TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21
Úterý - 8.4. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
hl3.png
Na YouTube se objevil velmi zajímavé video, Half-Life 3 Vám hned střískne do očí a musíme to zkrátka vidět ať už půjde o cokoliv. Tentokrát šlo o fanouškovský trailer od Deviant Pictures Films, kteří udělali trailer na spekulacích, že třetí díl parádní série Half-Life má být v promrzlém prostředí, mrkejte!
Pondělí - 7.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
spider.png
Druhý díl série The Amazing: Spider-Man vychází ke konci tohoto měsíce, tvůrci proto nezahálí a zveřejňují další zajímavý trailer. Nový trailer se jmenuje Kingpin, kterého zajisté všichni dobře známe, že nevíte kdo Kingpin je? My Vám ho rádi připomenem obrázkem i novým trailerem.
Středa - 2.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
middle.png
Je to sotva pár měsíců, co Warner Bros oznámil novou akční adventuru ze světa Pána Prstenů. A už teď oznámili i datum vydání. Vidět také můžeme dnes (2.4. 2014) nový gameplay trailer. Vše je prý pořízeno z alpha verze a video je přímo z enginu ve hře.
Neděle - 30.3. 2014        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
watch dogs.png
Ubisoft před několika dny ukázal další gameplay trailer v kterém představil město, "Vítejte v Chicagu". Uvidíte několik zcela nových záběrů ze hry a grafika, která v minulých videích byla "nic moc" je zde zase parádní. Video pochází z PlayStation 4 konzole, řekl samotný tvůrce Watch Dogs.
Sobota - 29.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
bf4.png
Jak už možná víte, DICE si s Battlefield 4 vyhrálo o trošku do detailů. Když pomineme občasné bugy, jsou tu stále věcí, které vlastně do hry nepatří, ale skrytě tam stejně jsou. Tentokrát došlo na Yetiho, kterého uvidíte (uslyšíte) na vrcholcích Golmund Railway.
Sobota - 29.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
spiderman.png
Minulý týden v neděli jsme Vám ukazovali neoficiální gameplay trailer z již brzy přicházejícího Spidermana serie The Amazing. Dnes tu ovšem máme oficiální gameplay video, které nám ukáže co všechno budem moct dělat v novém díle, překvapivě to vypadá docela dobře.
Čtvrtek - 27.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
alien.png
Tvůrci projektu Alien: Isolation se rozpovídali v novém Traileru a mluví o strachu a dalších prvcích, kterí nás už na konci roku čekají. Ve videu uvidíte i několik málo nových záběrů ze hry. 
Úterý - 25.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
acu.png
Zajisté jste všichni už viděli první video z nedavno oznámeného Assassin's Creed: Unity. Jeden z hlavních záběrů ukazoval také místnost - velký sál, který vypadal opravdu parádně, ovšem čistý gameplay záběr to nebyl, jak by sál vypadal na Unreal Engine 4 nám ukázal Christian Hecht.
Neděle - 23.3. 2014      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
spider man.png
K dispozici jsou zcela nové gameplay záběry z nového Spider-mana serie The Amazing. Záběry jsou z Xbox 360 verze a uvidíte například soubojový systém nebo pěkný výhled z mrakodrapů. Spider-man dostal také spousty nových animací, ostatně to už všichni uvidíte v novém videu.
Pátek - 21.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
murdered.png
Zatím stále perfektně vypadající akční adventura Murdered: Souls Suscpect, kde vyšetřujete vlastní vraždu, vypadá skvěle. To dokazuje i další trailer o pohřbení hlavního hrdiny (ducha). Video má necelé 2 minuty a my už se těšíme na vydání!
Čtvrtek - 20.3. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
watch dogs.png
To, že PlayStation 4 hráči dostanou bonusové exkluzivní věcičky se ví už nějakou dobu, Ubisoftu to ale asi nestačilo pouze napsat na sociální sítě a tak udělali další gameplay trailer, kde všechny bonusy ukazují. Zatím nezvěřejněnou novinkou je nový outfit pro Aidena Pearce v bílé barvě, další bonusy v článku.
Čtvrtek - 20.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
forest.png
Dobře jsme věděli, že už podle prvních obrázků se z neznámého The Forest od Indie vývojářů vyklube něco zajímavého. Poslední dva gameplay trailery ale ukázaly, že to nebude jen zajímavé, ale naprosto parádní a velmi očekávaná hra s AAA kvalitou. Podívejte se sami na další trailer.
Čtvrtek - 20.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ue4.png
Velmi využívané herní enginy CryEngine a Unreal Engine se předvedly společně s novým Unity 5 na právě probíhajícím herním festivalu GDC 2014. Všechny 3 enginy ukázaly, že mají něco do sebe a CryEngine s Unreal Engine 4 ukázaly svou sílu a prozradili cenu, za kterou budou engine pronajímat.
Čtvrtek - 20.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
division.png
Ubisoft nevynechal konferenci GDC 2014 a podělil se s námi o parádní nové záběry z očekávané MMORPG hry The Division, kterou Ubisoft představil na E3 2013. Ze hry jsme toho zatím moc neviděli, ovšem nyní svou sílu ukázal nový engine Snowdrop. Podívejte na tu krásu.
Úterý - 18.3. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
fifa.png
EA ukazuje nejnovější gameplay trailer z připravovaného Mistrovství Světa 2014 ve fotbale z Brazílie. Nechybí žádné důležité licence nebo nové oslavy gólů. Hra vychází bohužel pouze pro PlayStation 3 a Xbox 360.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one