MAFIA (Remake) údajně i s českým dabingem!

Článek  Čtvrtek - 14.5. 2020
Když se včera objevil teaser trailer na MAFIA Trilogy, hráči doslova explodovali radostí. Kromě vylepšeného druhého a třetího dílu totiž vyjde plnohodnotný remake MAFIA 1 a to údajně ještě letos. Moc oficiálních informací nemáme. Když nepočítáme spousty uniklých informací z Windows Store, kde si někdo z Administrátorů nepohlídal nastavení veřejnosti.

Zda bude mít trilogie MAFIA češtinu (předpokládáme, že minimálně titulky ano) se nejspíše dozvíme až v úterý 19.5. 2020, kdy 2K Games odhalí detaily a pravděpodobně spustí předobjednávky. Nicméně, v případech, kdy jde o hodně přepracovaný remaster či dokonce remake, je český překlad více nepravděpodobný, naštěstí studio Hangar 13 ví, co pro českou republiku MAFIA znamená, legendární hra, díky úžasnému příběhu, soundtracku, ale také naprosto fantastickému českému dabingu. 

Bude dabing nebo ne? Popravdě bychom byli hodně překvapení, kdyby se český dabing v remaku objevil. Hra je od základu postavena znovu, jsou v ni nové animace a lehce upravený a prodloužený příběh. Tzn. s dabingem by byla další práce navíc a to znamená i mnohem větší investice.

Na českém fóru PCtunning se objevil příspěvek od člověka s nickem Sobo, který tvrdí, že MAFIA (Remake) mít český dabing bude! Proč si bereme jeho příspěvek tolik k srdci a neignorujeme ho jako většinu lidí, kteří si vymýšlí jednu blbost za druhou? Proto nick Sobo má i jeden z vývojářů MAFIA hry. Článek tedy neberte úplně vážně, je samozřejmě možné, že jde o výmysly. Níže už jeho další informace.
  AUTOR: JAKUB HERGESELL                                                             

TAGY Mafia (Remake)
    

 
 
Našli jste ve článku překlep v textu nebo jinou chybu? 
Kontaktujte nás kliknutím na obálku nad tímto upozorněním, děkujeme.
MAFIA remake.jpg
14.05.2020 18:22:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one