Články

MARVEL.jpg
Sobota - 5.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Studio Second Dinner asi neznáte a není divu, je totiž uplně nové a právě oznámilo práce na svojí první hře. A možná se budete divit, ale první spolupráce bude rovnou se společností MARVEL.
Valve.jpg
Pátek - 4.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Valve, herní společnost, která od svého založení vydala jen velmi málo her, přesto naprosto legendárních. Teď je ale pěkných pár let ticho po pěšině, když nepočítáme karetní Artifact, to by se však mohlo změnit.
Project CARS 3.jpg
Pátek - 4.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Možná to někteří z Vás nevědí, ale Slighty Mad Studios stojící za sérií Project CARS kdysi vytvořilo oblíbený "simulator" Need for Speed: Shift pro EA. A právě třetí díl Project CARS by měl být jejich nástupcem.
Skell Technology.jpg
Pátek - 4.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Vydavatelství Ubisoft zveřejnilo video, ve kterém představují společnost Skell Technology, podle všímavých hráčů však nemusí jít nutně o představení, ale vábení na nový Splinter Cell nebo Watch Dogs.
Ghost Theory.jpg
Pátek - 4.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Nadějný survival horor českých tvůrců ze studia Dreadlock měl vyjít už v prosinci 2018, nestalo se tak, proč? Může za to chamtivost vývojářů nebo špatný přístup Cryteku, díky kterému se vývoj ukončil?
Bethesda.jpg
Čtvrtek - 3.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že bychom se brzy dočkali oznámení další hry Bethesdy? Vypadá to tak, podle stránek USP si společnosti Bethesda/ZeniMax Media nechaly zaregistrovat značku Deathloop. O co by mohlo jít?
COD 2019.jpg
Čtvrtek - 3.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že se i v roce 2019 dočkáme nového Call of Duty je pravděpodobně jisté. Důkazem toho může být i teasovaný GIF manažerky studia Infinity Ward. Mluví se o pokračování Ghost nebo Modern Warfare.
SOMA.jpg
Sobota - 29.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Zahraniční obchod po delší době naděluje, tentokrát se dostalo na hororové SOMA a rovnou pro PC i PlayStation 4. A pozor, pokud si hru přidáte do knihovny, zůstane Vám už napořád, tak šup, na nic nečekejte.
Splinter Cell.jpg
Čtvrtek - 27.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Už od polovinu roku 2017 se mluví o blížícím se oznámení nového dílu stealth akce Splinter Cell, Ubisoft se k tomu však stále nemá. Nyní nám bývalá vývojářka Ubisoftu prozradila, že ve vývoji je již od roku 2013.
RTX 2060.jpg
Čtvrtek - 27.12. 2018          Autor: Jakub Hergesell

Ještě nedavno bylo záhadou, zda-li i slabší karty nové generace budou podporovat ray tracing, podle všeho to nyní vypadá, že opravdu budou. Například RTX 2060 vyjde hned v 6 různých verzích.
PlayStation Plus.jpg
Čtvrtek - 27.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Sony PlayStation právě zveřejnilo, jakých her zdarma se dočkají předplatitelé služby PlayStation Plus. Seznam her tentokrát asi nepotěší každého, jde o menší tituly + parádní STEEP z roku 2016.
Metro 2033.jpg
Středa - 26.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Knižní předlohy METRO spisovatele D. Gluchovskije i herní adaptace studia 4A Games jsou naprosto perfektními díly. Připravovaného celovečerního filmu se ale bohužel nedočkáme, tvůrci sepsali proč.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one