Pondělí - 13.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
super mario FPS.jpg
Teď Vám možná ukážeme věc, kterou by jste nečekali. Super Maria jsme mohli vidět už v několika různých verzích, 3D, 2D a další a další, ale z pohledu první osoby, kdy běžíte na první pohled ve velmi hezkém grafickém zpracování a samopalem v ruce, to jste ještě určitě neviděli a nám se moc líbí!
Čtvrtek - 9.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
COD BO 3.jpg
Veškeré spekulace ohledně letošního Call of Duty (2015) můžeme téměř s jistotou vypustit. Dnes totiž vyšel teaser trailer, který jasně naznačuje, o jaké další Call of Duty jde. Jak již v nadpise můžete vidět, půjde na 90% o Black Ops 3. Video a datum odhalení nového COD v článku.
Čtvrtek - 9.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Deus Ex.jpg
Včera, ve středu 8.4. 2015 jsme po prvé slyšeli o novém Deus Ex: Mankind Divided, přečíst jste si mohli první informace o hře, trailer a také několik obrázků. Aby toho nebylo málo, tvůrci nyní zveřejnili nový 3 minutový cinematic trailer, který vypadá naprosto božsky a hádejte, kde bude? Ano, v Praze!
Středa - 8.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
siege.jpg
Dnes se opět podíváme na připravovanou taktickou akci Rainbow Six: Siege, která je právě v uzavřené alpha verzi. Vidět teď můžeme každý týden nějaký článeček nebo videa, ovšem záznam celého jednoho kola za teroristy jsme snad pořádně ještě neviděli. Tak teď tu možnost máte.
Úterý - 7.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
COD BO 3.jpg
Dnes brzo ráno jsme Vás informovali o možném brzkém oznámení Black Ops 3, je také měsíc, kdy se odhladuje nový díl Call of Duty, na ten láká také nejnovější Teaser Trailer, o co v krátkém videu jde? Nebo jste schopni určit, zda-li jde o World at War 2 nebo Black Ops 3?
Úterý - 7.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
cpk.jpg
Square Enix během dní 6.4. až 9.4. 2015 streamuje živě na Twitchi podivný projekt Can't Kill Progress (CKP), kde je zajatý muž v místnosti je neustále vyslýchán - má to všechno něco společného s hrou, kterou se chystají oznámit, bude to nový Hitman nebo Deus Ex? Podívejte na videa.
Pondělí - 6.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
witcher 3.jpg
IGN mělo možnost vyzkoušet si prvních 15 minut ze hry The Witcher 3: Wild Hunt, který dorazí na prodejny až za měsíc. Jak začíná Geralt a jeho dobrodružství už nyní můžete vidět v článku. Rádi si poslechneme i Váš názor, co na čtvrthodinovou ukázku říkáte.
Pondělí - 6.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
siege.jpg
Rainbow Six: Siege se opět připomíná několika minutami, které prostě musíte vidět ať už jste fanoušci série Rainbow Six nebo ne. Všechny záběry pocházejí z uzavřené alpha verze a vše je natočené v 1080p při 60 FPS, mrkněte na video v článku.
Pondělí - 6.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
GTA V.jpg
Trevorova "Muscle" kára s pořádnou várkou pancíře láká ne jednoho hráče v online světě Grand Theft Auto: V. Toto auto totiž dostali pouze hráči, kteří měli starou konzolovou verzi pro PS3 a X360 a upgradovali na next-gen verze PS4 a XONE. Ostatní se auto snaží nacheatovat, ale co je čeká?
Neděle - 5.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtf.jpg
Zajímalo Vás někdy, jak by vypadalo Grand Theft Auto ve světě Team Fortress? Pokud ano nebo jste zvědaví, jak by to asi vypadalo, tak se mrkněte na krátký fanouškovský filmeček, který Vám možná zkrátí i čekání na Grand Theft Auto: V, které dorazí už za 9 dní.
Neděle - 5.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Goro.jpg
Kvalitně zatím vypadající bojovka s next-gen prvky - Mortal Kombat 10 se pomalu blíží k vydání a dnes nám tvůrci ukazují další velkou a oblíbenou postavičku - GORO! Pokud si nemůžete vzpomenout, o jakou postavu jde, tak Vám ji rádi ukážeme v následujícím videu.
Čtvrtek - 2.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
gtav.jpg
Už dlouho čekáme na nějaké video z Grand Theft Auto: V pro PC verzi, která vychází už za 14 dní, bohužel jsme se nějakého plynulého gameplay videa opět nedočkali, no stačit nám musí parádní trailer v 1080p na 60FPS. BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one