Články

Pondělí - 26.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Park.png
HW požadavky pro adventuru The Park.  Hra vychází 27.10. 2015 pro PC  a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pondělí - 26.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Batman Arkham Knight.png
Batman: Arkham Knight byl z důvodu velmi špatné optimalizace a velkých herních chyb stažen z obchodů, především ze Steamu, kterému se nelíbilo chování vývojářů, že prý jak mohli vydat tak šílenou hru. Každopádně Batman se vrací, Warner Bros hlásí návrat PC opravené verze.
Pondělí - 26.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Moto Racer 4.png
Pamatujete ještě na staré arkádové motokrosové závody Moro Racer 3, které vyšly před dlouhými 7 roky? Pokud ne, nevadí, před pár měsíci bylo oznámené pokračování a dnes můžeme vidět vůbec první obrázky ze hry. Co na ně říkáte?
Sobota - 24.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HALO 5.png
Velký halo je teď kolem exkluzivní hry Halo 5, která vychází už za pár dní na Xbox One, jak už dobře víme, spousty "exkluzivních" her pro Xbox One vyšlo později také pro PC. To ovšem nic neznamenalo až do včerejška, kdy šéf značky Halo řekl, že by rád viděl pětku i na PC, vše je ale jinak. 
Sobota - 24.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout Logo.png
Máte rádi pivo nebo jste velcí fanoušci herní série Fallout? Potom nepřehlédněte tuto limitovano edici. Tvůrci hry se spoluprací jedním pivovarem udělali várku piv Fallout, vypadá to, že marketingová kampaň začala opravdu naplno. Víme cenu i kde pivo koupit.
Pátek - 23.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Poslední dny se opět začíná mluvit o očekávaném The Division od Ubisoftu. Posledně se řešil downgrade grafické stránky, dnešní videa nahraná z Xbox One ale dokazují, že šlo pouze o nějaké testy, grafika je perfektní. V tomto článku se ale mrkneme na to, jak se přihlásit do bety.
Pátek - 23.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Planet Coaster.png
Tak to vypadá, že série a hlavně, připravovaný díl RollerCoaster Tycoon World má prvního, docela solidního konkurenta. Jmenuje se Planet Coaster, pracuje na něm studio Frontier, my se dnes můžeme podívat na první informace, trailer a na něco o vývoji hry.
Pátek - 23.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Dnes se na internet dostalo video, které ukazuje změny počasí v připravovaném The Division od Ubisoftu. Vše bylo pořízené přes Xbox One verzi a ikdyž video nemá zrovna extra kvalitu, vypadá fantasticky. Dokonce i hudbu, která doprovází kroky dělá hru ještě lepší.
Čtvrtek - 22.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Destiny.png
Tvůrci nejrůznějších her často prozradí skvělé informace dřív, než by měli, někdy se stane, že se prořeknout, někdy zkrátka unikne, co dlouho tajíte. V tomto případě jde o anonymní zprávu, která prý pochází skutečně od jednoho z tvůrců Destiny, dle něj se dočkáme oznámení dvojiky.
Čtvrtek - 22.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
YouTube Red.png
Už jste slyšeli o novince, kterou Google plánuje se svým video portálem YouTube? Pokud ne, rádi Vám to zopakujem, konečně se k nám totiž dostaly detaily, které nám o něco více přiblíží placenou verzi, která se jmenuje YouTube Red. Výhody a nevýhody v článku.
Čtvrtek - 22.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
dead island 2.jpg
Problémy kolem Dead Island 2 jsou známé už několik měsíců, možná už to bude i rok, však o hře nebylo skoro rok nic slyšet. Naposled pouze to, že se odkládá na rok 2016+. Budoucnost hry je však nyní nejasná, podle oficiálních informací, se na hře přestalo pracovat, co bude dál?
Čtvrtek - 22.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Assassins Creed Syndicate.png
Assassin's Creed: Syndicate si již zahraniční redaktoři mohli zahrát a udělat tak veřejnou recenzi a její hodnocení. Jak si vedl zatím poslední díl Assassin's Creed: Syndicate od Ubisoftu? První recenze dopadly mnohem lépe, než v minulém roce AC: Unity. Podívejte na první z nich.
Čtvrtek - 22.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
BO3.png
Před několika dny byl zveřejněn seznam achievementů, ovšem ne u každého je hned jasné, co podle obrázku znázorňuje. Jeden z nich byl ale Realistic, do dnes se nevědělo o co jde, až nyní se konečně ví, jak o tenhle achievement bojovat, a je to velmi zajímavé.
Středa - 21.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Assassins Creed Syndicate.png
Velkou otázkou, v případě otevřených her je také velikost mapy. Ubisoft opět nemá problém na takovou zprávu neodpovědět a vše vesele prozrazují. Máme pro Vás také fotografie přímo ze hry, které zaznamenávají takřka celou herní mapu Londýna.
Středa - 21.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
One Life.png
Určitě už existuje hra, kde se připojíte, hrajete, zemřete a skončíte. Jenže určitě neexistuje hra, kterou koupíte za 10€, připojíte se do hry, zemřete a už si nikdy nezahrajete, hra Vás prostě permanentně zabanuje a čau, skončili jste - asi si koupit novou, info a gameplay v článku.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one