Články

F1 2019.jpg
Čtvrtek - 31.10. 2019          Jakub Hergesell

Líbí se Vám stále zlepšující se série F1 od Codemasters? Potom pro Vás máme skvělé zpráva. Codemasters připraví minimálně pět dalších ročníků, získaly oficiální práva a licence pro nové díly.
Marvel's Avengers.jpg
Čtvrtek - 31.10. 2019           Jakub Hergesell

Square Enix připravilo nový trailer, ve kterém ukázalo úpravy hlavních postav nebo strom dovedností. Nechybí ani pohled na čerstvě představenou postavu Kamala Khan.
Red Dead Redemption 2.jpg
Čtvrtek - 31.10. 2019          Jakub Hergesell

Westernová akce Red Dead Redemption 2 se pomalu blíží na PC. Nezbývá už ani týden a tak se Rockstar Games rozhodlo pro spuštění pre-loadu. A není divu, hra zabere přes 100 GB místa na disku.
Death Stranding.jpg
Čtvrtek - 31.10. 2019            Jakub Hergesell

Už jen několik málo dnů a PlayStation 4 hráči se konečně zaboří do světa Death Stranding od legendárního Hidea Kojimy. Podívejte na launch trailer a pravděpodobně poslední video před vydáním.
EA.jpg
Čtvrtek - 31.10. 2019           Jakub Hergesell

Včera EA prozradilo spousty plánů do několika dalších let. Víme, kdy se objeví další Battlefield, nová Star Wars hra nebo Dragon Age. Na poradě však padla ještě jedna zajímavá zpráva ohledne remasteru. Jakého?
Harry Potter Magic Awakened.jpg
Středa - 30.10. 2019          Jakub Hergesell

Přesně před rokem se objevila z ničeho nic videa z údajně nové RPG hry Harry Potter, které má tradičně vydat Warner Bros Games. Ještě než ale dojde k onu oznámené, dorazí karetní hra.
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Středa - 30.10. 2019         Jakub Hergesell

Activision si mne ruce, Call of Duty: Modern Warfare se prodává podle plánu a to se podepsalo na zisku. Za první tři dny společnost Activision dokázala vydělat přes 600 miliónů dolarů.
EA.jpg
Středa - 30.10. 2019          Jakub Hergesell

Eletronic Arts prozradilo některé své plány do brzké budoucnosti. Jak to vidí s pokračováním Battlefield série, Star Wars: Battlefront, NBA LIVE nebo Apex Legends? Je toho mnohem více.
Hearthstone.jpg
Středa - 30.10. 2019           Jakub Hergesell

Už jen několik málo hodin nás dělí od zahájení BlizzCon 2019, společnost Blizzard plánuje nejrůznější oznámení, kde by neměla chybět ani nová expanze pro kartičky Hearthstone. Co od ni čekat?
Battlefield V.jpg
Středa - 30.10. 2019         Jakub Hergesell

Po plnohodnotném vydání Call of Duty: Modern Warfare si hráči opět neodpustili srovnat dva "konkurenty". COD a nejnovější díl Battlefield V z minulého roku. Jak vypadají, co jaká hra má lepší?
Vampire The Masquerade - Coteries of New York.jpg
Středa - 30.10. 2019           Jakub Hergesell

Vizuální novela Vampire: The Masquerade - Coteries of New York sice není žánrem, který osloví každého, přesto by se fanouškům této kategorie mohl líbit. Podívejte na první gameplay trailer.
Steam x EA.jpg
Úterý - 29.10. 2019          Jakub Hergesell

To, o čem se poslední týdny spekulovalo se nyní oficiálně potvrdilo a to hned z obou stran. Eletronic Arts i Valve právě oznámili partnerství. První hrou od EA bude po velké pauze nové Star Wars Jedi: Fallen Order.
Fortnite.jpg
Úterý - 29.10. 2019          Jakub Hergesell

Epic Games řeší hodně nepříjemný problém. Jeden ze zaměstnanců a vývojářů Fortnite, prozrazoval informace o druhé kapitole ještě před oznámením, co vlastně bude dál. 
Overwatch 2.jpg
Úterý - 29.10. 2019           Jakub Hergeselll

Už za téměř 50 hodin odstartuje letošní ročník tradičního BlizzConu 2019. Ten by po letech mohl být konečně zajímavý. Mimo klasiky by měl Blizzard oznámit pokračování Overwatch. 
PlayStation.jpg
Úterý - 29.10. 2019           Jakub Hergesell

Společnost Sony kouká do budoucna, není samozřejmě dnes jisté, kolik dalších generací konzole PlayStation vyjde, přesto si zaregistrovali několik dalších verzí do budouncna, na sakra hodně dlouho.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one