Články

Activision.jpg
Neděle - 19.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Herní veletrh E3 2019 se pomalu blíží a jak se zdá, festival přišel o dalšího vydavatele. Ani Activision se nám totiž nepředvede, ikdyž na akci bude. Proč? Zdá se, že zkrátka nemají co ukázat.
Capcom.jpg
Neděle - 19.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Capcomu se finančně daří, RE Engine se zlepšuje a počítá se sním i do budoucna, pro tvůrce je velmi důžitý, navíc prozradili, že mají hned několik titulů ve vývoji, které jej využívají.
Lords of the Fallen.jpg
Sobota - 18.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

První díl Lords of the Fallen společnosti CI Games opět v problémech a jeho vydání je zase nejisté. CI Games právě oznámilo ukončení spoluprací s vývojářským studiem Defiant. 
Microsoft Earth.jpg
Sobota - 18.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Přesně jak se spekulovalo už začátkem měsíce, Microsoft opravdu oznámil Minecraft pro rozřířenou realitu mobilů a tabletů. Jmenuje se Minecraft Earth a co nabídne, o tom už si řekneme ve článku.
Minecraft.jpg
Sobota - 18.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Kostičky vystřídaly kostičky, videoherní trůn se po více než 30 letech mění. První místo obsadila multiplatformní hříčka Minecraft. Ten sesadil legendární Tetris z roku 1984. Jaké jsou další nejprodávanější hry?
Dying Light 2.jpg
Pátek - 17.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

O pokračování parkourové akce Dying Light toho stále moc nevíme, kromě gameplaye z E3 2018 jsme se nedozvěděli prakticky vůbec nic. Nyní však producent hry něco málo prozradil.
Rage 2.jpg
Pátek - 17.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Čekali jsme dlouhých osm let, než nám Avalanche Studios a id Software přinesly pokračování postapokalyptického RAGE. Na trojku, tak dlouho ale čekat asi nebudeme, tvůrci by ji rádi udělali brzy.
Microsoft & Sony.jpg
Pátek - 17.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Věční rivalové a konkurenti právě oznámily spolupráce do dalších let. Nene, není konec exkluzivních her, spolupráce spočívá v cloudové podpoře inteligentní Azure AI, pravděpodobně pro PS5.
Ubisoft.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft včera opět zopakoval, že chystají vydat do března roku 2020 až tři velké AAA neoznámené hry. Jak se ale nyní ukazuje, jedna z nich by měla být mobilní a již silně zajetá značka. Máte tip?
three games.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Quantic Dreams už koncem března oznámilo, že jejich původně PS4 exkluzivní tituly Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human vyjdou také na PC. Teď už konečně známe data vydání i demoverzí.
STEEP.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft opět naděluje! Nemáte adrenalinovou sportovní hru STEEP z roku 2016? Velká škoda, hra nabízí zábavu na spousty hodin, tak šup do článku, kde si můžete vyzvednout kopii na PC.
Vampire Bloodlines 2.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Potěšující zpráva o oznámeném pokračování série Vampire s poditulem Bloodlines 2 vystřídala další skvělá zpráva. Tvůrci The Council pracují ještě na jedné RPG hře Vampire, kdy bychom se ji mohli dočkat?
Ubisoft.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft zveřejnil své finanční výsledky a pochlubil se, že vydělal možná rekordní částky v historii + PC hraní se zvedlo o 9 %. Kolik vydělalo dnes již starší Rainbox Six: Siege a jaká je nejprodávanější...
Splinter Cell.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Včerejší odložení pirátské akce Skull & Bones doprovodila ještě jedna, tentokrát potěšující zpráva. Ubisoft chystá oznámit a vydat tři velké AAA hry do Března 2020, tzn do roka. Jaké by to mohly být?
John Wick.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Fortnite opět reaguje na vydání celovečerního filmu, po Avengers: End Game se chystá event se zabijákem Johnem Wickem. Ve hře najdeme kompletní vzhled Johna, jeho útočnou zbraň a mód Wick Bounty.
Epic Games.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Epic Games oznámilo svou přítomnost na blížícím se eventu E3 2019, kde bude sponzorovat tradiční PC Gaming Show od PCGameru, chystají se zde oznámit další exkluzivní tituly.
Skull & Bones.jpg
Středa - 15.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

"Pracujeme tak tvrdě, jako vždy, abychom přinesli co nejlepší hru, to je náš cíl", řekli tvůrci v oficiálním videu na Twitteru a bohužel, dodali, že hru neuvidíme na E3 2019, nemají snad co ukázat?
World of Warcraft Classic.jpg
Středa - 15.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Blizzard je vyhlášený, epickými trailery, tentokrát nám toho moc neukáže, přesto se je radost dívat. Blizzard láká na brzké vydání World of Warcraft: Classic, ve článku trailer a informace.
The Walking Dead Onslaught.jpg
Středa - 15.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

A sakra, byla oznámena další hra ze světa The Walking Dead, tentokrát došlo na studio Survios, které se od roku 2013 specializuje na hry pro virtuální realitu. Podívejte na první trailer.
Project Prelude Rune.jpg
Středa - 15.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

V roce 2017 Square Enix oznámilo akční RPG hru Project Prelude Rune, které se ale bohužel nikdy nedočkáme. Square Enix rozpustilo studio Istolia a ukončilo vývoj hry. Ve článku trailer.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one