Vybíráme nejlepší herní myš současnosti

Čtvrtek - 25.7. 2019            PR

Co by byl správný gamer bez myši? Pojďte se podívat, které nejlepší kousky lze momentálně pořídit na trhu, co nabízí, a zda je pro hráče stále nesmyslná bezdrátová technologie.
image1.jpg

Acer Predator Cestus 510

Acer se spoléhá na dvojité spínače Omron®, které nabízejí životnost až 70 milionů kliknutí, tudíž dlouhá životnost je tu zajištěná. S citlivostí 16000 DPI a rychlostí 400 IPS zajistí herní myš bleskurychlé reakce. DPI si navíc dle ukazatele můžete i upravit, a přepínat tak citlivost myši během sekundy.

Horní panel této myši je vyměnitelný, a boční panely si můžete přizpůsobit, takže ergonomicky i z hlediska využití se vám myš maximálně Acer Predator Cestus snadno přizpůsobí. Samozřejmostí je i regulace pomocí závaží.

Nastavit si můžete až 8 programovatelných tlačítek v 5 profilech (flash paměť). Indikátor DPI zůstane vždy modrý, ale ostatní prvky můžete měnit pomocí RGB a 8 různých režimů osvětlení. Vše můžete upravit pomocí softwaru Acer Predator Quartemaster.

Razer Naga Trinity

Společnost Razer tentokrát vsadila na 5G optický snímač, který disponuje 16000 DPI a zachytí pohyb až 210 IPS. K dispozici můžete mít 12 programovatelných tlačítek (celkově 19), ale výhodou je i vyměnitelnost panelu, takže můžete mít panel se sedmi nebo jen třemi tlačítky. Samozřejmostí je RGB podsvícení a dostatečně dlouhý (2,1 m) kabel a naklápěcí kolečko.

Asus ROG Spatha


Pokud za každou cenu chcete bezdrátovou herní myš, tenhle kousek z dílny Asusu splní ty nejnáročnější požadavky. Laserová technologie s rozlišením 8200 DPI a rychlost až 150 IPS nejvyšší možnou přesnost a bleskurychlé reakce téměř na každém povrchu.

K dispozici máte 12 programovatelných tlačítek, RGB podsvícení a vlastní flash paměť pro uložení až 5 herních profilů. Vše nastavujete pomocí softwaru Armour, a pokud chcete, můžete si myš připojit k počítači i pomocí kabelu.
PR.jpg
26.07.2019 09:54:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one