Vývojáři TOP áčkových her vyvíjejí horor + první gameplay

outlast.png
Dnešnímu dni byl oznámen nový horor od nezavislého studia jménem Red Barrels. Ačkoli jde o nezávislé studio, můžeme očekávat možná až AAA hororovou FPS hru. Jací vývojáři se na hře podílejí čtěte v článku + máme gameplay.


Hra se jmenuje Outlast, první spekulace hovoří, že vyjde v roce 2013 v sekci GreenLight na Steampowered. Sami vývojáři říkají, že chtějí udělat pořádně strašidelnou hru z pohledu první osoby, kde Vaši nepřátelé budou démoni a obludy s dobrou umělou inteligencí, takže jenom útěk za roh Vás nezachrání. Obludy budou běhat, skákat - no zkrátka musíte při útěku myslet na to, co uděláte za rohem.

Nezávislé studio Red Barrels se skládá z velmi kvalitního týmu. Kdo všechno do něj patří? Vývojáři, kteří pracovali na ...

» Assassin's Creed
» Prince of Persia
» Splinter Cell
» Untarched

Všechny 4 hry, které jsme Vám vyjmenovali sbírají do dnes velké, možná i TOP úspěchy v hodnocení. Mezi hráči jsou to vůbec jedny z nejoblíbenějších her, dopadne tak ale i Outlast? To snad brzy zjistíme. Nyní můžete vidět první Teaser, kde se najdou i záběry ze hry. Pokud se pořádně podíváte, můžete vidět herní prvky z Assassina, Prince i Untarched.
.


18.10.2012 15:01:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one