Články

Roller Champions.jpg
Neděle - 26.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Menší zklamání pro Ubisoft, ještě před E3 2019 společnosti totiž uniklo několik zásadních informací o titulu, který chtěli pravděpodobně odhalit až na festivalu v Los Angeles. Čtěte více..
MythBusters.jpg
Neděle - 26.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Bořiči mýtů, v původním názvu Mythbusters, které připravila australská společnosti pro Discovery Channel dostane svou vlastní hru. Možná vás napadne, co budeme dělat? Čtěte více...
Call of Duty Modern Warfare 2.jpg
Sobota - 25.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Activision už roky oznamuje nové Call of Duty během Května, jinak by tomu nemělo být letos. Přesně 30. května by mělo dojít k odhalení letošního dílu, který by měl být restartem série Modern Warfare.
Stadia.jpg
Sobota - 25.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Služba Google Stadia se nám detailněji představí už za pár týdnů, nejpozději však v září 2019. Včerejší zprávy z oficiálního Twitteru hovoří o oznámení ceny za službu, seznamu her a další...
Apex Legends.jpg
Sobota - 25.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Sláva i příjmy free-to-play akce Apex Legends pomalu upadají, podle poslední finanční zprávy stránek SuperData, příjmy spadly o 74 %, což je obrovské číslo, přesto hra vydělává destíky miliónů měsíčně.
The Avengers Project.jpg
Sobota - 25.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Dlouho očekávané nové informace o ambiciózní akční hře The Avengera Project by se konečně mohly objevit už letos na E3 2019, alespoň si to myslí někteří lidé, proč? Možná nám Square Enix něco teasuje.
Heavy Rain.jpg
Sobota - 25.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Že se Heavy Rain brzy objeví také na PC (původně PS4 exkluzivita) jste jistě postřehli, a díky včera vydané demoverzi se nyní můžeme podívat, jak se jednotlivé verze od sebe liší. Je PC tou nejhezčí?
Steam.jpg
Sobota - 25.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Obchod Steam aktuálně nabízí sedm her zdarma, ve všech případech jde o trialové verze do 28.5. 2019, pojďme detailně nahlédnout do seznamu her a něco si o nich povědět.
Modern Warfare 4.jpg
Pátek - 24.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Už nějakých pár měsíců se mluví o tom, že by letos mělo vyjít Call of Duty: Modern Warfare 4, potvrdilo to několik na sobě nezávislých zdrojů, teď však přišla důvěryhodná informace, že letos půjde o restart série.
Sonic.jpg
Pátek - 24.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Už letos v listopadu se měla filmová adaptace Sonica objevit v kinech, kvůli velké kritice po prvním zveřejněném traileru se odkládá na 2020. Bude se předělávat sám ježek i speciální efekty.
Arma 3.jpg
Pátek - 24.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

České vývojářské studio Bohemia Interactive nelení a dokončuje další velkou expanzi pro vojenský simulator Arma 3. Představujeme vám DLC Contact, zemi napadne něco mimozemského.
Heavy Rain.jpg
Pátek - 24.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Heavy Rain je první ze třích her od Quantic Dreams, která se dostane mimo původní PlayStation 4 verzi také na počítače. K dispozici je na Epic Store demo verze, tak šup si pro ní, HW požadavky a trailer v článku.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one