Loading

Články

18.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

jason.png
Hra o které je řeč se jmenovala Jason Bourne (The game). Pracoval na ni tým, který měl na starosti vývoj Prototype 2, který má také otevený svět. Hra měla vyjít již v roce 2008 a až nyní můžeme vidět první záběry ze hry.
18.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

outlast.png
Dnešnímu dni byl oznámen nový horor od nezavislého studia jménem Red Barrels. Ačkoli jde o nezávislé studio, můžeme očekávat možná až AAA hororovou FPS hru. Jací vývojáři se na hře podílejí čtěte v článku + máme gameplay.
16.10. 2012     Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

dayz.png
Jak již delší dobu víme, DayZ vyjde jako samostatná hra. Mod který běží pro Armu II půjde dále pro testování do plné hry. Screeny které uvidíte prý nejsou finální, focené je to na nastavení grafiky "Medium".
14.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

dis.png

A je tady to, na co jsme dlouho čekali. Ačkoli Dishonored vyšlo už před 5 dny, čeština se trochu spozdila s českým vydáním hry. Nyní tu máme češtinu + crack, čtěte návod na funkčnost CZE.
13.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
sf.png

Source Filmy Maker, ve zkratce SFM je od Valve jako užasný dáreček všem, kterým se líbí například postavičky Team Fortress 2 a rádi tvoří animace. Podívejte se na TOP 5 těchto animací.
13.10. 2012     Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »
insane.png
InSane je horor, který měl režisér Del Toro krásně naplánovaný. Bohužel výrobce THQ, který doposud nemá nějak extra AAA her hru odstranila ze svých plánů - nemají peníze. Del Toro chce Valve.
13.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
lol.png
Nejnovější grafy ukazují, že League of Legends je nejhranější multiplayer online hra na světě. Jako druhá hra Call of Duty: Modern Warfare 3. Přesný stav grafu uvidíte v článku.
12.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
w8.png
Jelikož všichni zde jsme hráči oblíbených her a předpokládám, že už jsme všichni vyzkoušeli hru pro 18 let a více, tak pro nás bude Windows 8 store zklamání, proč, čtěte více.
12.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
eter.png
Před nějakou dobou nám společnost Obsidian oznámila, že vydají titul v RPG světě. Ovšem neměli dost financí a tak se nedělo, zda vůbec něco začne. Peníze jsou a první screen také!
12.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
¨gtav.png
Konec čekání na Grand Theft Auto V. Podle herního magazínu GI se vše dozvíme už v listopadu, kde pro nás prý Rockstar plánuje odhalení informací včetně data vydání.
9.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
dayz.png
Přišly nové informace ohledně plné a jednotné hry DayZ Game. DayZ nyní jako mód pro českou Armu II vyjde ještě letos jako samostatná hra. V tuto chvíli již víme jaký měsíc.
8.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
mafia.png
Když se řekne Mafia, všichni dobře víme oč jde. Před nějakou dobou vyšel také druhý díl, který bohužel nedopadl nejlépe. Grafiky výborný, ovšem děj krátký a už ne tak mafiánský.
7.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
miasmata.png
Miasmata, určitě jste o této hře nikdo nikdy neslyšel. Není divu, je zcela nová a vidět ji můžete pouze zatím jen v Steam GreeLightu. Dnes si o hře povíme více, máme videa a screeny.
6.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
rambo head.png
Před pár týdny jsme Vás informovali, že se plánuje nová hra pro rok 2013. Jmenovat se bude podle filmového hrdiny RAMBA. Dnes vyšly první IN-GAME screeny. Podívejte se.
5.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dead light.jpg
Jak to poslední dobou bejvá - hra vydaná na Xbox se stala úspěšnou a tak proč titul nevydat i pro PC? Pár případu jsme tu měli, teď přichází další - arkáda Deadlight.
4.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
surv.png
Free to play hra, která nahrazuje STALKERA ukazuje své lokality. Screenshoty nevypadají vůbec špatně, snad takový pocit bude i z prvního gameplaye, Vaše názory na obrázky ?
3.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
doom 4.png
Tento měsíc vychází Doom 3: BFG Edition, ale už teď se ví, že vyjde Doom 4. Trochu tomu pomohl i Steam klient, který odhalila databáze. Máme první obrázky ze hry.
2.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dishoniored (1).png
Vždy, když se očekává velký titul, fanoušci doslova spamují výrobce a různé pracovníky tím, že vyzvídají a chtějí vědět různé informace o hře. Jedna taková se podařila zjistit včera.
1.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
mw2012.png
HW požadavky pro Need for Speed: Most Wanted 2012. Jsou officiálně sdíleny od výrobce EA Games. Už ze začátku Vám prozadíme, že - požadavky jsou průměrné.
30.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
Black Ops 2 record.png
Tak na internetu se objevily HW požadavky i pro zatím poslední díl ze serie Call of Duty Black Ops 2. Opět Vám hned za začátku prozradíme - Jsou na rok 2012 průměrné.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one