Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Čtvrtek - 18.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
life is strange.jpg
Po dlouhých měsích se konečně ukázalo něco nového z Life is Strange, na které pracují tvůrci Remember Me. V novém traileru uvidíte, o co vlastně půjde a jak si tvůrci představují schopnost "vidění do minulosti". Dvě mladé slečny se snaží vyšetřit vraždu.
Úterý - 16.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dying light.png
Že Vás překvapily nedavno HW požadavky pro zombie hru Dying Light a připadaly Vám vysoké? Není divu, hra vypadá opravdu parádně a její ultra vizuál si na 1440p užíváme. PCGamer.com měl šanci zkusit si necelou půl hodinku ze hry, mrkněte na to.
Pondělí - 15.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
cortana.jpg
Hlasovou, virtuální pomocnici už má kde jaká mobilní zařízení. Tou více známou je například Siri od Applu, která ale nefunguje tak, jak by si asi vývojáři přáli. Microsoft nyní ukazuje, jak bude pracovat inteligentní asistentka jménem Cortana na Windows 10, mrkněte na video.
Sobota - 6.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
uncharted4.jpg
Uncharted je jednoznačně jedna z nejlepších herních sérií, které se podívaly exkluzivně pro PlayStation 4. Unchrated 4 bylo oficiálně oznámeno přesně před rokem, vidět jsme zatím mohli pouze fotku hlavní postavy in-game a jeden jediný trailer. Dnes tu máme 15 minut ze hry.
Pondělí - 1.12. 2014      Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dying light.jpg
Těšíte se na tenhle survival parkourovej horor? No aby ne, vždyť vychází už za měsíc pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. IGN.com mělo jedinečnou šanci si plnou hru zkusit jako první, pro nás natočili prvních 15 minut ze hry, tak mrkejte, takhle to vypadá.
Pondělí - 1.12. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
EmAGON.jpg
Španělský zástupce Sony na oficiálních stránkách PlayStation ukázal vůbec první video z připravované hry Emagon, kterou detailněji představí na The Game Awards 2014 už 6.12. 2014 v Las Vegas. Video nás opravdu nadchlo a vy ho musíte vidět v 1080p.
Pondělí - 1.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
TGA 2014.jpg
Do roku 2012 to bylo VGA, v roce 2013 přejmenované na VGX, to je letošní opět přejmenovaná herní akce TGA 2014, (The Games Awards 2014), která prozradí hned 12 zcela nových titulů, ukáže první gameplay záběry z nejočekávanějších her, z jakých? Pojďme hádat jaké hry to budou.
Neděle - 30.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ravens cry.jpg
Po dlouhé době o sobě dává vědět také pirátský Raven's Cry, který byl odložen na rok 2015. Dnes uvidíme, jak pirátí tráví volní chvíle a nějaký ten záběr z moře + nové informace o naších lodích, které cestou zabereme nebo budeme vlastnoručně opravovat.
Sobota - 29.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
xbox one.jpg
Dnes, po dlouhých měsích jsme brouzdali po internetu, až jsme došli k E3 2013, kde Microsoft oficiálně představil svůj Xbox One, lidé na oficiálním videu byli opravdu zklamaní, z publika se šířilo bučení až po hlášku "Xbox Sucks", jenže v tomhle videu to bylo tak trochu jinak, mrkněte na to.
Pondělí - 24.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
titanic.png
Možná už jste slyšeli o nezávislém studiu, které se snaží vytvořit už několik let mód do Crysis 3, který bude postavený na opravdovém příběhu Titanicu. Z módu ale sešlo a tvůrci se tak rozhodli udělat plnohodnotný díl na Unreal Engine 4, který dnes v novém videu ukáže svoji krásu.
Pátek - 21.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
game.jpg
Před několika dny jsme Vám ukazovali první obrázky ze hry, které výrobci unikly! Jak je právě vidět, pocházejí z právě vydaného Teaser Gameplay Traileru, který nevypadá tak, jak jsme si jej asi představovali. Grafické prvky hry vypadají "zastarale", možná je to záměr?
Středa - 19.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.jpg
Rockstar posledně přidal bonus, který do dnešního dne ještě nikdo nevyzkoušel, bude to překvapivá novinka i pro všechny velké fanoušky Grand Theft Auto: V. Novinka spočívá v halucinacích, zkuste sníst bonusovou rostlinu, která Vás změní na nějaké ze zvířat. Více v článku.
Úterý - 18.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
yeti far cry 4.jpg
Pokud už jste nějakou hoďku hráli Far Cry 4, určitě jste zavítali do velkých promrzlých hor, kde je sotva vidět na cestu, o to hůř, když tam možná někde běhá Yeti, minimálně trailer něco trošku zachycuje, mrkněte se na video nebo napište, kde jste jej potkali.
Pondělí - 17.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
fc4.jpg
Nejsou v tom žádné čáry máry, ani bug ani nic podobného, je to oficiální cesta, kterou připravil Ubisoft pro "zvědavce", proč zvědavce se dozvíte v článku. Máme pro Vás samozřejmě také video, které celých 15 minut zahrnuje, tak pozor na spoilery, ať někomu z Vás nezkazíme překvápko.
Pátek - 14.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
hardline.jpg
Když se řekne Battlefield, spousty hráčů řekne, ruce pryč, ovšem ne vše by se mělo soudit ještě na začátku. Přiznejme si, že Battlefield: Hardline vypadá skvěle a dokazuje to také další video, které ukáže sestřich misí ze singleplayeru. Nechybí samozřejmě pokročilá destrukce!
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one