Články

Panthologic 2.jpg
Autor: Jakub Hergesell              Pátek - 10.5. 2019

Po skoro roce se ozvalo indie studio TinyBuild, které už roky pracuje na pokračování atmosferického hororu Pathologic. Tentokrát nabízí příběhový trailer, což naznačuje jediné, blíží se vydání.
Ghost Recon Breakpoint.jpg
Pátek - 10.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Včera Ubisoft skrze oficiální stream oznámil a představil Ghost Recon: Breakpoint (pokračování Wildlands). Vidět jsme mohli nabušený trailer a skoro čtvrt hodinový gameplay, teď tu máme sadu screenů.
Age of Wonders III.jpg
Pátek - 10.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Nemáte zrovna co hrát, jste milovníci strategií nebo si snad jen chcete rozšířit svoji knihovnu o další titul zcela zdarma? Potom máte možnost, na aktivaci však máte pouze 2 následující dny.
Predator Hunting Grounds.jpg
Pátek - 10.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci úspěšné multiplayerové akce Friday the 13th oznámili asymetrickou střílečku Predator: Hunting Grounds, která připomíná neúspěšné Evolve. Základní informace, trailer a datum vydání ve článku.
Ghost Recon Breakpoint.jpg
Čtvrtek - 9.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft jak se předpokládalo, dnes oznámil pokračování série Ghost Recon s podtitutem Breakpoint a přesně, jak jsme psali dnes odpoledne, půjde o přímé pokračování Ghost Recon: Wildlands. 
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Čtvrtek - 9.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

EA na schůzi s investory oznámilo, kolik plánuje prodat kopií očekávaného Star Wars Jedi: Fallen Order + kolik se podařilo prodat kopií stále kritizovaného Anthem. Číslo je překvapivě vysoké.
Ubisoft.jpg
Čtvrtek - 9.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft si na dnešní den naplánoval oznámení své nové hry, kterou chce představit během live streamu, který začne už dnes (čtvrtek 9.5.) ve 20:30 našeho času. Oficiální živý přenos ve článku.
John Wick Hex.jpg
Čtvrtek - 9.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Třetí díl filmového zabijáka Johna Wicka dorazí do kin už 16.5. 2019, doprovodí jej i akční taktická videohra John Wick Hex, kterou připravuje studio Liongate Games a Good Shepherd Entertainment.
Superman.jpg
Čtvrtek - 9.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ve vývoji bylo poslední roky několik her na motivy hrdiny Supermana, bohužel ani jeden nedošel k úspěšnému dokončení. Vidět jsme mohli gameplaye, screeny a dnes tu máme pár artworků od Warner Bros.
gr.jpg
Čtvrtek - 9.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Už několik dnů po sobě Ubisoft teasuje a dává jasné indície k tomu, že dnes v půl deváté večer oznámí pokračování série Ghost Recon, podařilo se zjistit, že ponese podtitul Breakpoint a půjde o přímé pokračování ..
Minecraft.jpg
Středa - 8.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Nemáte rádi aktualizace, které Mojang vydal po první verzi Minecraftu? Potom je tahle zpráva právě pro Vás. Microsoft spustil browserovou verzi zdarma a právě ve verzi z roku 2009.
EA Access.jpg
Úterý - 7.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Již několikrát se spekulovalo o tom, že Eletronic Arts plánuje spustit službu EA Access mimo Xbox One, také na PlayStation 4. A přesně tak se stalo, EA nyní oznámilo a představilo svoji službu Sony. Kdy ji spustí?
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one