Loading

Články

Final Fantasy 7 remake.jpg
Středa - 10.7. 2019          Jakub Hergesell

Když Square Enix oznámilo a později představilo remake Final Fantasy 7, byla až do dnes zmiňována pouze PlayStation 4 verze. Německý profil Xboxu však vyzradil i Xbox One verzi. Kdy dorazí?
Switch Lite.jpg
Středa - 10.7. 2019          Jakub Hergesell

O nové, menší konzoli Nintendo Switch se díky několika uniklým informacím a materiálům spekulovalo dlouho. Dnes to máme černé na bílem. Nintendo oficiálně představilo konzoli Switch Lite.
Post lost collector card Pokemon.jpg
Středa - 10.6. 2019           Jakub Hergesell

I v dnešním, digitálním světě se najdou sběratelé nejrůznějších kartiček. Patří mezi ně i stále velmi populární Pokémoni. Sběratelé jsou schopni zaplatit i milióny korun za jednu kartu.
Sub Zero movie.jpg
Středa - 10.7. 2019           Jakub Hergesell

V polovině května australská vláda oznámila přípravy k natáčení nového celovečerního filmu Mortal Kombat. V tu dobu jsme však znali pouze úplného amatera režiséra, nyní se nabírají herci, kdo bude Sub-Zero?
Tokyo 2020 Olympics.jpg
Středa - 10.7. 2019           Jakub Hergesell

SEGA potichu vydala demoverzi pro Japonský trh na Nintendo Switch, kde si hráči mohou vyzkoušet hned několik disciplín. Jeden z hráčů svůj postup nahrál - více než 20 minutový gameplay ve článku.
Cyberpunk 2077.jpg
Úterý - 9.7. 2019          Jakub Hergesell

Někteří z Vás to možná nevědí, ale zahraniční obchod GOG.com patří polskému studiu CD Projekt RED, není tak divu, že si tvůrci Cyberpunku 2077 pochvalují velký zájem předobjednávek na jejich platformě.
Arkham.jpg
Úterý - 9.7. 2019            Jakub Hergesell

Nepozornost Administrátorů obchodu Amazon pokračuje. I tentokrát prozradili skrze obchod plánované vydání her. Batman Arkham má vyjít ve stylovém steelbooku se třemi remasterovanými díly. 
Ark OS by Huawei.jpg
Úterý - 9.7. 2019           Jakub Hergesell

Stoprocentně jste postřehli nemilou situaci ohledně Huaweie, který má problémy s USA - jinak řečeno, je na černé listině. Huawei však už po několikáté láká na svůj vlastní operační systém ARK OS.
NASCAR Heat 4.jpg
Úterý - 9.7. 2019            Jakub Hergesell

Nascar závody vyjdou i letos. Monster Games představili Heat 4, který nabídne vylepšenou karieru pro jednoho hráče, lepší grafickou stránku, samozřejmostí jsou licencované vozy, čtěte dále + trailer.
GTA V scene PAK.jpg
Úterý - 9.7. 2019            Jakub Hergesell

Když Pakistánský politik Khurram Nawaz Gandapur viděl scénu z GTA 5, oddychl si a na Twitteru chválil skill pilota. "Bylo to těsné a mohlo to skončit katastrofou". Podívejte na scénku ve článku.
Cyberpunk 2077.jpg
Úterý - 9.7. 2019            Jakub Hergesell

Když se hráči po celém světě dozvěděli na jaké PC sestavě jelo Cyberpunk 2077 demo na E3 2019, bylo jen otázkou času, kdy se začne spekulovat o HW nárocích finální verze. Tvůrci uklidňují, "vše poběží hladce".
CONTROL.jpg
Pondělí - 8.7. 2019           Jakub Hergesell

Tvůrci Pax Payna, Alan Wake nebo Quantum Break již brzy vydají další hru, Control. Na zbrusu nové gameplay záběry se můžete podívat ve článku. Remedy také prozradili herní dobu. 
DOPORUČENÉ
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
 
 Beta Modern Warfare odhalila loot-boxy
Pátek — 13.9. 2019
 
 
 
 
 
Teasuje Crytek nový díl
Crysis?

Sobota — 31.8. 2019


BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one