Unikly screenshoty, trailery, informace, vyjádření Vávry a datum vydání MAFIA (Remake)

Článek  Čtvrtek - 14.5. 2020
Včera vydavatelství 2K Games se studiem Hangar 13 vydaly teaser trailer na Mafia Trilogy a překvapily tím drtivou většinu hráčů. Už dlouho se spekulovalo o Definitive Edicích MAFIA 2 a MAFIA 3, že se kompletně přepracuje i původní první díl, to asi čekalo málokdo - ikdyž jsme i o této možnosti před pár týdny psali!

Teď už je to jisté, Hangar 13 nám už v úterý odhlalí veškeré informace. My, už díky Microsoftu většinu věcí víme, někdo si opět nedal pozor a zveřejnil informace o několik dnů dříve, než bylo v plánu. Tohle Microsoft podělal a 2K Games musí zuřit.

První díl MAFIA letos oslaví už 20 let od vydání, jde o český klenot, na který nedá žádný český hráč dopustit. Možnost zahrát si někdy remaster byl sen každého, kdo si na této gangsterské akci v minulosti ujel.

MAFIA dostane remake. Hra je vytvořena od základu na vylepšeném enginu, s novými animacemi, nasvícením a speciálními efekty. Chybět nebude původní soundtrack!

Na stránkách Microsoft Store se mimo jiné objevil u datum vydání, ten uvádí 28.8. 2020. MAFIA vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Níže uniklé screenshoty z Windows Store.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Chtěli jsme v rychlosti po oznámení hry kontaktovat původního tvůrce hry, Daniela Vavru. Jenže to nebylo třeba, sám mezi tím napsal své vyjádření a vlastně odpověděl na otázku, která nás zajímala. Na svém Twitteru oznámil, že....
"Nepracoval jsem na tom, a moc od toho neočekávám. Nikdo mi nic neřekl, nic o tom nevím. Nikdo mi nic nezaplatil. Věděl jsem jen, že se chystá remake."
Níže uniklý trailer na první díl. Více se dozvíme už v úterý 19.5. 2020 v 18:00 našeho času.
  AUTOR: JAKUB HERGESELL                                                             

TAGY MAFIA Remake
    

 
 
Našli jste ve článku překlep v textu nebo jinou chybu? 
Kontaktujte nás kliknutím na obálku nad tímto upozorněním, děkujeme.
MAFIA remake.jpg
14.05.2020 13:01:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one