TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři

Články

Pátek - 26.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
DAYZ.jpg
Beta verze české survival hry DAYZ je asi stále v nedohlednu, i tak tvůrci neustále připravují nové věci. Například update 0.62 si nepochvalují pouze vývojáři, ale také hráči v recenzích na Steamu. My si teď ukážeme, co nejnovější aktualizace vlastně přinesla a jak vypadá.
Čtvrtek - 18.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Overwatch.png
Blizzard za pár dnů oznámí svůj první rok s Overwatch, které nasbíralo desítky miliónů aktivních hráčů. A jako poděkování nám hráčům Blizzard vydá GOTY edici (Game of the Year), která dostane spousty bonusů. A jako nalákání dalších hráčů spustít free weekend až do pondělí.
Čtvrtek - 25.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
AC 2017.jpg
Na fanouškovském YouTube kanále Assassin's Creed Universe se před pár dny objevilo video, které vypadá tak profesionálně, že působí jak kdyby jej vydal samotný Ubisoft. Video připomíná významné události celé série Assassin's Creed. Nakonci už oficiální logo letošního dílu.
Čtvrtek - 25.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rising Storm.png
Super nabídku dnes nabízí zahraniční obchod Humble Bundle, můžete tam najít zcela zdarma první díl Rising Storm z roku 2013, to však není všechno, pokud si hru stihnete přidat do své Steam knihovny do dvou dnů, zůstane Vám už napořád a to včetně DLC bonusů. 
Čtvrtek - 25.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
NBA LIVE 18.png
V Eletronic Arts asi nebudou moc nadšení, na internet se totiž zveřejně dostaly první screeny, ale i video gameplay záběry z NBA Live 18, který ještě nebyl ani oznámený. Vy se tedy v předstihu můžete podívat na čerstvého konkurenta pro NBA 2K18.
Čtvrtek - 25.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
PES 17.png
Téměř rok starý PES 17 vyšel konečně i na mobilní zařízení Android a iOS. Nechybí žádná licence včetně Champions League. Že se blíží PES na mobily jsme věděli už déle, například Ozil, záložník Arsenalu o tom psal na svém Facebooku už před pár týdny. 
Čtvrtek - 24.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Dead Alliance.png
V lednu minulého roku byla oznámena "béčková" zombie hra Moving Hazard, která však nikdy nevyjde, důvodem je přechod studia pod někoho jiného. A právě Moving Hazard se přejmenovalo na Dead Alliance a tady je jeho "znovu oznámení", už ale pod někým jiným. 
Čtvrtek - 25.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Fallout 4.png
Vůbec po prvé se Bethesda rozhodla nabídnou téměř dva roky starý Fallout 4 zdarma na víkend. A tentokrát to platí ne jen pro PC, ale také na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Trial začne už zítra během dne a potrvá až do pondělí. Nebude chybět ani nějaká ta větší sleva.
Středa - 24.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Ubisoft dnes zveřejnil nový art pro Far Cry 5, který oficiálně představí už za dva dny (26.5. 2017). Jak už bývá zvykem, tyto první cover arty prozradí maximum možné, co vše ve hře uvidíme a co naopak ne? Rozebrali jsme detailně obrázek a vy se můžete mrknout.
Středa - 24.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Keynote.png
Digital Extremes studio (tvůrci například Warframe nebo Unreal Tournament) právě oznámilo svou novou akční FPS hru Keystone. Podrobnosti si ale zatím nechávají utajené, ukázali prozatím jeden jediný obrázek, který nasvědčuje tomu, že půjde o další blíznivou střílečku. Přihlaste se do alphy.
Středa - 24.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Get Even.jpg
Hororová akce Get Even měla vyjít už za pár dní, přesněji 26.5. 2017, byla však odložena na červen, jako hlavní důvod odkladu uvedlo studio The Farm 51 teroristický útok Isámského Státu v Manchesteru při koncertu Americké zpěvačky A. Grande, kde zemřelo 22 lidí. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one