Články

The Witcher.jpg
Úterý - 28.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Na internet se dostaly nové záběry z natáčení TV seriálového zaklínače, který si oddebutuje v prosinci letošního roku na Netflixu. Fanoušci knížek i her The Witcher jsou z nich zklamaní.
The Last of Us 2.jpg
Úterý - 28.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Už za dva dny Sony odprezentuje druhý díl pořadu State of Play, kde se dle spekulací dočkáme nového traileru The Last of Us 2, prozradit by se měl i dlouho očekávaný datum vydání.
New Frontier.jpg
Úterý - 28.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Ještě před vydáním se mělo za to, že Wild West Online nahradí nevydanou PC verzi Red Dead Redemption 2, rozhodně tomu tak nebylo a hra byla zrušena. Tvůrci ji vydají znovu jako New Frontier, čtěte více.
Quake 2 RTX.jpg
Úterý - 28.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

NVIDIA už nějakou dobu pracuje na vylepšeném Quake 2 pro hráče s grafickými kartami RTX. Quake 2 RTX bude zdarma a nabídne i mutliplayer. Podívejte, jakým vylepšením se pyšní, vypadá skvěle.
Destroy all Humans.jpg
Úterý - 28.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Před pár dny se THQ Nordic chlubilo, že už na E3 2019 oznámí hned dva nové tituly (to není moc vzhledem k tomu, že pracuje na dalších 46 neoznámených hrách). A my možná víme, jaké za 2 týdny oznámí.
Fable 4.jpg
Úterý - 28.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Že by Microsoft, konkrétně Playground Games mělo připravovat nový Fable, o tom už se píše několik měsíců, přesto o něm nebyl žádný důkaz ani únik informací - tedy až dodnes, chybu udělal sám Microsoft.
Death Stranding.jpg
Pondělí - 27.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Death Stranding od Kojima Production je i po 3 letech stále velkým tajemstvím, nikdo neví co o hry vlastně očekávat a moc tomu nepomáhá ani nejnovější teaser trailer.
Roller Champions.jpg
Neděle - 26.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Menší zklamání pro Ubisoft, ještě před E3 2019 společnosti totiž uniklo několik zásadních informací o titulu, který chtěli pravděpodobně odhalit až na festivalu v Los Angeles. Čtěte více..
MythBusters.jpg
Neděle - 26.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Bořiči mýtů, v původním názvu Mythbusters, které připravila australská společnosti pro Discovery Channel dostane svou vlastní hru. Možná vás napadne, co budeme dělat? Čtěte více...
Call of Duty Modern Warfare 2.jpg
Sobota - 25.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Activision už roky oznamuje nové Call of Duty během Května, jinak by tomu nemělo být letos. Přesně 30. května by mělo dojít k odhalení letošního dílu, který by měl být restartem série Modern Warfare.
Stadia.jpg
Sobota - 25.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Služba Google Stadia se nám detailněji představí už za pár týdnů, nejpozději však v září 2019. Včerejší zprávy z oficiálního Twitteru hovoří o oznámení ceny za službu, seznamu her a další...
Apex Legends.jpg
Sobota - 25.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Sláva i příjmy free-to-play akce Apex Legends pomalu upadají, podle poslední finanční zprávy stránek SuperData, příjmy spadly o 74 %, což je obrovské číslo, přesto hra vydělává destíky miliónů měsíčně.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one