Články

Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Po kraťoučkém traileru na Call of Duty: WW II a několika screenech tu máme konečně pořádné nefalšované gameplay záběry z multiplayeru, který jsme si mohli vyzkoušet přímo v Los Angeles na výstavě E3 2017. Co vůbec první gameplay prozradil? Mrkněte na to, rovnou 13 minut.
Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Last of Us 2.jpg
Sony mělo letos opět asi nejlepší herní konferenci E3 ze všech. Ukázali ohromující záběry z her jako Spider-man, God of War, Days Gone nebo Uncharted: The Lost Legacy a další. Proč se ale neobjevilo The Last of Us 2, to vystělilo Sony následovně. A asi mají pravdu.
Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hunt Showdown.jpg
Hru Crytek oznámil už před pár týdny, na detaily nebo nějaký in-game materiál jsme si však museli počkat. A dočkali jsme se, na E3 2017 se objevil live stream, záznam připravujeme. Prozatím tu máme pár screenshotů a již víme, co Hunt: Showdown vlastně bude.
Čtvrtek - 15.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
A take 2.jpg
Focus Home stále pokračuje, po už oznámených hrách jako Vampyr nebo Insurgency tu máme novou značku studia Asobo. A Playugue Tale: Innocence nás vezme do krutého středověku v letech 1349, kde se objevil mor. Hra je stále v ranné fázy vývoje, její vydání tak nelze ani odhadovat.
Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Metal Gear Survive.jpg
Konami už v sprnu na Gamescomu 2016 oznámilo pokračování série Metal Gear s podtitulem Survive, od té doby však o hře nemluvilim čekali jsme tak dlouhý rok na pouhé tyto, jednoduše řečeno, slabé screeny? To se Konami moc nepředvedlo. Že by chyběl Kojima?
Čtvrtek - 15.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Call of Cthulhu.png
Konečně se dostalo také na Focus Home Interactive, které hned po RPG hře Vampyr či akčním Insurgency: Sandstorm ukázalo také stále tajemnou hororovku Call of Cthulhu, která je naplánována ještě na letošní rok 2017. Mrkněte na nový E3 trailer.
Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Insurgency Sandstorm.jpg
Insurgency: Sandstorm studio Focus Home představilo už v únoru letošního roku, že by ke hře ale něco více řekli či ukázali gameplay záběry, to ne. A podobně jsme na tom i nyní. Vývojáři z NewWorld Interactive sice ukázali nový trailer, nás však zajímají gameplay záběry. 
Středa - 14.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza Motorsport 7.jpg
HW požadavky pro závodní hru Forza Motorsport 7 od Microsoftu. Hra vychází v 3.10. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Metro Exodus.png
Jedno z největších překvapení letošní E3 2017 bylo rozhodně oznámení nového dílu Metro od tvůrců studia A4 Games. Ty nejen že hru oznámili, ukázali také trailer a několik screenshotů. Lehce nám nový díl Exodus popsali a řekli, co nás vlastně čeká. Mluvili také o exkluzivním obsahu.
Středa - 14.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Activision se na E3 ukázal s multiplayerovým trailerem na Call of Duty: WW II, a aby toho nebylo málo, ukázal ještě pár multiplayerových screenshotů + naplánoval beta verzi, do které se dostanou pouze konzolisté, kteří si hru předobjednají. Přesně spuštění v článku.
Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Railway Empire.png
Budovatelská strategie zaměřená na dávné železnice se po dlouhé době od svého oznámení ukázala v gameplay traileru na E3, kde jej ukázalo Kalypso Media. Jde sice pouze o pár minutový trailer, něco málo nám však naznačí. Tvůrci prozradili přibližný datum vydání, letos to ale nebude.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one