TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Články

Úterý - 18.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Sláva Playerunknown's Battlegrounds stále neutichá, ba naopak, stále roste a jasně viditelné je to především díky statistikám na Steamu, které dnes a denně prozradí zajímavé staty nejhranějších her. Ty tentorkát prozradily, že PUBG překonalo Grand Theft Auto V v počtu aktuálně hrajících hráčů.
Úterý - 18.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA SPARTA.jpg
Dnes se na internetu objevila hodně překvapivá a oficiální informace, fotbalový klub AC Sparta Praha se po dlouhých letech vrátí do série FIFA, konkrétně už do letošního ročníku FIFA 18. Oznámila to před malou chvílí oficiální stránka klubu. Tahle super zpráva doprovodila i trailer.
Pondělí - 17.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
ATARIBOX.jpg
Pamatujete ještě na článek, kde jsme Vás informovali o konzoli ATARIBOX od ATARI? Tak právě dnes můžeme vidět, jak vlastně taková konzole bude vypadat. Zachrání tahle konzole finanční problémy této společnosti nebo půjde o další kolabs? A co vlastně o konzoli víme?
Neděle - 16.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Spider Man.png
Spider-man byl jednoznačně jedním z nejočekávanějších titulů Sony pro letošní, maximálně příští rok. Oznámen však byl už na minulé E3 2016, po té jsme o něm dlouhý rok, až do E3 2017 neslyšeli a neviděli. Teď když se podíváme na oba trailery, můžeme posoudit, zda-li byl downgrade.
Neděle - 16.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hellblade.jpg
HW požadavky pro akční hru Hellblade: Senua's Sacrifice od Ninja Theory. Hra vychází v 8.8. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Neděle - 16.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Většina skvělých her, které nabízejí možnost pohledu jak TPS (pohled třetí osoby, tak FPS pohled (z první osoby) jsou trošku znevýhodněny pohledem, kam by v realu člověk nikdo neviděl, tedy za roh nebo přes menší zíďky. A tak hráči, kteří preferují více simulator, teď budou nadšeni, only FPS servery se....
Neděle - 15.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
zombies.jpg
Jediné, co jsme z očekávaného Call of Duty: WW II ještě neviděli je zombie mód, ten chce Activision pravděpodobně ukázat až později. Dříve, než to však bude oficiálně, už nyní můžete vidět pár záběrů z nedodělaného zombie traileru. První pohled vypadá rozhodně zajímavě.
Pátek - 14.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Čtvrtý díl Mass Effectu nesplnil prodejní očekávaní, Denuvo bylo prolomeno po pár dnech, zkrátka tohle EA bohužel nevyšlo. V posledních týdnech však vyšlo spousty opravých aktualizací, které hře rapidně mohly, a to hlavně animacím, které vypadaly dost tragicky. Teď si můžete vyzkoušet trial.
Čtvrtek - 13.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlerite.jpg
O MOBA indie hříčce Battlerite jste pravděpodobně ještě neslyšeli, a není divu, hra neměla prakticky žádný marketing a tak o sobě dává vědět až nyní, kdy je zdarma na víkend skrze obchod Steam. Hru můžete testovat už nyní a to až do pondělí 19:00. Více informací v článku.
Čtvrtek - 13.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
SMITE cards.png
Karetní hry po vydání úspěšné free-to-play Hearthstone od Blizzardu se snaží zaujmout stále častěji, po Gwentu a dalších se o úspěch pokusí další, tentorkát adaptace MOBA hry SMITE, konkrétně Hand of the Gods: Smite Tactis, kerá právě otevřela BETA verzi.
Čtvrtek - 13.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ARK Survival Evolved.jpg
ARK: Survival Evolved se po dlouhých měsících pomalu blíží finálnímu vydání. Zatím co v předběžném přístupu vyšla hráče na přibližně 30€, plná verze vyjde na obrovských 60€. To nakrklo tvůrce DAYZ, Deana Halla, který na tuto skutečnost reagoval prostřednictvím Twitteru a dost ostře.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one