Úterý - 14.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Tony Hawk.png
Určitě jste už slyšeli o připravovaném díle Tony Hawk: Pro Skater 5, který asi vyjde bohužel pouze pro konzole nové i staré generace. Vidět jsme zatím mohli pouze nějaký ten trailer nebo obrázky ze hry, dnes tu máme ale konečně první záběry přímo ze hry.
Neděle - 12.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
hitman.png
Podařilo se získat 11 minut hraní z HITMANa. Právě probíhá alpha verze, kterou testuje několik jedinců, jeden z nich ale na nic nečekal a před pár dny pořídil několik snímků, které dal na internet. Teď tu máme rovnou dlouhých 11 minut.
Pátek - 10.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TrackMania Turbo 2.png
Jak již jste si mohli všimnout, Ubisoft na E3 2015 oznámili pokračování oblíbené závodní série TrackMania s podtitulem Turbo. Dnešní gameplay záběry Vám ukáží hru trošku detailněji než doposud. V článku již 6 minutové video.
Čtvrtek - 9.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft film (1).png
Po dlouhé době tu máme konečně také informace o očekávaném filmu Warcraft. Ten nyní předvedl opravdu skvělou podívanou, proletíme se nad obrovským Stormwindem. Video je určeno spíše pro brýle s Virtuální Realitou, něco z toho ale vyčtete také bez nich, je použita technologie 360°.
Čtvrtek - 9.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Bez názvu.png
Pamatujete na starý, ovšem však velmi oblíbenou "sérii" Rollcage, která vyšla někdy kolem roku 2000 na PC a PlayStation 1? Před několika dny jsme Vám oznámili její pokračování s novým názvem - GRIP. Dnes můžeme vidět první gameplay trailer a spuštěnou kampaň na Steamu.
Středa - 8.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
f1 2015.png
Závody F1 2015 jsou skoro tady a my se nyní podíváme na konečně delší gameplay ukázku ze hry, má téměr 8 minut a záběry pocházejí z PlayStation 4 verze. Vypadá to na opravdu nejlepší díl série, jen nás trošku šokují HW požadavky, očekává se snad špatná optimalizace?
Pondělí - 6.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Predator.png
Už delší dobu víme, že se do Mortal Kombat X připojí také zabiják Predator, před několika dny jsme Vám o něm také psali a ukázali první v teaser traileru. Dnes tu máme konečně oficiální trailer, který ukazuje sílu Predatora, dle slov vývojářů jde o jednu z nejsilnějších postav.
Sobota - 4.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Predator.png
Mortal Kombat se svým desatým dílem nešetří, má už desítky velkých postav, dokonce i těch filmových, které se nikdy dříve v sérii Mortal Kombat neobjevily. Jednou z nich je například Predator, který se přidá už za několik málo dní. Někdo jej bude mít dřív, někdo později.
Pátek - 3.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft se opět přihlašuje, jde opět o The Division, ovšem tentokrát pouze o Trailer. Ten trošku přibližuje The Dark Zone, jde o zónu, kde panuje největší nebezpečí ve hře. Vlastně zde všechno začalo a infekce se v těchto místech šíří nejrychleji. The Division je už na Steamu.
Čtvrtek - 2.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Několik málo šťastlivců se dostalo do oficiálního alpha testu, který začal dnes ráno. Přesto, že je v pravidlech napsáno "Přísně zakázáno natačení a streamování", se na internetu objevilo hned několik různých ukázek. Celkem to dává více jak 15 minut záběrů z PC verze!
Čtvrtek - 2.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
MAFIA 3.png
IGN asi zveřejnilo něco, co nechtělo. Na internetu se objevilo video z prezentace, kde IGN teasovalo Mafii 3, vlastně jen logo, které odhalilo 100% vývoj hry. Na konci videa můžeme vidět 2016 a slyšet velký potlesk lidí. Jelikož jde o IGN, je to velmi důvěryhodné a oznámení MAFIA 3 je za rohem.
Čtvrtek - 2.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Uncharted 4.png
Dnes byl vydán vůbec první gameplay z očekávané exkluzivní hry pro PlayStation 4 - Uncharted 4. Uvidíte naprosto dokonalé záběry, vlastně rovnou celých 15 minut ze hry. Uvidíte například procházku městem, dokud na Vás ale nezačne nepřítel střílet, potom vše začíná, ta destrukce je skvělá!
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one