Loading

Články

Kings of Lorn The Fall of Ebris.jpg
Pátek - 7.6. 2019             Jakub Hergesell

Jedno z prvních oznámení E3 2019 patří fantasy RPG hře Kings of Lorn: The Fall of Ebris od TeamKill Media LLC. Jde o jeden z mála titulů, který se soustředí jen a pouze na singleplayerový zážitek.
Destroy All Humans!.jpg
Pátek - 7.6. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Koncem minulého měsíce se na internetu objevila zpráva o údajném vývoji nového Destroy All Humans! I to byla pravda, THQ Nordic právě oznámilo remake hodně vtipným trailerem.
StarCraft FPS.jpg
Pátek - 7.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Společnost Blizzard pracovala ještě před pár týdny na FPS hře StarCraft ve stylu Battlefieldu. Vývoj však byl ukončen. Přišel stím důvěryhodný server Kotaku, který o hře napsal pár dalších zajímavostí.
Baldur's Gate 3.jpg
Pátek - 7.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Přesně, jak se pár týdnů zpět spekulovalo, tak se stalo. Larian Studios opravdu, a ještě před E3 2019 oznámilo Baldur's Gate 3. Ve článku parádní první trailer, více asi až na E3.
Rainbow Six Quarantine.jpg
Pátek - 7.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft prý už na E3 2019 představí mimo jiné, Rainbow Six: Quarantine. Že by jedna ze tří AAA her, které plánují vydat do března 2020? Pravděpodobně ano, detaily ve článku.
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Čtvrtek - 6.6. 2019             Autor: Jakub Hergesell

NVIDIA oznámila partnerství s Activisionem na titulu Call of Duty: Modern Warfare, a to hlavně kvůli pomoci s podporou ray-tracingu. Chybět prý nebude ani podpora variable rate shading.
Darsiders.jpg
Čtvrtek - 6.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Minulý týden v úterý se na internetu poprvé objevila zmíňka o hře Darksiders Genesis, pravost zprávy však nebyla ověřena ani potvrzena. Až dodnes, THQ Nordic už oficiálně oznámilo překvapivě diablovku.
GreedFall.jpg
Čtvrtek - 6.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Zatím stále velmi dobře vypadající RPG hra GreedFall od tvůrců Bound by Flame nebo The Technomancer se pomalu blíží svému vydání. V článku už E3 2019 příběhový trailer.
Watch Dogs Legion.jpg
Čtvrtek - 6.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Nedavné spekulace ohledně oznámení Watch Dogs: Legion se právě oficiálně potvrdily. Ubisoft také částečně potvrdil informace, které jsme před několika dny psali.
SpongeBob SquarePants.jpg
Čtvrtek - 6.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

THQ Nordic právě oznámilo remaster SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom z roku 2003. Jde pravděpodobně o ten nejméně očekávaný titul, z nedavno zmiňovaných, které THQ plánuje oznámit.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one