Windows 11 údajně výkonnější až o 18 % než Windows 10

Zdá se, že tvůrci operačního systému zapracovali mimo kosmetiky také na výkonu. Podívejte na ty rozdíly.

Článek  Sobota - 19.6. 2021
Před pár dny se objevily první zmíňky ohledně chystané aktualizace Microsoftu, který vydá nový velký update v následujících dnech. Původně se mělo za to, že půjde jen o pár kosmetických úprav v kritizovaném Windows Store, nicméně podle několika úniků to spíše vypadá na vydání nové verze Windows s číslovkou 11. Kromě toho unikla i pracovní verze, informují čínské servery, který Windows 11 dokonce vyzkoušely a do světa poslaly jak screeny, tak videa z prohlížení uživatelského rozhraní a další.

Ve čtvrtečním článku jsme si psali o kosmetických změnách ve Windows Store, nově by měl být více přehledný. Změny se ale budou týkat i efektů v prohlížení systému či rozložení uživatelského rozhraní a nabídky Start. Změny se dotknou také funkce Snap - více zde.

A aby toho nebylo málo, zjistilo se, že celý update by se nemusel týkat jen kosmetiky, výrazně bude vylepšená optimalizace a výkon systému, což kromě rychlejšího načítání poznají i hráči během hraní. Windows 11 by měl nabídnout zhruba o 18 % více FPS v hrách než Windows 10. Testovaly se hry jako Cyberpunk 2077, Just Cause 4 či  PUBG. Výsledek? 10 až 25 FPS navíc, což je rozhodně potěšující zpráva, každé FPS navíc nebereme!

Na vše se můžete podívat ve videu výše.
 Windows 11
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
Windows 11.jpg
19.06.2021 16:03:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one