Vyzkoušejte si zdarma MOBA hru Battlerite

Battlerite.jpg
O MOBA indie hříčce Battlerite jste pravděpodobně ještě neslyšeli, a není divu, hra neměla prakticky žádný marketing a tak o sobě dává vědět až nyní, kdy je zdarma na víkend skrze obchod Steam. Hru můžete testovat už nyní a to až do pondělí 19:00. Více informací v článku.
Stunlock Studios právě informuje, že skrze Steam můžete testnout MOBA arénovku #Battlerite, která je v prodeji teprve od 20.9. 2016. Že jste o hře neslyšeli? Není divu, marketing téměř žádný, jediná zmíňka o hře byla v prosinci, kdy také byla zdarma na víkend. Hru si oblíbí hlavně hráči, kteř nikde nechtějí pobíhat více než 45 minut, tady dohrajete za 10 minut a jdete na další match, alespoň to píšou hráči v recenzích. Co se dalších recenzí týče, jsou velmi pozitivní. Nenajdete tam snad žádnou zápornou.

Battlerite je prozatím v předběžném přístupu, vše se ale dobře vyvíjí a hra Vás rozhodně chytne. Tak šup na Steam a stahujte, má pouze přibližně 1.5 GB a HW nároky jsou také velmi nízké, postačí Vám procesor s 2.8 Ghz nebo 2 GB RAM. Trial končí v pondělí 19:00.13.07.2017 20:35:23
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one