Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Články

Úterý - 3.11. 2015      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Warcraft Film.png
V neděli minulý týden uniklo několik nových obrázků z filmu Warcraft, dnes tu máme jeden oficiální s informací, že se již brzy dočkáme konečně traileru. Ten vydavatelství plánuje už na tento týden. Pravděpodobně uvidíme všechny uniklé obrázky právě z onoho traileru.
Úterý - 3.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Fallout 4.png
Před několika dny jsme Vám ukazovali uniklé screenshoty z finální PlayStation 4 verze, na které jste zrovna dobré připomínky neměli, vadila Vám především grafická stránka hry. Teď tu ale máme první PC záběry a rovnou na ULTRA nastavení. V článku jich najdete hned 13.
Pondělí - 2.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Call of Duty Black Ops 3.png
Pamatujete ještě na začátek série Call of Duty, když se ještě dali módovat některé díly? Například Call of Duty 2, Modern Warfare nebo Modern Warfare 2. Pak už to bohužel padlo, tedy až do teď, PC verze totiž dostane oficiální podporu moddingu. Vlastní mapy a módy se blíží!
Pondělí - 2.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
08 46.png
Pamatujete si na teroristický útok v USA na dvojčata z roku 2001? Asi by jste nechtěli být v kůži lidí, kteří byli zrovna uvnitř. Jeden takový "zážitek" asi ale můžete vyzkoušet na "vlastní kůži". Několik francouzských studentů udělalo simulátor pro VR, hra je i zdarma ke stažení.
Neděle - 1.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Town of Light.png
Poslední měsíce se s horory asi roztrhl pytel, máme tady další do série. S překvapením se podíváme do psychiatrické léčebny a to vše z pohledu první osoby. Přeci jen ale má jít o něco, co tu ještě nebylo, ačkoliv jde o stejnou herní kategorii. Podívejte na první trailer.
Neděle - 1.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Warcraft Film.png
Očekávaný film Warcarft prozrazuje, ačkoliv nerad a nechtíc, nové obrázky, pravděpodobně z traileru, který se podle anonymního zdroje blíží. Samotný film dorazí už v polovině roku 2016, je tedy na čase, aby vydavatelství konečně něco ukázalo. Tady jsou 3 obrázky.
Neděle - 1.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pátek 13..png
Nový rok, 2016 se pomalu blíží a sním i několik hodně zajímavých hororových her. Ty vyvíjejí jako vždy většinou spíše nezávislé studia. V dnešním článku se podíváme na 5 nejlépe vypadajících a pro nás tak nejvíce očekávaných hororovek 2016.
Sobota - 31.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Tribes Ascend.png
Studio Hi-rez slaví 25 let a všechny svoje hry, které vytvořili jsou oficiálně zdarma ke stažení z oficiálních stránek. Některé z nich jste klidně mohli hrát ještě nedávno, například takový Tribes Ascend je z roku 2012 a dnes je již free-to-play. Každopádně jsou tam hry i z roku 1994.
Sobota - 31.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Jak už nějakou dobu víme, Fallout 4 je dávno hotov pro všechny připravované verze, tedy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Bethesda již nechala nalisovat statisíce první kopií, které už se asi dostaly do rukou, komu neměli. Podívejte na několik screenů z PlayStation 4 konzole.
Pátek - 30.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Alienation.png
Nic Vám tahle top-down střílečka neříká? Není divu, zrovna mockrát se o ní nepsalo/nemluvilo. Každopádně Sony dnes ukázalo nový gameplay trailer a vypadá suprově, je zkrátka bláznivý, rychlý a plný výbuchů. Bohužel je však exkluzivní pro PlayStation 4 konzoli.
Pátek - 30.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Eletronic Arts uvedlo, že očekává prodat více jak 13 miliónů kopií, přičemž ještě před několika týdny uváděli, že si myslí něco kolem 9 miliónů. Ovlivnila snad beta rozhodující čísla? Jen samotnou beta verzi si totiž vyzkoušelo více jak 9,5 miliónů lidí.
Pátek - 30.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mirrors Edge Catalyst.jpg
Špatná nebo možná dobrá zpráva?, přišla právě z DICE, tvůrci hry tvrdí, že si s hrou, pro dokonalý zážitek, který slíbili, musí s hrou ještě hodně pohrát. Jasně a zkráceně řečeno, tvůrci prostě nestíhají. Kurýrka tak s Mirror's Edge: Catalyst dostala nový datum vydání.
Čtvrtek - 29.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTA ONLINE.png
Jak už Rockstar Games dobře známe, dalo se čekat, že Halloween se neobejde bez nějakých srandiček do online verze Grand Theft Auto: V. Podívejte na tyhle novinky, které jsou již nyní ve všech verzích hry. Masky, auta, baterka a nový režim.
Čtvrtek - 29.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Batman Arkham Knight.png
Určitě víte, o čem je řeč. Batman: Arkham Knight byl před 3 - 4 měsíci stažen z prodeje z důvodu velkých problémů s PC verzí. Teď, kdy Warner Bros hlásilo, že je vše opravené a připravené - tak se ukazuje, že není. Přišla další kritická chyba, kterou by jste asi nečekali.
Čtvrtek - 29.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
Musíme potvrdit, že launch, tedy startovní trailer pro závody Need for Speed se opravdu povedl. Jak záběrově, tak audiovizuálně. Trailer doprovází písnička Gangsta's Paradise od Coolia a L.V. Need for Speed dorazí už za pár týdnu pro konzole nové generace.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one