Články

In The Valley of the Gods.jpg
Neděle - 18.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Nedavno oznámená adventura In the Valley of the Gods od tvůrců parádního FireWatch, ukazuje krásy vody, podívejte, jak nádherně ji Campo Santo vytvořili.
Soul Calibur 6.jpg
Neděle - 18.3. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Začátkem tohoto týdne přišlo zajímavé oznámení, Geralt z Rivie se objeví v bojovce Soul Calibur 6. V článku dnešní, nový gameplay trailer, který nám Geralta představí.
Tropico 6.jpg
Sobota - 17.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Vůbec po prvé se letos dostalo na "něco" nového z budovatelské strategie Tropico 6. Limbic Games právě zveřejnili nový gameplay trailer.
World War Z.png
Sobota - 17.3. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Sabre Int. koncem roku oznámilo survival World War Z, které se oficiálně inspiruje úspěšným filmem z roku 2013. Dnes tu konečně máme nové záběry a informace o hře.
Sonic Racing.png
Sobota - 17.3. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Na oficiálním Twitteru SEGY se objevil teaser trailer na brzké oznámení závodů Sonic Racing. K vidění toho moc neni, i tak jsme vám ale trailer vložili na do článku.
Ryzen.png
Sobota - 17.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Začátkem letošního roku se řešil velký průser Intelu, jejich procesory měly velké bezpečnostní chyby. Téměř na identické chyby se nyní přišlo i u AMD, více v článku.
ARK Survival Evolved.jpg
Sobota - 17.3. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po nedavném oznámení Fortnite pro mobily je tu další velká hra, která se pokusí prorazit na iOS a Android. Mluvíme o ARK: Survival Evolved - trailer v článku.
NARCOS.png
Sobota - 17.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Viděli jste skvěle hodnocený seriál NARCOS, který natočil Netflix? Potom by vás mohla zajímat právě oznámena oficiální hra NARCOS: Video Game. 
COD MW2.jpg
Sobota - 17.3. 2018          Autor: Jakub Hergesell

A zase ta samá pohádka, na stránkách Amazonu, tentokrát toho Francouzského, se objevila položka Modern Warfare 2 - Remastered určená pro letošní rok, realita?
God of War 4.png
Sobota - 17.3. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Na internet unikl 9 minutový gameplay, PlayStation jej však chtěl vydat až příští týden. Podívejte se, než video z YouTube zmizí. Opravdu pěkná podívaná!
State of decay 2.png
Pátek - 16.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Jak první, tak druhý díl je spíše kooperační, přesto lze hrát solo, to nám ukáže i nový gameplay o dvaceti minutách, a rovnou ve 4K rozlišení. Vše vypadá perfektně.
The Crew 2.png
Pátek - 16.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft možná konečně začíná s marketingem také pro další své hry, o The Crew 2 nebo Skull & Bones jsme sakra dlouho neslyšeli. Teď tu máme nový gameplay a datum vydání.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one