Windows 9 vyjde už začátkem příštího roku

windows 9.png
Že by Microsoft uznal stejnou chybu jako i Windows Vista? Přesně stejným postupem totiž půjde i Windows 8, jeho minulá aktualizace Windows 8.1 sice byla možná trošku prospěšná (spíš ne), ale už příští roku v Dubnu by jsme se měli dočkat Windows 9, čtěte více.
Microsoft chce v Dubnu 2015 udělat velkou tlustou čáru za Windows 8 a ukázat světu zcela nový operační systém Windows 9. Zřejmě to dopadlo stejně jako před několika lety s Windows Vista, který byl velmi nepopilární kvůli své náročnosti a vůbec. Windows 7 to zachránil, můžeme to samé čekat od Windows 9? Microsoft upozornil, že dále bude vydávat aktualizace pro Windows 8.1, který je nyní aktuální.

Jelikož stále není tak velký počet lidí s dotykovými displeji, Microsoft vydá také Metro 2.0 a UI 2.0, které si bude více rozumět s myší a klávesnicí.

Už se objevily také první spekulace. První hovoří o tom, že Microsoft dá zdarma aktualizace všem lidem s Windows 8 na Windows 9. Ta druhá strana říká, že půjde o revoluční systém, za který si zase nějakou tu tisícovku zaplatíme, co myslíte vy?

#Windows 9 vyjde už v Dubnu 2015.
21.01.2014 00:02:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one