Články

Kojima Productions.jpg
Neděle - 16.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Legendární herní designér Hideo Kojima, který stvořil perfektní taktickou akci Metal Gear Solid dnes slaví už třetí výročí od založení nezávislého studia Kojima Productions. A samozřejmě k tomu něco řekl.
Trials Rising.jpg
Neděle - 16.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pár měsíců oznámené pokračování oblíbené závodní série Trials, se díky zahraničnímu IGN ukazuje na nových, více než dvou minutách gameplay záběrů. Známe i datum vydání a další podrobnosti.
Xbox One X.jpg
Neděle - 16.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Je to už nějakou dobu, co Microsoft přestal informovat o počtu prodaných kusů konzole Xbox One, že by kvůli na první pohled slabšímu odběru oproti PlayStation 4? Naštěstí tu máme externí společnosti.
The Outer Worlds.jpg
Neděle - 16.12. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Nedavno nám Obsidian studio nově patřící pod Microsoft Studios oznámilo velmi dobře vypadající sci-fi RPG hru The Outer Worlds, jedna z prvních otázek směřujících k vývojářům se týkala mikrotransakcí.
Artifact.jpg
Sobota - 15.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Valve vkládalo do karetní hry ze světa Dota 2 velké naděje. A první týden se do hry podívalo desítky tisíc hráčů, vše vypadalo nadějně, bohužel ale pro Valve, dnes, po přibližně ji měsíci hráči masivně opouštějí. 
The Witcher.jpg
Sobota - 15.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Televizní seriál The Witcher, který připravuje Netflix se pomalu, ale jistě rýsuje. Torpedo Pictures právě odhlalilo několik málo záběrů z natáčení před a po úpravě s efekty. Mrkněte na to!
PlanetSide Arena.jpg
Sobota - 15.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci bohužel neúspěšné battle-royale akce H1Z1 připravují novou, masivně multiplayrovou akční hru PlanetSide s podtitulem Arena, copak by asi "Arena" mohla zmanenat? Především battle-royale.
Subnautica.jpg
Pátek - 14.12. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Že si Epic Games "otevřelo" vlastní obchod s digitálními hrami, o tom už jsme Vás informovali, Epic slibovali každých 14 dnů hru zdarma. Tou první je úžasný titul Subnautica, další info ve článku.
The Grand Tour.jpg
Pátek - 14.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Amazon, která vlastní práva pořadu The Grand Tour, kde působí tři komici a experti  Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May budou mít vlastní hru, připraví ji Amazon Game Studios.
spite_thrustmaster.jpg
Pátek - 14.12. 2018             Autor: PR

Hledáte spojení vhodného a přitom netradičního vánočního dárku pro nadšence do počítačových či konzolových her? Udělejte radost sluchátky podobající se těm, které zdobí závodní inženýry Ferrari na cílové zídce ve formuli nebo personál na palubě letadlové lodi amerického letectva.
Daymare 1998.jpg
Pátek - 14.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Hororovka silně inspirující se sérií Resident Evil se připomíná po více než roce v novém gameplay traileru a nevypadá vůbec špatně. Navíc tvůrci slibují vydání "již brzy". Mrkněte na video.
LEGO The Hobbit.jpg
Pátek - 14.12. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Co takhle si při víkendu rozšířit svoji knihovnu o další parádní titul zcela zdarma? Tentokrát je jím LEGO: The Hobbit z roku 2014 se skvělým hodnocením 7.5 / 10. Odkaz ke stažení ve článku.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one