Články

Bethesda new game 2019.jpg
Neděle - 24.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Bethesda nezažívá v posledních měsících zrovna dobré dny. Vše bez pochyb způsobilo hodně kontroverzní vydání Fallout 76. Napraví si reputaci svým dalším titulem? Podle Amazonu se blíží oznámení nové hry.
The Occupation.jpg
Neděle - 24.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Malý vývojářský tým White Paper Games před pár dny oznámil a představil svoji stealth hru, k dispozici byl pouze kratší teaser, teď už tu máme rovnou deseti minutové gameplay záběry.
New game.jpg
Neděle - 24.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Bývalý šéf EA Patrick Söderlund, který se podepsal pod hry jako Star Wars nebo Battlefield, kde pracoval pro DICE založil vlastní studio a ukázal ranné koncepty ze své první sci-fi hry. 
Overkills The Walking Dead.jpg
Čtvrtek - 21.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Dnes brzy ráno nás Sony PlayStation informovalo, že konzolová verze Overkill's The Walking Dead, která je už nějaký ten měsíc dostupná na PC, zrušena. Naštěstí tomu tak ale není. Starbreeze hru pouze odložilo.
Overkills The Walking Dead.jpg
Čtvrtek - 21.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Konzolisté, hned po ránu Vás bohužel nepotěšíme. Pokud jste netrpělivě čekali na vydání kooperační survival akce Overkill's The Walking Dead, tak vás zklamem. Vydavatelství vývoj oficiálně zrušilo.
Apple IIe.jpg
Středa - 20.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Neuvěřitelný příběh se před pár dny stal v New Yorku. Mladý muž na půdě svých rodičů objevil unikát, neporušený, pouze zaprášený počítač Apple IIe. Když ho zapnul, nedokázal uvěřit, počítač fungoval a dokonce....
Anthem.jpg
Středa - 20.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Těšili jste se na Anthem od původních tvůrců Mass Effectu? Potom byste asi neměli mít tak velké očekávání. První velké zahraniční servery zveřejnily své recenze a ty nehovoří o hře úplně nejlépe.
PlayStation.jpg
Středa - 20.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Už jste si zvykli na spousty parádních, singleplayerových exkluzivit, které každý rok vycházely na PlayStation 4? Potom pro Vás nemáme moc dobré zprávy. Sony/PlayStation plánuje velké změny.
Rainbow Six Siege.jpg
Úterý - 19.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Battle-royale se za poslední 2 roky stal jedním z neoblíbenějším a nejhranějším žánrem, svou popularitu si neustále drží a hráči se obracejí na Ubisoft, ať režim přidají o do Rainbow Six. Co na to Ubisoft?
Apex Legends.jpg
Úterý - 19.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že o Apex Construct slyšíte poprvé? Není divu, nejste jediní, každopádně se hře díky nedavno vydané hře Apex Legends od EA zvedla prodejnost o obrovských 4000%, pochalují si tvůrci na Redditu.
Scalebound.jpg
Úterý - 19.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete na skvěle vypadající RPG hru Scalebound od PlatinumGames, která se připravovala exkluzivně na Xbox One? Byla zrušena, teď to však vypadá, že se ji nakonec dočkáme, má to ale jeden háček.
The Occupation.jpg
Úterý - 19.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Malé indie studio White Paper Games právě oznámilo stealth hru pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pojďme si o ni říct základní informace, máme trailer i datum vydání. Dlouho čekat nebudeme.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one