Články

Vigor.jpg
Sobota - 12.10. 2019          Jakub Hergesell

Exkluzivní Xbox One survival Vigor od českého studia Bohemia Interactive se může pochlubit novou mapou, je největší ze všech a vy se na ni můžete podívat ve článku + informace o novém updatu.
Need for Speed Heat.jpg
Sobota - 12.10. 2019         Jakub Hergesell

Eletronic Arts vydalo doprovodnou aplikaci k závodům Need for Speed: Heat díky které si budeme moct upravit svá vozidla přímo v aplikaci. Má i další možnosti, třeba AR "zábavu".
The Last of Us 2.jpg
Sobota - 12.10. 2019          Jakub Hergesell

Je na čase přijít s další generací konzolí, hry začínají být stále náročnější a Naughty Dog studio prý doslova vyždímalo možnosti konzole PlayStation 4. Může za to hlavně grafika, otevřené prostředí nebo...
For Games 2019.png
Pátek - 11.10. 2019         Jakub Hergesell

PlayStation Vás zve na FOR GAMES 2019, největší herní festival v České Republice. Co nám přivezou ukázat a jaké budou mít na místě výhody hráči s předplatným PlayStation Plus?
Bloodborne.jpg
Pátek - 11.10. 2019          Jakub Hergesell

Majitelé konzolí PlayStation 4 si jistě pamatují exkluzivní titul Bloodborne z roku 2015. Šlo o skvělou, příběhovou RPG hru pro jednoho hráče, jenže pokračování, ani náznakově nikde. Bude někdy?
Warner Bros Games.jpg
Pátek - 11.10. 2019           Jakub Hergesell

IO Interactive, tvůrci série HITMAN pracují na nové hře. Prozatím není jasné na čem, zda-li půjde o další díl zabijáka Agenta nebo úplně něco nového, každopádně hru vydá opět Warner Bros Games.
PUBG.jpg
Pátek - 11.10. 2019          Jakub Hergesell

PUBG Lite, nebo-li free-to-play verze klasického PUBG je venku i pro Evropu. My jsme ji samozřejmě museli vyzkoušet. Jaké jsou rozdíly mezi plnou verzí z pohledu hráče, který si PUBG zahrál stovky hodin?
Lost Soul Aside.jpg
Pátek - 11.10. 2019         Jakub Hergesell

Je to už nějakou dobu, co jsme neslyšeli o exkluzivní PlayStation 4 rubačce Lost Soul Aside. Ani tentokrát se bohužel nedozvíme nic nového, tvůrci zveřejnili pouze jeden nový obrázek ze hry.
Hell let Loose.jpg
Pátek - 11.10. 2019           Jakub Hergesell

Hry zdarma pro tento týden nekončí, mezi celkem už slušný seznam se připojilo i studio Black Matter Pty se svou akční vojenskou hru Hell Let Loose, která je mimochodem stále v early access.
Surviving Mars.jpg
Čtvrtek - 10.10. 2019         Jakub Hergesell

Tenhle týden je co se týče rozdávání her zdarma hodně zajímavý, jde o několikátý titul a rozhodně ne poslední. Každopádně, Epic Games Store rozdává zdarma budovatelskou strategii Surviving Mars.
Switch Lite.jpg
Čtvrtek - 10.10. 2019         Jakub Hergesell

Společnost Nintendo se právě pochlubila hodně slušným milníkem, jen v Evropě se jim podařilo prodat krásných 10 miliónů kusů konzole Nintendo Switch. Pomohla tomu i odlehčená verze Lite
Mortal Kombat 11.jpg
Čtvrtek - 10.10. 2019          Jakub Hergesell

Zatím co 90 % trialových dnů patří PC hráčům, tentokrát se dočkají pouze konzolisté. K dispozici je na víkend zdarma bojovka Mortal Kombat 11. Přesný datum a další informace ve článku.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one