Články

Kholat.jpg
Sobota - 2.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Pozor, pozor, možná se právě naskytla jedinečná šance, jak získat originální kopii survival hororu Kholat zcela zdarma. Horor z roku 2015 se inspiroval skutečnou událostí, kdy tragicky zemřela skupina lidí v horách.
Crackdown 3.jpg
Sobota - 2.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Skoro do nekonečna odkládaná exkluzivní akce Crackdown 3 vypadá, že konečně opravdu vyjde. Microsoft umožnil serveru IGN natočil několika minutové gameplay záběry jak ze singlu, tak multiplayeru.
The Division 2.jpg
Sobota - 2.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Tentokrát se v The Division 2 podíváme na kooperaci přímo v akci a to rovnou ve dvaceti minutách. Podíváme se na misi Space Administration HQ, která je nyní dostupná v uzavřené beta verzi.
Those Who Remain.jpg
Pátek - 1.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Skoro na den, přesně před rokem nám studio Camel 101 oznámilo psychologický thriller Those Who Remain. Podívejte na nově sestřihané záběry v novém minutu a půl dlouhém traileru.
PlayStation.jpg
Pátek - 1.2. 2019            Autor. Jakub Hergesell

Teprve 19letý Francouz si pořídil konzoli PlayStation 4 za pouhých přibližně 200 Kč. Šlo samozřejmě o podvod, na který se ale nepřišlo. A tak si řekl, zkusím to podruhé, tentokrát má ale průser a podmínku.
Assassins Creed Chronicles China.jpg
Pátek - 1.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Možná už zapomenutý 2D Assassin's Creed Chronicles: China je dostupná zcela zdarma. Stačí Vám k tomu registrace na stránkách Ubisoftu (Uplay). Více informací ve článku.
World War Z.jpg
Pátek - 1.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Hordy zombie, to je jedna z priorit hry World War Z, na kterou tvůrci sází. A když se řekne hordy, jsou to doslova HORDY zombíků. Podívejte na nový trailer věnovaný právě těmto bláznům.
PlayStation 5.png
Pátek - 1.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Rok 2019 by měl být tím zahajujícím ohledně oficiálních i neoficiálních informací ohledně next-gen konzolí Microsoftu a Sony. Dnes se dostalo na PlayStation 5 a PlayStation 4. Hry prý mají být kompatibilní.
Resident Evil 8.jpg
Pátek - 1.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Poslední týdny si svůj zájem hráčů zaslouženě vybralo studio Capcom, které nedavno vydalo remake Resident Evil 2. Poslední dny se mluví o remaku Resident Evil 3 a pozor, nyní už i o Resident Evil 8.
Metro Exodus.jpg
Čtvrtek - 31.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Další důvod těšit se na Metro: Exodus, tvůrci v novém traileru ukázali, jak hodně lze modifikovat pouhé pistole. Z revolveru půjde udělat sniper a další parádní hračky. Video ve článku.
Alice.jpg
Čtvrtek - 31.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Autor dvoudílné Alice, American McGee se pochlubil tím, že po schválení EA mohl začít pracovat na nové Alice. Poslední díl vyšel už před 8 lety. Vývojáři dokonce prozradili první informace o hře.
Power Rangers.jpg
Čtvrtek - 31.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Kvalitních bojovek není nikdy dost. To však prozatím neplatí pro nedavno oznámené Power Rangers: Battle for the Grid, které se právě ukázalo na prvních gameplay záběrech. Ve článku debutových 30 sekund.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one