Články

Pátek - 2.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Online Switch.png
Vlastně už od samotného začátku víme, že nová hybridní konzole Nintendo Switch dostane svůji online službu, díky které můžeme vklidu hrát multiplayer s ostatními hráči. Nintendo je slibovalo téměř do konce letošního roku zdarma, nyní oficiálně prozradili, že placená nakonec bude až...
Pátek - 2.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ashes of Creation.png
Intrepit Studios před několika týdny oznámilo zajímavou MMORPG free-to-play hru Ashes of Creation, kterou se už 30 dní snaží zafinancovat skrze KickStarter. A tam se ji nevídaně daří, tvůrci vyžadovali 750.000$, no do dnešního dne, kdy kampaň skončila mají na svém..
Pátek - 2.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 17.png
Jestli že máte konzoli Xbox One, máme pro Vás skvělé zprávy, právě od dnešního dne můžete hrát FIFA 17 zcela zdarma po dobu celého víkendu. K dispozici bude prakticky všechno, co hra nabízí od základu a to i včetně The Journey (příběh mladého hráče Huntera), který určitě dohrajete.
Pátek - 2.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Project Argo.png
Čeští herní vývojáři z Bohemia Interactive už dávno představili svůj projekt, Project Argo, který těží z popularity Arma 3 jen na menších bojištích, do kterých se mimochodem dostaneme zdarma. Již dlouho se testuje, tomu by ale brzy měl být konec a Argo nakonec vyjde jako plná hra.
Čtvrtek - 1.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft je jedna ze společností, která každou E3 ukáže pořádnou jízdu a line-up her včetně překvapení, mezi které patřilo například The Divison, Ghost Recon: Wildlands nebo poslední STEEP. Sčím přijde letos? To možná trochu naznačí právě vydaný trailer věnovaný právě E3 2017.
Čtvrtek - 1.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Shadow of War.png
Warner Bros právě oznámili, že z důvodu zkvalitnění hry museli odložit Middle-earth: Shadow of War o přibližně 2 měsíce, hra vyžaduje ještě pár týdenní testování, než ji uvedou jako "GOLD", tedy hotovku. Talion se svým novým příběhem dorazí až v průběhu Října. 
Čtvrtek - 1.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Life is Strange Pre-Quele.png
Square Enix už oficiálně potvrdili vývoj druhého dílu skvělé adventury Life is Strange od Dontnod studia, více ale neprozradili. Teď se na internet dostaly obrázky, které prý pochází právě z pokračování, které by mělo být pre-quelem (údálosti dějící se před prvním dílem). 
Čtvrtek - 1.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
NFS.png
Už zítra, EA a Ghost Games studio oficiálně oznámí letošní závody Need for Speed, které nás podle teaseru vezmou do Las Vegas (nepotvrzeno). Na vše nyní láká včerejší, již odhalené Nissan Skyline s nápisem "představení hry už 2.6. 2017". U nás se celá událost odehraje v 15:00.
Středa - 31.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ubisoft.png
Francouzská společnost Ubisoft právě ukázala své nové logo, je to už po čtvrté v historii Ubisoftu. Ubi jde s dobou a představuje minimalistické a hodně jednoduché logo, které připomíná to staré známé, tady už je ale bez barev a s méně křivkami. Nový je i font.
Středa - 31.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Studio Bluehole právě oznámilo skvělé zprávy, tedy skvělé pro všechny doposud nevlastnící hráče kopie Playerunknown's Battlegrounds, hra totiž bude dočasně zcela zdarma. V článku si povíme detailněji od kdy do kdy a vlastně proč ta brzy. 
Středa - 31.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Crossout.png
Akční vozidlové MMO Crossout od Targem Games právě vstoupilo do otevřené BETA verze, to znamená, že se již všichni můžeme zapojit do hry a plně si užívat prakticky kompletní hru. Crossout bude ve finále free-to-play hrou, takže pokud si nechcete kazit zážitek, počkejte si.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one