Víme o čem bude připravovaný film Tomb Raider (2018)

Tomb Raider film.png
O nové adaptaci filmového Tomb Raider jsme Vám psali už před několika měsíci, jediné co jsme do dnes věděli byl režisér filmu či hlavní protagonistka Lary Croft, kterou si zahraje krásná a oskarová herečka Alicia Vikander. Nyní sama prozradila, o co ve filmu půjde.
První informace, které jsme se dozvěděli jsou v tomto jediném článku, doporučujeme přečíst. Nyní se díky hlavní postavě, kterou si zahraje Alicia Vikander, podařilo zjistit více informací o filmu. Prozradila, že film vychází z videoherní adaptace Tomb Raider (2013), příběh i vše kolem bylo více než skvělé. Co to znamená? Že nová Lara Croft nepoletí na ostrov jako lovkyně či bojovnice, ale jako pouhá archeoložka, která se díky problémům bude muset vypořádat s nepřáteli, který ostrov obývají. Postupem času se naučí craftit nebo lovit. Vylepšovat se bude i její schopnost držení luku a podobně.

Pravděpodobně by jsme se měli podívat dokonce i na stejný ostrov Jamataj, který dobře známe ze hry. Jako bonus prozradila, že přednost dala filmu Tomb Raider před Assassin's Creed, který vyjde už letos, zatím co #film Tomb Raider vychází 16.3. 2018.22.07.2016 11:35:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one