Články

NVIDIA.jpg
Úterý - 12.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Mysleli jste si, že společnost NVIDIA letos představila už všechny nové modely grafických karet? Nene, chystá se ještě jedna novinka. Každým dnem by mělo dojít k oznámení karty GTX 1660. Více ve článku.
Apex Legends.jpg
Úterý - 12.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Popularita nedavno vydaného Apex Legends se neustále zvyšuje. EA se právě pochlubilo, že hru vyzkoušelo už více než 25 miliónů hráčů na všech platformách. EA se díky Apex zvedají akcie.
Parasite Eve.jpg
Pondělí - 11.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Na Parasite Eve většina z Vás už asi zapomněla, první díl totiž vyšel už v roce 1998 na PlayStation 1. Teď to vypadá, že Square Enix plánuje nový díl, remaster či remake, zaregistrovalo si po petech ochrannou známku.
2K Games.jpg
Pondělí - 11.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Společnost 2K právě oznámila, že v Silicon Valley otevřeli nové 2K studio, kterému bude šéfovat tvůrce hororové série Dead Space. Na jaké hře pracují nebo jaké jsou první plány?
The Division 2.jpg
Pondělí - 11.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Stejně jako v případě The Division z roku 2016 se i letos dočkáme mimo uzavřené BETA verze i té otevřené pro všechny hráče na všech platformách. Prořekeclo se to ve včerejším live streamu.
Adhoc Games.jpg
Neděle - 10.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

TellTale Games, které má svou úspěšnou éru za sebou a přineslo spousty skvělých adventur, se rozhodlo, že si založí nové studio, jmenuje se Adhoc Games. Jaké hry plánují? Budou pokračovat v adventurách?
Sekiro Shadows Die Twice.jpg
Neděle - 10.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky akční RPG akce Sekiro: Shadow Die Twice právě zveřejnilo studio From Software. Vychází 22.3. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
Disney.jpg
Neděle - 10.2. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Po informaci ohledně zrušení další Star Wars hry se fanoušci hvězdných válek rozčilují "Jak mohlo dát Disney licenci na hry zrovna EA", vidíme snad v každé diskuzy, jenže, Disney si práce EA pochvaluje.
Activision.jpg
Neděle - 10.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Situace ve společnosti Activision Blizzard se nelepší. Už minulý rok se často mluvilo o propouštění, k tomu všemu přišly o Bungie (tvůrce Destiny). Následující týden se se studiem rozloučí další lidé.
Spider-man.png
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Neuvěřitelné, další z herních studií, které je tu s námi už dlouhých více než 25 let. Tím je studio Insomniac Games, které jako svůj poslední titul vytvořilo parádního Spidermana na PS4. Jaké mají další značky?
Steam Awards.jpg
Sobota - 9.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

TV stránka Steamu včera předávala ceny nejlepší her roku 2018, o hlasy se postarali sami uživatelé během zimních výprodeje obchodu. Jaké jsou výsledky jednotlivých kategorií? Ve článku.
Anthem.jpg
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Sci-fi akce Anthem od BioWare je skoro venku, zatím co předplatitelé služby EA/Origin Access si zahrají už 15.2., běžní hráči až 22.2. 2019. Ve článku startovní gameplay trailer.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one