Loading

Články

SK Slavia Praha.jpg
Pondělí - 23.9. 2019           Jakub Hergesell

Minulý týden jsme se podívali na hodnocení hráčů AC Sparta Praha, dnes jsou k dispozici statistiky hráčů SK Slavia Praha. Jsou na tom o poznání lépe a není divu, rozdíly ukázalo i včerejší derby.
Batman Arkham.jpg
Pondělí - 23.9. 2019          Jakub Hergesell

Jak jsme Vás informovali, Batman slaví již 80. narozeniny a tak se po světě dějí nejrůznější Bat akce. Jednou z nich jsou hry zdarma, oznámení Batman updatu pro Fortnite nebo možný teaser nové Batman hry. 
Red Dead Redemption 2.jpg
Neděle - 22.9. 2019          Jakub Hergesell

PC verze Red Dead Redemption 2 je nyní jistotou, Rockstar Games se spojil s Australskou ratingovou společností, kde se pokoušel ohodnotit hru, to však z neznámých důvodů nevyšlo, proč?
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Neděle - 22.9. 2019           Jakub Hergesell

Je to už nějakou dobu, co Infinity Ward oznámili nový režim Ground War pro Call of Duty: Modern Warfare, nabídnout má vůbec největší mapy v historii Call of Duty a boje 32 vs. 32 hráčů, že by konkurent Conquestu?
State of Play.jpg
Sobota - 21.9. 2019           Jakub Hergesell

Sony oficiálně oznámilo, že následující díl pořadu State of Play nabídne mimo další hry také informace ohledně očekávaného survivalu The Last of Us 2. Ve článku přesný datum a čas.
Conan Exiles.jpg
Sobota - 21.9. 2019          Jakub Hergesell

Další víkend, další skvělá nabídka! Steam aktuálně nabízí hned dvě hry zdarma, obě jsou ze světa Conana. Akce je pouze dočasná, potrvá tak pouze do pondělí 23. září 2019.
Narcos Rise of the Cartels.jpg
Sobota - 21.9. 2019           Jakub Hergesell

Po skoro roce nám Curve Digital ukazuje nové záběry ze hry NARCOS: Rise of the Cartels (Narcos podle oblíbeného seriálu Netflixu). Ve článku můžete vidět dva nové trailery a informace.
CONTROL.jpg
Sobota - 21.9. 2019           Jakub Hergesell

Na internet se dostala informace, která prozradila, kolik Epic Games zaplatilo studio Remedy za exkluzivitu PC verze Control. Málo to zrovna není, pojďme se na to detailně podívat do článku.
Batman Arkham.jpg
Sobota - 21.9. 2019          Jakub Hergesell

Tak tahle akce za to stojí! Nemáte kompletní edici Batman Arkham nebo LEGO: Batman? Potom dávejte pozor, Epic Games Store nabízí celé balíčky zcela zdarma a pokud akci stihnete, zůstanou Vám hry už napořád.
Terminator Resistance.jpg
Pátek - 20.9. 2019           Jakub Hergesell

Studio Reef Entertainment to zkouší znovu, po "hře" Rambo: The Video Game, která byla vyhlášena jako jedna z nejhorších v historii, přichází oficiální Terminator. Pojďme na detaily.
Stalker Online.jpg
Čtvrtek - 19.9. 2019           Jakub Hergesell

Světu se představila nová MMO survival hra Stalker Online, neplést si s oficiální hrou S.T.A.L.K.E.R. Studio Mobile Technologies se chce zkrátka svézt na populární značce. Má alespoň co nabídnout?
Sparta.jpg
Středa - 18.9. 2019          Jakub Hergesell

Před zhruba čtrnácti dny jsme Vás informovali o TOP 100 hráčích FIFA 20. České hráče jsme tam bohužel žádné neviděli a není divu. Tentokrát se mrkneme na skilly týmu AC Sparta Praha.
DOPORUČENÉ
 
 
 


Přehled:
Vše z výstavy X019
Pátek — 15.11. 2019
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one