Crytek zavírá své studia a propouští zaměstnance

Crytek.png
Před několika dny jsme Vás informovali o údajných finančních problémech Cryteku, které se nyní vlastně potvrdily. Crytek v nejnovější, dnešní tiskové zprávě hlásí, že zavírá zahraniční studia a ve velkém propouští zaměstnance, které údajně několik měsíců nemohl vyplatit.
Achjo, a zase ty samé problémy kolem studia Crytek. Už dříve jsme Vám psali, jak velké finanční problémy mají, to se naštěstí podařilo vyřešit - bohužel jen na chvíli. Další problémy začaly před několika měsíci a to i přesto, že Crytek vydal dvě hry za sebou, obě pro VR. Robinson: The Journey a The Climb. Jejich prodeje ale asi nebyly moc vysoké, finanční problémy neustaly. Zatím jediný výnos peněz má studio z free-to-play akční hry Warface.

Vše dopadlo nejhůře, jak mohlo. Crytek zavírá téměř všechna svoje herní studia a nechává pouze domácí Crytek Frankfurt a ukrajinský Crytek Kyjev. Ty pravděpodobně pracují už roky na free-to-play akční hře #HUNT: Horrors of the Gilded Age. Níže se můžete podívat na dva roky starý gameplay trailer a nové obrázky - jinak se o hře mlčí už roky, snad nebude zrušena.
1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
2.jpg21.12.2016 06:38:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one