Články

Metro Exodus.jpg
Čtvrtek - 31.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Další důvod těšit se na Metro: Exodus, tvůrci v novém traileru ukázali, jak hodně lze modifikovat pouhé pistole. Z revolveru půjde udělat sniper a další parádní hračky. Video ve článku.
Alice.jpg
Čtvrtek - 31.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Autor dvoudílné Alice, American McGee se pochlubil tím, že po schválení EA mohl začít pracovat na nové Alice. Poslední díl vyšel už před 8 lety. Vývojáři dokonce prozradili první informace o hře.
Power Rangers.jpg
Čtvrtek - 31.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Kvalitních bojovek není nikdy dost. To však prozatím neplatí pro nedavno oznámené Power Rangers: Battle for the Grid, které se právě ukázalo na prvních gameplay záběrech. Ve článku debutových 30 sekund.
Rage 2.jpg
Čtvrtek - 31.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Po několika měsících se nám konečně ukazuje také prozatím slibně vypadající FPS akce RAGE 2. A to rovnou v nových 18 minutách. Tvůrci toho ukázali opravdu mnoho.
The Division 2.jpg
Středa - 30.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

The Division 2 se pomalu, ale jistě blíží, Ubisoft tak plánuje druhé spuštění uzavřené BETA verze, která proběhne už příští týden. Co v ni najdeme? Pár misí, několik zbraní i vstup do Temné Zóny.
Anno 1800.jpg
Středa - 30.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft vydal oficiálních 10 minut gameplay záběrů z BETA verze strategie Anno 1800. Záběry vypadají úžasně, Ubisoft si také dává záležet, už dvakrát hru odložil. Datum vydání se posunul na 4.2. 2019.
Metro Exodus.jpg
Středa - 30.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Doposud tajemstvím, dnes už s jistotou víme, co bude obsahovat fyzické balení hry Metro: Exodus, v balení nebude cédéčko, ale CD klíč, který hráč musí aktivovat na novém Epic Store. 
Batman Arkham.jpg
Středa - 30.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Tak pracují Rocksteady na novém díle Batman Arkham nebo ne? Již dříve sami oficiálně prozradili, že další díl nebude. Přesto se objevily důvěryhodné informace o tom, že už brzy oznámí nový díl Crisis.
DiRT Rally 2.jpg
Středa - 30.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky závodů DiRT Rally 2.0 právě zveřejnilo studio Codemasters. Vychází 26.2. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Quantic Dream.jpg
Středa - 30.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Sony PlayStation pravděpodobně přišlo o velmi kvalitního partnera. Tím je studio Quantic Dream, které vytvořilo exkluzivní tituly jako Detroit: Becom Human nebo Beyond: Two Souls.
spite_lenovo-legion-y740.jpg
Úterý - 29.1. 2019               Autor: PR

Žhavá novinka herní notebook Lenovo Legion Y740 je tu. Pyšní se stylovým designem, výkonnými herními komponenty včetně nových grafických karet NVIDIA GeForce RTX umožňující zažít revoluční ray-tracing v přenosném balení.
Resident Evil 3.jpg
Úterý - 29.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Že před pár dny vyšel velmi očekávaný survival horor Resident Evil 2 v remaku, to jste pravděpodobně postřehli, teď je velká šance, že Capcom nechá vytvořit i Resident Evil 3. Potvrdil to oficiálně...
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one