Úterý - 6.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
destiny.png
Akční FPS hra Destiny toho poslední dobou prozradila už celkem dost, tentokrát se můžeme podívat na video trailer, který ukáže zbraně a brnění. Deníček vývojářů hovoří o tom, že zbraní bude velké množství s velkými úpravami, zbraně se také rozdělují do několik tříd, něco o tom v článku.
Čtvrtek - 1.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
hell.png
Tvůrci Dead Islandu před několika měsíci informovali, že jejich novou hru Dying Light bude pohánět nový engine Chrome 6, to se až do dnešního dne netýkalo hry Hellraid, která se dočkala předělávky a také poběží na parádním Chrome 6. Podívejte na lepší detaily a celkovou grafiku.
Středa - 30.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
h1z1.png
Nedavno oznámená Free-to-play MMO survival zombie hra v otevřeném světě H1Z1 toho do nás pere každým druhým dnem něco. Před několika hodinami uploadli další dvě nová video s gameplay trailerem. Mrkněte na to, louče, zombie i řízení aut vypadá docela dobře, ne ?
Úterý - 29.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
se3.png
Ze Sniper Elite 3 jsme viděli již několik obrázků, videí a informací o dalším pokračování. Tentokrát se podíváme na vozdila a jak je bezpečně zneškodnit na dálku. Nový vývojářský deníček má více jak 3 minuty a vypadá celkem dobře, podívejte se sami. 
Sobota - 26.4. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
cars.png
To, že bude Project Cars parádní závodní simulator je jasné od úplného začátku. Teď se tvůrci pochlubili krásným obrazem na počasí ve hře. Uvidíte jak jasno, zataženo s děštěm, mlhou nebo deštěm a mlhou dohromady. My se teď akorát bojíme, aby z Project Cars opravdu nebyl jen Projekt.
Sobota - 26.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
alien.png
Alien: Isolation se pokouší o stejnou herní kategorii jako tomu byl parádní a zatím bezkonkurenční horor OUTLAST. Žádné střílení, žádné zabíjení monster, je jen na Vás, jak se ukryjete, budete chytří nebo rychlí. Koukněte jak se báli redaktoři serveru www.IGN.com.
Pátek - 25.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
spiderman.png
Na internetu se objevilo video z přicházejícím Spidermanem série The Amazing. Tentokrát uvidíte úvodních 15 minut ze hry natočených konzolí Xbox 360. 
Pátek - 25.4. 2014      Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
madmax.png
Mad Max s otevřeným světem ukazuje po delší době ukázku ze hry. Warner Bros ukazuje, jak bude vypadat různá úprava vozidel, auta jsou Vaší velkou zbraní a proto se vyplatí nešetřit na pořádném obrnění. Máme také neúplné upřesnění data vydání.
Pátek - 25.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
h1z1.png
H1Z1 vyjde jako Free-To-Play a nejvíce se asi podobá bohužel WarZ. I když má nějaké ty doplňky na víc, konkurenci zatím bezkonkurenčnímu DayZ dělat nemůže. Tato MMO survival akce byla oznámena před několika dny a hned tu máme 30 minut ze hry, jak se Vám líbí ?
Čtvrtek - 24.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
enemy.png
Po měsíci se hlásí o slovo opět hra, na kterou se čeká minimálně 3 roky. Enemy Front před měsícem hlásilo, že opravdu vyjde a blíží se do finální verze. Běží na krásném CryEngine 3 a dnes se ukazuje v 3. minutovém gameplay videu. 
Středa - 23.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
watch dogs.png
Ubisoft dnes ukázal další naprosto parádní ukázku z jedné z nejočekávanější her letošního roku - Watch Dogs. Tentokrát jde o ukázku Multiplayeru, který asi konkurovat singleplayeru nebude. Video bylo natočeno na Sony PlayStation 4 a určitě stojí za zhlédnutí.
Úterý - 22.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
inquisition.png
Dragon Age: Inquisition poslední dobou trousil jeden obrázek za druhým, občas něco nekvalitního uniklo. Teď tu ale máme konečně po dlouhé době něco oficiálního a perfektní kvalitě 1080p. Uvidíte skoro dvě minutý dlouhý gameplay trailer a vypadá opravdu parádně !
Sobota - 19.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tropico5.png
Kalypso ukazuje další parádní gameplay trailer z velmi dobře vypadajícího pátého dílu Tropico. Vypadá to na parádní konkurenci pro SimCity, protože Tropico 5 by mělo nabídnout větší plochu pro zástavbu a hezčí grafiku a fyziku. Dozvěděli jsme se také datum vydání pro PC a konzole.
Sobota - 19.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
wolf.png
Dnes se můžeme podívat na 30 minut z očekávaného Wolfenstein: The New Order. Bohužel je video pouze v 360p, každopádně jako ukázka toho, co můžeme čekat je dostačující. 
Čtvrtek - 17.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Risen 3.png
Risen 3: Titan Lords už tvůrci oznámili koncem Února. Od té doby se o hře vůbec nemluvilo, při oznámení jsme mohli vidět prvních několik obrázků a základní informace. Oficiální web prozradil jen to, že by se vše mělo odehrávat v Evropě a tropech. Mrkněte na úplně nový teaser trailer. 
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one