Wargaming otevřelo pobočku v Praze a Brně

Wargaming Prague.png
Skvělou a dost nečekanou zprávu, právě přineslo studio Wargaming, tvůrci World of Tanks, World of Warplanes nebo World of Warships, kteří otevřeli v České Republice hned dvě nové pobočky, jednu v Brně a druhou v Praze. Pro kolik lidí se tak otevře možnost práce?
Hledáte práci a milujete hry nebo konkrétně třeba World of Tanks od Wargamingu? Tak pozorně čtěte. Společnost Wargaming.net původem z Běloruska právě otevřela svou první pobočku v České Republice, v Praze. V tyto chvíle se v ni nachází asi 50 vývojářů, přičemž se velikost bude každým týdnem zvedat. Druhá pobočka se v tyto dny otevírá v Brně. Celkově by se do těchto dvou míst mělo nacpat až 300 vývojářů.

Ti se budou starat například o optimalizaci her World of Tanks, World of Warplanes nebo World of Warships, práce s daty nebo testování nových, doposud neoznámených, přesto rozpracovaných her. Do této doby společnost vydala už 15 titulů.

Wargaming v Čechách plánuje investovat obrovské peníze, částky jdou do desítek až stovek miliónů korun. 09.10.2017 18:05:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one