Články

Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Life is Strange 2.png
Čerstvě oznámené Life is Strange: Before the Storm se ukazuje ve 20 minutovém gameplayi. Tvůrci přiznali, že nejde o plnohodnotný díl, ale pouze o tří epizodový spin-off, na dvojku si ještě chvíli počkáme. Každopádně i tak budeme mít co hrát, pár hodin nám to rozhodně zabere.
Středa - 14.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
AC Origins.jpg
Při oznámení Assassin's Creed: Origins, které přinesl Microsoft při své Xbox One X konferenci jsme se dozvěděli, že hra nabídne prakticky všechno, co hráči na této sérii milují. Přinese však jednu novinku, tou jsou soubojové arény. Jeden takový delší souboj s finálovým bossem přineslo IGN.
Středa - 14.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pokémon RPG.png
Nintendo při konferenci E3 pozvalo prezidenta The Pokémon Company, který oznámil práce velké a rozsáhlé RPG hře Pokémon. Na té pracuje již zkušené Japonské studio Game Freak, které až do dnes přinášelo Pokémon hry na Nintendo 3DS. Tato hra však míří exkluzivně na Switch.
Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LawBreakers.png
Na E3 se podíval i herní designer a zakladatel této značky Cliff Bleszinski, který ukázal pár gameplay záběrů a rozselal emaily, ve kterých zve do uzavřené beta verze kterou vlastně nabídl i nám a my Vám přineseme jedinečné dojmy. Má hra šanci prorazit v tak velké konkurenci?
Středa - 14.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Xbox One X.png
Microsoft na press konferenci E3 předvedl svou novou konzoli Xbox One X, která vlastně jen potvrdila spekulace o tom, že nejde o novou generaci, nýbrž pouze premiovoku. Vidět jsme mohli také několik her ve 4K a 60FPS, konzole si se vším hravě poradila. Na kolik nás ale vyjde a kdy?
Středa - 14.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vampyr.png
Focus Home Interactive po pouhém traileru ze začátku konference E3 nakonec ukázali i 10 minutové demo. Jde vůbec o první pořádné záběry od oznámení této zajímavé hry. Vampyr nás pošle do temného Londýna v letech 1918, kde vládnou hnusné nemoci. Více v článku.
Úterý - 13.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Bluehole studio právě vydalo nové video, které šokovalo snad všechny hráče, kteří ho viděli. Plánují snad z PUBG, které tak oblíbené udělat zombie survival hru? Vypadá to tak, v nejnovějším videu právě ukázali možný příchod zombie. Co na to říkáte vy?
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Genesis Alpha One.png
Menší vydavatelská společnosti Team17 má na svém seznamu spíše menší béčkové hry, jako třeba The Escapist nebo známou sérii Worms Armageddon. Teď však chystají něco většího, na E3 oznámili hodně zajímavou, vesmírnou akční hru Genesis Alpha One, určitě si přečtěte více.
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Tropico 6.png
Hurá, oblíbená strategie Tropico dostane pokračování, sice si na něj ještě počkáme, ale to nevadí. Bojíme se spíše toho, že na něm pracuje nové studio Limbic namísto Haemimont Games. Co šestka nabídne nového nám tvůrci neprozradili, pravděpodobně to ale nebude nic převratného.
Úterý - 13.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PES 18.png
Na E3 se podívalo také Konami, které s sebou přineslo pokračování fotbalové série Pro Evolution Soccer 2018. Ten se má letos rapidně zlepšit, PC verze by konečně po letech mohla být tou lepší, než konzolová. V traileru uvidíte především hráče Barcelony, s kterou má Konami partnerství.
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Destiny 2.png
Activision neukázal pouze Call of Duty, ale také Destiny 2, které konečně dorazí také na PC, které sice bylo odloženo, my však po konferenci Sony známe datum vydání jak konzol, tak PC. Obě verze vyjdou kousek po sobě. V článku už příběhový trailer a informace o beta verzi.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one