dnes ukázali jak bude vypadat lukostřelba, vzhled a fyzika potůčků nebo volně pobíhající zvěř, kterou samozřejmě budeme moci ulovit a získat tak suroviny. Video v článku.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one