Zklamání: GTA V a Watch Dogs na GamesComu nebudou

wd.png
Výrobce jak Watch Dogs tak Grand Theft Auto V informovali, že ani jeden titul na Gamescom výstavě prostě neuvidíme, i když u GTA V je stále alepson minimální šance.


Ubisoft to řekl dost jasně. Watch_Dogs na Gamescomu 2012 nebude, ale ukážeme Vám další skvělé věci z Assassin's Creed: III a Far Cry 3. No alepsoň něco, nám by se přecejen hodilo nové video z Watch Dogs, sami určitě dobře víte, co jeden 9 minutový gameplay udělal s herním světem.

Watch Dogs bylo prozrazeno na letošní E3 výstavě v Los Angeles, kde ohromilo nejen výrobce a vývojáře, sami foušci her byli ze hry dost mimo. Watch Dogs má vyjít v roce 2013 i na PC.


My všichni včetně výrobců a celého herního průmyslu jsme doufali, že když už se GTA V ukázal v traileru na Gamescom 2012, že tam zkrátka bude, to ovšem po pár dnech, kdy si toho všiml a rockstar a dostal tisíce dotazů, zda je to pravda, tak to rychle odvrátili, GTA V prý na Gamescom určitě nebude.

Je to škoda, obě hry jak Watch Dogs tak GTA V už teď mají obrovské očekávání a i když GTA V má vyjít docela brzo, stále nám výrobce prozradil jen něco málo a ukázal jeden trailer s 2 screeny, tajej, hodně tajej, ale to si pro díl jako je GTA prostě můžou dovolit.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3857"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
23.07.2012 06:52:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one