Články

Half Life 2.jpg
Pondělí - 30.9. 2019          Jakub Hergesell

Valve je neskutečně tyranská společnost, ne jen, že nás nechává čekat na nějakou novou velkou hru, NPC postavy v Half-Life 2 nenechalo posledních 5 let mrknout, upravil to až nový update.
GTA Online.jpg
Pondělí - 30.9. 2019         Jakub Hergesell

Máte zálusk na nějaké luxusní auto či bydlení v GTA: Online? Potom Vám možná pomůže milión dolarů, který právě rozdává Rockstar Games k už 6. výročí multiplayeru. Ano, opravdu už šestému.
Apex Legends.jpg
Pondělí - 30.9. 2019          Jakub Hergesell

Battle-royale akce Apex Legends od Respawn/EA nabídne po půl roce od vydání novou mapu. Ta se z části objevila v novém traileru, který láká na už třetí sezónu hry.
Mortal Kombat 11.jpg
Pondělí - 30.9. 2019         Jakub Hergesell

Brutální bojovou hru Mortal Kombat Vám zajisté nemusíme představovat. Ani oblíbené Fatality, tedy finální doražení nepřítele plný praskajících vnitřností a kostí. Jak takové zvuky zvnikají? Díky zelenině atd..
The Last of Us 2.jpg
Neděle - 29.9. 2019          Jakub Hergesell

Naughty Dog nám stejně jako Techland (Dying Light 2) prozradili datum vydání. Pokračování survival akce The Last of Us bude až o 50 % delší než první díl z roku 2013.
Dying Light 2.jpg
Neděle - 29.9. 2019          Jakub Hergesell

Dying Light 2 má ještě pár měsíců do dokončení hry. Už však nyní tvůrci vědí, jak přibližně dlouho potrvá hráčům dohrát hlavní příběh. Bude to mezi 15 až 20 hodinami, pokud se ale vrhneme i na vedlejší, tak ...
Project Resistance.jpg
Neděle - 29.9. 2019           Jakub Hergesell

Nedavno představené Project Resistance od tvůrců Resident Evil se hráčům příliš nezamlouval a Capcom si to uvědomuje, přesto slibuje zábavu. Pojďme se tedy společně podívat na 10 minut ze hry.
GTA 3.jpg
Neděle - 29.9. 2019         Jakub Hergesell

Australská ratingová společnost právě zveřejnila nové dokumenty, které si nechalo ohodnotit Rockstar Games, konkrétně jde o Grand Theft Auto 3. Co se chystá? Máme pár tipů...
Ubisoft.jpg
Sobota - 28.9. 2019          Jakub Hergesell

Na internetu se objevila prodejní čísla jednotlivých či celých sérií giganta Ubisoftu. Jaká ze sérií je nejúspěšnější a která naopak pokulhává? Pojďme se společně podívat na hlavní značky Ubi.
Fallout 76 helmet.jpg
Pátek - 27.9. 2019          Jakub Hergesell

Vroubek za vroubkem, jeden problém za druhým, to je poslední Fallout 76 od Bethesdy. A neštěstí se firmy drží dál. Tentokrát to vyjímečně není nic ve hře, ale ohledně sběratelského předmětu.
PUBG.jpg
Pátek - 27.9. 2019         Jakub Hergesell

Společnost Bluehole/PUBG Corp. právě oznámily, že free-to-play verze s názvem PUBG: Lite přichází do Evropy. O této verze zdarma jsme Vás informovali už v lednu. Za registraci do hry dostaneme...
The Last of Us.jpg
Pátek - 27.9. 2019          Jakub Hergesell

Očekávaný thriller The Last of Us 2 od Naughty Dog vyjde bez multiplayeru. Zklamali jsme Vás? Oddychněte si, multiplayerový režim dorazí o něco později a možná v jiném formátu, než první díl.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one